Evde Kan Alma Ve Laboratuvar Hizmetleri

Evde kan alma hizmeti, firmamız tarafından günün her saatinde verilen bir sağlık hizmetidir. İstanbul’da ki en kalabalık semtlerden birisi olan Pendik ilçemizde 7 gün 24 saat siz müşterilerimiz adına evde kan alma hizmeti sunuyoruz. Yaptırmanız gereken testler varsa ve laboratuvara gitmeye engel bir durumunuz varsa, hizmetlerimizi dilediğiniz zaman talep edebilirsiniz. Evinizde rahatınızı bozmadan sağlık hizmeti veriyoruz. Evden dışarı çıkamayan, yatağa bağımlı olan veya dışarı çıkmasında sakıncası olan tanıdıklarınızın test yaptırması gerekiyor ise bizleri tercih edebilirsiniz. Evde kan alma hizmeti almak için firmamızla iletişime geçerek adres bilgilerini ve sağlık durumunuzu iletmeniz yeterlidir. Uzman sağlık personellerimizin güvenli elleri sayesinde canınız yanmadan sağlıklı ve huzurlu şekilde evde kan alma hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Evde kan alma hizmetleri genellikle laboratuvara gelemeyen, kronik hastalığı olan veya yatağa bağımlı kişiler tarafından tercih ediliyor. Ancak bu hizmetten faydalanmak için kişinin fiziki sorunu olması veya hasta olmasına gerek yoktur. İhtiyacı olan herkes evde kan alma ve laboratuvar hizmetlerimizden yararlanabilir. Kişi kendini iyi hissetmiyor ise laboratuvara gitmek yerine evinden veya işyerinden bu hizmeti talep edebilir. Talep eden kişilerin sunmuş oldukları durumlar doğrultusunda firmamız hızlı bir şekilde uzman personellerimizi bulunduğunuz konuma göndermektedir.

Pendik Evden kan alma işleminin sonuçlarını, sonuçtan en geç 2 saat içerisinde laboratuvara teslim etmekteyiz. Laboratuvar işleyiş prosedürü kapsamında evden alınan kan numunelerini uygun koşullarda saklayarak laboratuvara ulaştırıyoruz. Laboratuvara ulaşan kan numunelerinin sonuçları detaylı ve en doğru şekilde sizlere iletmekteyiz. Alınan kan testi örneklerinin sonuçlarını detaylı ve de en doğru şekilde siz değerli hastalarımızla paylaşıyoruz.

Evde Kan Alma Hizmetinin Önemi

Kan tahlili, birçok hastalığa teşhis konulması adına günümüzün en önemli uygulamalarından biridir. Dahiliye, kadın doğum gibi birçok branş için hastaneye gittiğinizde, öncelikle kan tahlili vermeniz istenir. Kan tahlili ile olası hastalıklara en doğru şekilde teşhis konması mümkündür. Devlet hastanelerinde yaşanılan yoğun insan trafiği sebebiyle kan tahlili yaptırmak ve hatta yapılan bu kan tahlilinin sonucunun çıkması günler alabilmektedir. Çoğu hastalığın belirlenmesinde önemli rol oynayan kan tahlili için hızlı, doğru ve pratik bir şekilde elde etmek istiyorsanız Ven Life ailemizin evde kan alma hizmetinden faydalanmanızı şiddetle öneririz.

Kan alımı, hastanın yaşı, sağlık durumu ve şüphe edilen hastalıklara göre farklı şekilde yapılır.

Kan gazı ölçümleri, sadece Arteriyel kan örneği ile yapılır. Venöz kan örneği olarak adlandırılan işlem ise hastalıklara teşhis konması için yetişkinlere uygulanan işlemdir. Bebekler içinse kapiller olarak adlandırılan kan alma işlemi uygulanır. Bu nedenle, evde kan tahlili hizmeti almak için hasta hakkında detaylı bilgi vermeyi ihmal etmemelisiniz.

