Evde Serum Hizmeti

Siz değerli hastalarımızın evlerinizden çıkmadan, hastanelere veya diğer sağlık merkezlerine gitmeden, trafik derdi çekmeden, evlerinizde profesyonel ekip çalışanlarımızın ayaklarınıza kadar gelip, sizin talep ve istekleriniz doğrultusunda evde serum hizmetini sizlere sunmaktayız. Sağlamış olduğumuz bu hizmet siz hastalarımınız hastalık süreçlerinin oldukça kısaltmakla birlikte hasta yakınlarına da zaman açısından oldukça fayda sağlamaktadır.

Evde serum firmamız uzman sağlıkçılarla, profesyonel yöntemlerle hizmetlerini gerçekleştirilmektedir. Evde bakım için en temel ihtiyaçları karşılamaktayız.

Evde serum takma hizmeti almak istediğinizde, hastanın sağlık durumu için gerekli bir bakım hizmetinden mahrum kalmadan, anıları ve sevgileri arasında yaşamaya devam etmesinin güvence altına alınmasıdır. Evde serum hizmetiyle ile evin, hastanın tıbbi ve bakım personeli tarafından desteklenebileceği, ancak aynı zamanda onun sosyal ve aile bağlamında kalmaya devam edebileceği ana bakım alanı olduğu fikri söz konusudur.

Başka bir deyişle,  evde bakım,  genel olarak kırılgan kişilerin, dolayısıyla kendi kendine yetmeyen bireylerin, yaşlıların, engellilerin ve ihtiyacı olan küçüklerin sağlık ihtiyaçlarına cevap vermek amacıyla sağlanan bir hizmettir. Yatılı ya da yatısız olarak gerçekleşebilir.

Hastaların serumlarını değiştirmek, ilaçlarını vermek varsa iğnelerini yapmak ve damar yolu açmak gibi uzmanlık gerektiren tıbbi destekleri konusunda personellerimiz destek vermektedir. Uzmanlık gerektiren bu tarz uygulamaları mutlaka uzman kişilerden almanız gerekmektedir. Bu yüzden Ven Life ailemizden bilgi ve randevu almak istediğinizde ekibimizden en kısa sürede destek alarak çözüm bulabilirsiniz. 7 gün 24 saat evde serum hizmetimiz ile siz değerli hastalarımız için hizmet vermekteyiz.

Evde Serum Takma Hizmeti Nedir?

Evde bakım, hastanın ihtiyaçlarına ve yardım müdahalesinin düzeyine, yoğunluğuna, karmaşıklığına ve süresine göre değişen çeşitli evde bakım türleri sağlanabilir. Hastaların talepleri doğrultusunda diledikleri zaman hizmet verilmektedir. Bu anlamda iki bakım seviyesini ayırt edebiliriz:

 • Planlı evde bakım, hastanın ihtiyaçlarının değerlendirilmesi ve doğru tedavinin belirlenmesi amacıyla, hastalığın ilerlediği dönemle sınırlı olarak tıbbi, hemşirelik ve rehabilitasyon hizmetlerinin sağlanmasından oluşan temel bakım düzeyidir. 
 •  
 • Evde serum takma hizmeti için gerekli hizmetleri kullanabilecekleri yere ulaşamayan, ayaktan ya da ortak araçlarla taşınmasına izin vermeyen ciddi fonksiyonel kısıtlamaları olan tüm kişilere yöneliktir. Bu tür yardımın en geleneksel örneği,  yürüyemeyen hastalar için muayenehaneye ulaşmanın fiilen imkansız olduğu durumlarda pratisyen hekimin ev ziyaretidir. Bu tür yardım zamanla sınırlıdır, ancak hastanın sağlık koşulları gerektiriyorsa yenilenebilir.
 • Entegre evde bakım, entegre bir multidisipliner tedaviler setinde tıbbi ve hemşirelikten rehabilitasyon ve yardıma kadar çeşitli profesyonel hizmet türlerinden oluşur. Ciddi sağlık durumları nedeniyle zaman içinde tekrarlanan bakım ve planlı müdahalelere ihtiyaç duyan kişilere adanmıştır.

Palyatif Bakım Desteği

Aile ortamı palyatif bakım için ayrıcalıklı bir yer olarak kabul edilir. Çünkü hastanın sağlık koşullarıyla başa çıkması için gerekli tüm profesyonel ve multidisipliner bakımı alırken evde yaşamaya devam etmesine izin verir.

