7/24 Evde Sağlık Hizmeti
7/24 Mobil Sağlık Hatları: 05436078171
BİZ KİMİZ

Venlife Sağlık Hakkında

Hayatımızın ideal amacı olan sağlığımızı korumak adı altında yaptığımız yıllarca çalışma ve tecrübelerimizden sonra günümüzün problemleri viral enfeksiyonları hastaneye veyahutta herhangi bir sağlık kuruluşuna gitmeden nasıl uzaklaştırabiliriz sorularının yanıtları biziz. Mesleğine aşık olup işini hakkıyla yapabilmek ve karşısındaki hastasını kendi ailesinden farklı tutmayan meslektaşlarımızla beraber evlerinize sağlık getiriyoruz. Sağlık kuruluşlarında alabilebileceğiniz her türlü hizmeti sizlere ev veyahutta işyeri konforunda verebilmek için yaptığımız bu girişimde şuanda İstanbul ve Kocaeli olmak kaydıyla 1000'i aşkın hastamızın sağlık problemlerini memnuniyetle çözmüş olmanın verdiği gururla sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.


‘Bugün kaç hastaya hizmet verdik’ yerine ‘Bugün kaç hastamızı memnun edebildik’ sorusunu kendilerine ilke edinen meslektaşlarımızla gün geçtikçe evde sağlık hizmetini halkımıza sevdirmeye devam etmekteyiz. Kuruluşumuzdan bugüne değişkenlik gösteren modern sağlık politikasından başka bir değişkenlik göstermeyen kurumumuzda insani değerleri en ön planda tutmak bizler için en büyük öncelik ve sorumluluk olmaktadır. Mesleki anlayışlarından ve değerlerinden asla vazgeçmeyecek profesyonel ekibimiz, başarılarını daha fazla memnun olmayı bekleyen insanlarımıza ulaştırmanın farklı yollarını düşünmeye devam edecekler.

ÇEVRİMİÇİ ÜCRETSİZ RANDEVU REZERVASYONU

Online hızlı bir şekilde randevu oluşturabilir, dilerseniz (0216) 446 46 20 numaralı telefonumuzu arayarak rezervasyon talep edebilir veya WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.