Kan alma işleminde, vakumlu kan tüpleri veya şırınga kullanılır. Kan alma talebinde bulunmanız ardından ekibimiz gerekli malzemeleri temin ederek evinize gelecektir. Kan alma işlemi şu şekilde uygulanır;

 • Hastanın kendisini en rahat hissedeceği pozisyona geçmesi sağlanır.
 • Yapılacak teste göre kan alma tüpleri hazırlanır ve iğneler cihaza adapte edilir.
 • Kan alımı için sağ veya sol kolun, iç kısmındaki damarlara en rahat ulaşılacak şekilde karar verilir.
 • Kan alınacak bölge, alkol içeren tampon yardımı ile detaylı bir şekilde temizlenir.
 • Temizleme işlemi ardından bir süre kuruması beklenir ve kuruduktan sonra işleme başlanır.
 • Kan alınacak kolun iç kısmına, ortalama 10 cm kadar yukarısına, turnike bağlanır ve nazikçe iğne ile damara girilir.
 • Kan akışı gözlemlendiğinde, turnike çözülür ve tüplerin dolması için sırası ile işlem yapılır.
 • Kan alma işlemi sona erdiğinde, hastanın kolunu bir süre bükmemesi ve rahat pozisyonda olması gerekir.
 • Kısa bir süre kan akışı devam edebileceği için pamuk ve bant yardımı ile kan alınan alan kapatılır.
 • İşlem sonunda, kan alma tüpleri imha edilerek teste gönderilir, sonuçlar en çok 2 saat içerisinde çıkar.
 • Hastalara kan sonucu hakkında detaylı bilgiler verilir ve olası hastalık durumunda tedavi süreci için gidilmesi gereken bölüm hakkında bilgiler iletilir. 

Evde kan tahlili hizmeti, hastalara uygulandığı gibi herhangi bir hastalık sahibi olmayan kişiler için de uygulanır. Kişiler hastalık içinde olmasına gerek kalmadan istekleri doğrultusunda kan tahlili verebilmektedir. Her insan, aylık kan tahlilleri vermeli, olası hastalıkların erken teşhis edilmesi adına önlem almalıdır. Bu işlem için hastanelerde sıra beklemek zor olabileceğinden, evde hizmet alabilirsiniz. Evde kan alma işlemlerinin sağlamış olduğu birçok avantaj vardır. Bu hizmetin önemi ve avantajları arasında şunları sayabiliriz:

 • Hastaneler kalabalık olduğu için salgın hastalıklara yakalanma veya enfeksiyon kapma riski vardır.
 • Kan almak için randevu almanız, geç tarihleri bulabilir ve hastanede bu işlem için sıra beklemeniz gerekir.
 • Sağlık ocaklarında daha kolay kan verilse de tüm tahliller yapılmadığı için hastaneye gitmek durumunda kalırsınız.
 • Kan verme esnasında rahat bir pozisyonda olmanız, kan alındıktan sonra bir süre oturmanız ve kolunuzu bükmemeniz oldukça önemlidir.
 • Hastane ortamında, kan alma sırası olduğu için işlemden hemen sonra gitmeniz gerekir ve ulaşım esnasında kolunuzu yorabilirsiniz.
 • Kan alınan kolun, ortalama 10 dakika kadar yorulmaması gerekir. Genellikle dikkat edilmese de dikkat edilmesi gereken önemli bir noktadır.
 • Evde kan tahlili hizmeti sayesinde rahatınız bozulmadan, zamandan tasarruf etmiş olacaksınız.
 • Evde kan alma hizmetinde, bu etkenlerin tümüne dikkat edilir ve hiçbir aksilik yaşamadan kan verebilirsiniz.