Evde pediatrik bakım hizmeti aracılığıyla tedavisi mümkün olmayan hastalıklardan muzdarip küçüklere de evde serum hizmeti ve tıbbi destek verilebilir. Evde bakım, hasta ve ailesinin ihtiyaçlarına cevap vermek için gerekli tüm sosyal ve sağlık profesyonellerinden oluşan multidisipliner bir ekibin çalışması ve ayrıca seçilmiş ve eğitimli gönüllülerin vazgeçilmez desteği ile garanti edilmektedir.

Evde Serum Takma Hizmetlerinde Uzmanlık

Genel olarak yarı ya da tam yatağa bağımlı olan hastaların ihtiyaçları olan sağlık hizmetleri için uzman kişilerden yardım alınmaktadır. Özellikle hastaların serum takma, değiştirme ve kontrol hizmetlerinde evde serum takma hizmeti son derece önemli bir yere sahip olmaktadır. Uzmanlık gerektiren bu hizmetleri uzman kişilerden almanız gerekmektedir. Aksi halde işi bilmeyen kişilerden alınan hizmetlerde istenmeyen sağlık sorunları ya da enfeksiyon oluşumuna neden olması olasılığı çok daha yüksek olmaktadır. Evde serum hizmeti ve diğer sağlık durumlarınızda da sağlığınız için bizleri tercih etmekten çekinmeyiniz.

Her zaman kaliteli ve güvenilir sağlık hizmetleri ile farkını ortaya koyan Tuzla evde serum takma hizmeti, Gebze ve Pendik’te olduğu gibi Tuzla’da da firmamız tarafından özenle verilmektedir. Özel eğitim almış hemşire ya da sağlık personellerimiz tedavi sürecinde zorunlu olan serum hizmetlerini güven içinde sizlere sunmaktadır. Eve serum servisi hizmetleri için her zaman firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Güvenilir Evde Serum Takma İşlemleri

Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılmış olan firmamız Gebze evde serum takma hizmeti en güvenilir şekilde ayağınıza kadar getirmektedir. Profesyonel sağlık ekibimiz ile tedavi sürecinizde olması gereken serum takma işlemleri büyük titizlikle yapılmaktadır. Gerekli olan sıklıkta serum takmak için hemşiremiz doğrudan damar içine intravenöz kateter yolu ile işlem uygulamaktadır. Uzman gözetiminde yapılan tüm sağlık hizmetleri güven içinde sizlere sunulmaktadır. 

Evde serum takılır mı? Evde nasıl serum taktırabilirim gibi sorularınız var ise tabii ki de kendi evinizde veya kliniğimizde serum takma tedavimizden faydalanabilirsiniz. Siz hastalarımız için her türlü tedavi yöntemleri için bizimle iletişime geçebilir serum takma ücreti hakkında detaylı bir bilgi alabilirsiniz. Eve gidip serum taktırma işlemini yapan profesyonel ekip arkadaşlarımız ile birlikte kendinizi daha iyi hissetmeniz için bu evde serum taktırma hizmetini sizlere sağlıyoruz. Sizlerde bu hizmetten faydalanmak isterseniz dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Evde Serum Takma Ücreti

7 gün 24 saat boyunca kesintisiz olarak evde serum takma hizmeti veren firmamız ile iletişime geçerek her konuda yardım almanız mümkün olmaktadır. Evde serum takma ücreti firmamızda her zaman çok daha uygun olduğu için her bütçeyle uyumludur. Bulunduğunuz lokasyona bağlı olarak hizmet bölgenize göre ve de evde serum takma ücreti sıklığına bağlı olarak evde serum takma ücretinde değişmeler olmaktadır. Eğer sizde evde serum hizmetimizden faydalanmak ve de ücret hakkında bilgi edinmek istiyorsanız bizimle hemen iletişime geçebilir ve hizmetlerimizden dilediğiniz zaman faydalanabilirsiniz. 