Evde kan alma esnasında, hasta, en rahat olduğu pozisyondadır. Kan alınan insanların bir kısmı, kolunda ağrı hissedebilir veya başı dönebilir. Hastane ortamında bu durumu yaşadığınızda, rahatça uzanabileceğiniz bir alan genellikle yoktur. Evde kan alındığında ise kan alma işleminin hemen ardından uzanabilir, kolunuzu hiç yormadan hayatınıza devam edebilirsiniz. Profesyonel sağlık personellerimizin sizlerden alınacak evde kan alma işleminde nazik ve kibar bir şekilde davranarak ağrısız bir şekilde işlemin gerçekleşmesine fayda sağlayacaklardır. Kan verme sonrası yaşanacak ağrılar ve kolda yaşanacak morluklara karşı oldukça dikkatli bir şekilde işlem yapılmaktadır.

İnsanların sahip olabileceği bazı hastalıklar, erken müdahale edilmediğinde ciddi sonuçları olan hastalıklardır. Hastanelerde verilen tahlillerin çıkma süresi, yoğunluğundan dolayı uzundur. Firmamız, en kısa sürede sonuç çıkmasını sağladığı için büyük bir avantaj sunmaktadır. Kan tahlili sonuçları, ortalama 2 saat içerisinde tarafınıza iletilir. İnsan sağlığı her şeyden önce gelmektedir. Bu yüzdendir ki hayatınız adına geç kalmadan erken müdahaleler de bulunmanız gerekmektedir.

Kan alma sürecinde hastanın dikkat etmesi gereken bazı noktalar vardır. Eğer evde kan alma hizmetinden yararlanmak istiyorsanız, şu etkenlere dikkat etmelisiniz;

 • Kan örneği, 12 saat açlık sonrasında, sabah 08.00-09.00 saatleri arasında verildiğinde en doğru sonuçlar çıkar. Bu yüzden kişi kan örneği vermeden önce hiçbir şey yiyip içmemesi gerekmektedir.
 • Uzun süre fiziksel aktivite yapılmışsa, vücudun dinlenmesi, hormonlarının normal düzeye inmesi beklenmelidir. Aksi takdirde olumlu sonuç elde etmekte zorluk yaşanabilir.
 • Diyet yapıyorsanız, yaptığınız diyet ve beslenme düzeni hakkında bilgi vermeli, testte çıkan bazı değerlerin, beslenme düzeninizle ilgili olabileceğinin anlaşılmasını sağlamalısınız.
 • Alkol tüketimi, ürik asit gibi bazı değerlerin hacminin artmasına neden olabileceği için kan vermeden önceki gün alkol tüketmemelisiniz.
 • Sigara kullanıyorsanız, kan tahlilinde bazı değerler yüksek çıkabileceği için bu konu hakkında da ekibimize bilgi vermelisiniz.
 • Tahlil sonuçlarında doğru bilgiler adına kullandığınız ve de tükettiğiniz her türlü besin ile ilgili gerekli bilgilendirmeleri yapmanız gerekmektedir.
 • Postür olarak adlandırılan durum, dikey pozisyondan yatay pozisyona anlık geçilmesidir ve kan değerlerinin doğru çıkmamasına neden olur. Kan alma esnasında ekibimiz bu konuda dikkatli olmaktadır.

Eve gelip kan alma, kan tahlilinden en doğru sonucunun alınmasını sağlar. 12 saat aç kalmak ve hastaneye gitmek, birçok insan zordur. Aç karnına olarak dışarıya çıkıp kalabalık hastane ortamında kan tahlili sıranızı beklemek oldukça zor olacaktır. Aynı zamanda sabahın erken saatlerine randevu bulmak zor olabildiği gibi uzun süre aç karnına beklemeniz gerekir. Yaşanılan bu olumsuz durumlar sebebiyle bile bizleri tercih ederek hiçbir sıkıntı yaşamadan evde kan verme hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Geçmişten bu yana kan vermek, insanların en zorlandığı süreçlerden biridir ve genellikle bazı etkenlere dikkat edilmediği için tam olarak doğru sonuçlar alınmaz.

Bu hizmeti sağlayarak, en doğru saatte, en uygun etkenlere göre kan alımı yapmaktayız. Bu durum, kan tahlilinde görülmesi gereken her değerin doğru çıkmasını sağlar. Aç karnına hastaneye gitmeye gerek kalmadan, ev konforunda rahat bir şekilde tahlil vermeniz için hizmet vermekteyiz.

Vermiş olduğumuz hizmetin önemlerinden biri, evden çıkamayan insanlara sağlık hizmetini taşıyor olmamızdır. Yatalak, kas hastalığı olan, psikolojik sorunları olan insanlar, hastaneye gitmekte zorlanan ve bu süreçte yıpranan insanlardır. Firmamız, insanların bu streslerden uzak, sağlığını riske atmadan hizmet almasını sağlar.

Geçmişte evde sağlık hizmeti almak zor olduğu gibi ücretleri de yüksekti. Ancak günümüzde bu alanda faaliyet gösteren birçok firma olduğu için hizmet kalitesi artmış, ücretleri düşmüştür. Firmamız, evde kan alma ücreti düşük olan, her kesimden insanın ulaşabileceği bir hizmet sunar. Büyük meblağlar ödemeden, konforlu bir hizmet almanız için gerekli her detayı sizler için düşündük. Bu alanda uzmanlaşmış bizleri tercih etmeniz sizler için çok iyi olacaktır.

Evde kan alım hizmeti son derece önemlidir. Evde yatağa bağımlı olan veya kronik hastalığı olan kişiler laboratuvara gidemeyeceği için evinde kan alma hizmetinden faydalanabilir. Evde kan alımının yapılarak hastayı hekime ulaştırılmayı amaçlıyoruz. Hasta için konforlu bir hizmet vererek evde gerekli tetkikleri yapıyoruz. Evde kan alma işlemi usulüne uygun şekilde yapılmaktadır. Aynı zamanda en hızlı şekilde laboratuvara ulaştırıyoruz. İstanbul'un Pendik semtinde evde kan alma hizmeti sunmaktayız. Aynı zamanda evde yaşlı bakım hizmeti de verdiğimizi belirtmek isteriz.

Tuzla Evde Kan Alma ve Laboratuvar Hizmetleri

Laboratuvar hizmetleri, biyokimya, elisa seroloji, hormon gibi birçok testin yapıldığı bir hizmettir. Laboratuvar hizmetleri ile bir hastalığın teşhis edilmesi ve ne şekilde tedavi süreci izlenmesi gerektiği net olarak ortaya çıkar. Bu hizmeti geçmişte sadece hastanelerde almanız mümkün olsa da günümüzde evde sağlık hizmeti ile de alabilirsiniz.

Evde sağlık hizmetleri, insanların hastaneye gitmesine gerek kalmadan tüm tedavilerinin yapılmasını sağlamıştır. Aynı zamanda, nedeni bilmediğiniz sağlık problemleri yaşıyorsanız, olası hastalıklardan dolayı tahlil vermelisiniz. Gerekli tahliller yapıldığında, sahip olduğunuz hastalıklar net bir şekilde ortaya çıkar. Evde kan tahlili hizmeti ile tüm laboratuvar testlerini yapmaktayız.

Laboratuvar hizmeti ile bakılan hastalıklar şunlardır; 

 • Diyabet hastalığı olup olmadığını anlamak için kandaki şeker miktarına bakılır.
 • Kandaki protein değerleri ve asitlere bakılarak olası hastalık şüpheleri gözden geçirilir.
 • Karaciğer hastalıkları gibi ciddi hastalıkların sonuçlarını görmek için Biliburin olarak adlandırılan tahlil yapılır.
 • Hastada karaciğer hastalıklarının belirtisi fazla ise Alanin Transaminaz ile kas fonksiyonları tespit edilir.
 • Böbrek, akciğer, kalp, kolesterol gibi tahlille teşhis konulan tüm etkenlere bakılır.
 • Vitamin değerleri, kan değerleri gibi rutin tahlillerinizi yaptırmak için de evde kan alma hizmetimizi alabilirsiniz. 