Evde Serum Takma Hizmetimize Dahil Olanlar

 • Ayrıntılı olarak sunduğumuz Pendik evde serum takma kapsamında gerçekleştirilen faaliyetler şunlardır:
 • Tatiller de dahil olmak üzere günde 24 saat telefon ile sosyal ve sağlık ekibi tarafından hastaya düzenli ve nitelikli ziyaretler
 • Hastanın klinik ve psikolojik durumları hakkında gerçek zamanlı bilgi alışverişi ile bilgisayarlı tıbbi kayıtların güncellenmesi
 • Hastalık boyunca, özellikle hassas aile ve çevre durumlarında ve ayrıca karmaşık bürokratik prosedürlerin ele alınmasında sağlanan sosyal yardım
 • Yas evresinde bile devam eden hasta ve aile üyelerine psikolojik destek
 • Gönüllülerin varlığı, hasta için ilişkisel destek ve aile üyeleri için yardım

Ayrıca hastalarının farklı ihtiyaçlarını karşılamak için evde kaliteli profesyonel hizmetler sunarız. Uzman ekipler halinde organize edilen tıp, hemşirelik ve rehabilitasyon personeli, mesleğin gerektirdiği her türlü hizmeti yerine getirebilmektedir.

İğne yapmak ya da Tuzla evde serum hizmeti gibi birçok tıbbi destek konusunda sizlere yardımcı oluyoruz. Evde serum takma fiyatı ile ilgili bilgi almak için web sitemiz üzerinden Pendik evde serum takma fiyatları için firmamızı arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Evde serum takma ile her zaman adından söz ettiren firmamız için insan sağlığı ve güven duyması çok daha önemli olmaktadır. Firmamız bünyesinde çalışmalarına devam eden işinde uzman sağlık personelimiz ve en son sistem teknolojik ekipmanlar ile en kaliteli sağlık hizmetleri verilmektedir.

Her türlü sağlık bakım hizmetleri için her zaman firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Uzun yıllar insan sağlığında en kaliteli evde sağlık hizmetleri vermek için teknolojik gelişmeleri yakından takip eden firmamızdan evde serum takma hizmetini güven içinde alabilirsiniz.

Yaşayacağınız sağlık sorunlarında Ven Life ailesinden her türlü hizmeti en iyi şekilde alacağınızdan hiç şüphe etmeyiniz. Profesyonel ekibimizle birlikte siz hastalarımız için elimizden gelen her türlü imkânı sağlığınız için kullanmaktan asla çekinmemekteyiz.

Covid Hastaları için Evde Serum

Günümüzde hala etkisini göstermekte olan Covid-19 virüsü nedeniyle evlerde serum takılması gerekebilmektedir. Bağışıklık sistemini dengeleyen tedavi süreçlerinde evde serum uygulamaları hızlı sonuç veren şekilde gerçekleşmektedir. Covid-19 virüsü geçirmiş olan veya geçirme şüphesi duyan bakıma muhtaç kişiler için sağlıklarını korumak için evde serum hizmeti ile en uygun şartları sağlamaktayız.

Bir serum tedavisi yapıldığında önemli olan yeniden ihtiyaç olan hastalıkları engellemeye çalışmaktır. Vücudun dengesini bozan durumların tespit edilmesi, çözüm için gereken teknolojik aletler, ortam koşulları önem kazanmaktadır. Evde serum hizmeti başvurularınızda belirli bir program sürdürüleceğinde genel durum ve yeni hastalık durumuna göre müdahaleler yapılmaktadır.

İshal Tedavisinde Evde Serum Hazırlama

İnsanlar bazı durumlarda hastaneye gidemeyecek halde olabilmektedir. Bu durumlardan biride ishaldir. Siz hastalarımınız hastaneye gitmeden evde ishal tedavisinden faydalanması mümkündür. Hastaneye gidemeyecek durumdaki kişiler için ishal sorunu olduğunda serum takma hizmetleri verilmektedir. İshal sebepleri doğrultusunda vücudu dengelemek üzere evde serum takma hizmetleri yapılmaktadır. İstanbul evde serum firmamız ishal sorununun daha kolay geçmesi için halsizlik durumlarında başvurularınızı beklemektedir. Çekinmeden dilediğiniz zaman sizlere bizlerden hizmet alabilirsiniz.

 • Solunum yolu enfeksiyonları ve huzursuz bağırsak sendromu durumlarında ishal önlemleri için serum takviyesi gerekebilmektedir. Antibiyotik ilaçları kullanılan durumlarda seruma duyulan ihtiyaç giderilmelidir.
 • Besin zehirlenmeleri nedeniyle ishal olan ihtiyaç sahipleri için evde bakım hizmetinin avantajı devreye girecektir. Benzer durum gıda alerjilerine çözüm için de sağlanmaktadır.