İnsanların, düzenli olarak kan tahlillerine baktırmaları son derece önemlidir. Vitamin eksiklikleri, ilerleyen süreçlerde halsizlik, çabuk yorulma, çok uyuma gibi belirtileri ortaya çıkarır. Bu belirtilerin hayatın akışında normal süreçler olduğunu düşünür ve genellikle test yaptırma gereği duymayız. Ancak uzun vadede vitamin eksikliği yaşayan insanlarda, ciddi sağlık sorunları ortaya çıkmaktadır.

Firmamız, bu bilinçle hareket ederek her insanın kan alma hizmetine ulaşmasını sağlamıştır. Evde kan alma ücreti son derece uygun olduğu için her insanın ulaşabileceği şekilde hizmetlerimiz devam etmektedir. Herhangi bir sağlık sorununuz olmasa da ekibimizle anlaşarak her ay kan tahlilleri verebilir, olası hastalıklarınız için erken teşhis konmasını sağlayabilirsiniz.

Laboratuvar hizmeti almak için firmamızla iletişime geçtiğinizde, sağlık sorununuz varsa bildirmelisiniz. Aynı zamanda halsizlik, kusma gibi sorunlar yaşıyorsanız, şüphe duyulan hastalıkları ortaya çıkarmak için özel testler yapılır. Bu etkenleri de bildirmeniz halinde gerekli malzemeler temin edilir ve evinize kan almak için bir ekip gönderilir.

Kan alma işlemleri ardından tüpler korunur ve kusursuz bir şekilde laboratuvarımıza ulaşır. Bu noktada oldukça önemli bir faktör söz konusudur. Laboratuvarlarda kullanılan aletlerin hepsi kaliteli ve en doğru sonucu veren aletler değildir. Firmamız, sonuçların en doğru şekilde çıkması için son teknoloji ile çalışan aletleri kullanır.

Firmamızın bünyesinde, laboratuvar hizmetleri için özel eğitimler alan bir ekip mevcuttur. Kendi laboratuvarımızda, özel aletlerle çalışmalar yapılır. Hastanelerde olduğu gibi günde binlerce sonuca bakmadığımızdan, sonuçlarınız kısa süre içerisinde çıkar ve ilgiyle çalışılır. Bu sayede daha önce kan verdiğinizde ortaya çıkmayan sağlık sorunlarını da öğrenebilir, yanlış çalışma riski olmadan, içiniz rahat bir şekilde hizmet alabilirsiniz.

Tuzla eve gelip kan alma ve laboratuvar hizmetleri veren kurumsal bir firmayız. İstanbul'da ikamet eden ve laboratuvara gitmeye engeli olan müşterilerimize evinde konforlu bir şekilde sağlık hizmet veriyoruz. Özellikle günümüzde yaşanan Koronavirüs salgın hastalığı nedeni ile dışarı çıkamayan kronik hastalar, yatalak hastalar veya kan aldırmak için hastane ortamına girmek istemeyen kişiler için evde kan alma hizmeti veriyoruz. Sizler de evde kan tahlili ve numune alma hizmetlerimizden 7/24 faydalanabilirsiniz. Sağlık kuruluşuna gidemeyecek durumda olan herkese ve de gerekli sebepler doğrultusunda bu hizmetten yararlanmak isteyen tüm bireyler için hizmet veriyoruz.

Evde sağlık ve bakım hizmetlerimizi kusursuz bir şekilde vermekteyiz. Hastaneye veya laboratuvara gitmeye kalmadan bulunduğunuz yerde kan alım hizmetini veriyoruz. Aynı zamanda işyerinde çalışan ve vakti olmayan kişiler için de kan alma hizmeti sunduğumuzu belirtmek isteriz. Uzman hemşirelerimiz alınan kanlar sorunsuz bir şekilde laboratuvarımıza getiriliyor. Çıkan sonucu hasta veya hasta yakını ile paylaşıyoruz.

Bireyin dışarıya çıkamaması durumunda evde kan tahlili hizmeti talep edebilir. Pek çok hastalık kan testi sonucunda ortaya çıkmaktadır. Özellikle bir hastalığı olan bireylerin hastalık seyirleri ya da tedaviye yön vermek için kan testi yapılmaktadır. Evde bakım ve kan alma hizmetlerimizden dilediğiniz zaman faydalanabilirsiniz.

Evde Kan Tahlili

Ven Life ailesi olarak bünyemizde laborant, laborant şefi, hemşireler ve aynı alanda eğitim alan bir sağlık ekibimiz vardır. Evde kan tahlili hizmeti vermemiz, her insanın rahat ve konforlu bir şekilde sağlık hizmeti alması için çıktığımız bir yoldur. İnsanlar, hastanelerin enfeksiyon riski, kalabalığı ve stresi içerisinde kaliteli hizmetten mahrum kalabiliyor. Bu olumsuzlukları arka planda bırakarak Ven Life ailemizi tercih edebilirsiniz.

Evde sağlık hizmeti almanın günümüzde bir lüks değil, ihtiyaç olduğu bilinci ile kurulan firmamız, laboratuvar hizmetini günün her saatinde vermektedir. Aynı zamanda belirlemiş olduğumuz ücretler, her kesimin bu hizmeti alması adına oldukça uygun fiyatları sunduğumuz fiyatlardan oluşur. Evde kan alma ücreti, hastane masrafları ile hemen hemen aynı düzeydedir.

Pendik evde kan alma ve laboratuvar hizmetlerini uzun yıllardır kurumsal bir firma olarak evde kan alma hizmeti ve evde yaşlı bakım hizmeti sunuyoruz. Alanında uzman ekibimiz ile sizlere konforlu bir hizmet sunmayı hedefliyoruz. Laboratuvar hizmetlerimizi hem bireysel hem de kurumsal alanda sunuyoruz. Laboratuvar hizmetlerimizi en doğru şekilde sunmaktayız. Evde kan alma ve evde kan tahlili yaptırmak istiyorsanız aynı zamanda sonuçlarınıza anında oluşmak istiyorsanız Ven life sağlık sizin için evinize kadar gelip evde kan tahlilinizi yaparak sonuçlarınızı anında sizinle paylaşacaktır. Eve gelip kan alma hizmetimiz, haftanın her günü, günün her saatinde verilmektedir. Siz değerli müşterilerimizin bizleri tercih etmesi halinde, Ven life ailemiz her zaman sizlerin hizmetiniz de olacağından şüpheniz olmasın.

Evde Kan Alma Ücreti

Mesleğinde profesyonel ekibimiz ile sizlerin sağlık alanında tüm beklentilerini karşılamayı amaçlıyoruz. Dünya standartları kapsamında hizmet vererek tercih edilen bir laboratuvar olmayı hedefliyoruz. Sağlık sektöründe sizlerin ihtiyacı olan evde kan alımı ve laboratuvar hizmetlerimizi kusursuz bir şekilde sunuyoruz. Her insanın bu hizmete ulaşabilmesi adına en uygun evde kan alma ücreti sunan firmalar arasındayız.

Sektörde gelişen yenilikleri yakından takip ederek müşterilerimize en iyi şekilde sunmayı hedefliyoruz. Evde kan alma ve laboratuvar hizmetlerini, evinizde en uygun fiyat garantisi ile en konforlu bir şekilde sunuyoruz. Evde kan aldırma ücretlerini öğrenmek istiyorsanız bize sitemizde bulunan telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Evde kan alma hizmetimiz, tüm hastalıklar için verildiği gibi rutin kontrollerini yaptırmak isteyen insanlar için de verilir ve hizmetimiz günün her saatinde devam eder.