Virüsler ve parazitler nedeniyle ishal sorunu varsa halsizlik en belirgin sorunlardan biridir. Bakteriyel enfeksiyonlarda serum takviyesini talep ederek doğru müdahalelerden yararlanabilirsiniz.

Sağlık Bakanlığı Yetkili Evde Bakım Hizmeti

Sağlık Bakanlığı yetkili evde bakım hizmetlerini verirken temel bir zorunluluğu yerine getirmiş bulunuyoruz. Bakanlık onayı ile güvenli bir sağlık hizmeti aldığınızın bilincinde olabilirsiniz. Alanında gereken eğitimleri almış kişilerin sunacağı hizmetler bakanlık kriterlerine uygun cihazlarla gerçekleşmektedir. Kurumsal kontroller kamu sağlık hizmetleri prosedürlerine göre devam etmektedir.

Evde serum takma hizmeti  için fiyatlandırma kriterleri, talepleriniz ve genel prosedürlere göre sürdürülmektedir. Başvurularınız esnasında hasta durumu ve ne kadar süre boyunca bakım talep edildiği belirlenir. Tedavi ve bakım hizmetleri ayrı kategorilerde hizmet veren uzmanların deneyimlerinde farklar demektir. Hemşireler ve bakım personellerinin ihtiyaçları değiştiği için toplam fiyatlandırma da değişecektir.

Hemşire Başvurusu | Eve Hemşire Çağırma 
 • Evde bakım hemşiresi görev ve sorumlulukları firma prensipleri ve genel sağlık kurumu prensipleriyle beraber değerlendirilmelidir. Evde bakım hemşiresi ne iş yapar sorusu için odak noktası hastanın durumu olacaktır. İyileşme ve bakım süresinde gerekenlerin sağlanması için hemşire personelimiz uygun müdahaleler yapmaktadır.
 • Evde bakım hemşiresi talep ettiğinizde hasta ve hasta ailesiyle tanışmak önemli bir aşamadır. Hastanın kaldığı yerde çevresel koşullar değerlendirilmekte ve gereken cihazlar oluşturulmaktadır. Hastanın ruhsal açıdan destek durumunun da değerlendirmesi avantaj demektir.
 • Mesleki açıdan verimlilik ve kaliteye önem veren bakım hemşirelerimiz doktordan hastanın son durumunu öğrenir. Bakım sürecinde planlama yapılarak hareket edilmektedir. Her hastanın tedavisinde gereken planlama farklı ihtiyaçları gerektirmektedir.
 • Hasta durumunun kontrol edilmesi için düzenlemeler sorunsuz şekilde olmalıdır. Gelişime göre uygulama sonuçları tümüyle doğru değerlendirilmelidir. Değerlendirmeyi takip edebilmek için de düzenli bir kayıt en önemli kısımlar arasındadır.
 • Tedavi ve bakımda ihtiyacın doğru takibi İstanbul evde serum hizmetlerinin verimini artırmaktadır. Kayıtları düzensiz hale getiren çevresel koşullar varsa bu konuda ayrıca destek istenebilmektedir.
 • Hastayı rahatsız edebilecek ortamlar için müdahaleler yapılarak düzeltmeler gerçekleşmektedir. Stabilize bir hasta ortamı iyi koşullarda sağlanmalıdır. Işık, havalandırma ve gürültü gibi kriterler hasta durumunu doğrudan etkileyen faktörlerdendir.
 • Bazı durumlarda hastanın durumu hakkında çevresindeki kişilerin bilinçsiz olması sorunlara neden olabilmektedir. Hasta ve çevresi, bakım sürecindeki gereken bilgileri alma hakkına sahip kişilerdir. Danışmanlık hizmetini sunmak stabilize olan bir hasta açısından atlanmaması gereken durumlardır. Konuyla ilgili gereken yönlendirmeler bakım tedavi ekibimiz tarafından sağlanmaktadır.
 • Bakım hemşiresi taleplerinizde izolasyon ve sterilizasyon koşullarının oluşması için prosedürlerde belirtilen tekniklere uyulduğunu bilmelisiniz. Ekipmanları dezenfekte etmek de kritik derecede önemlidir. Bakım tedavi ekibimiz tüm süreçlerdeki gereksinimleri başarılı şekilde sağlamaktadır.

Hastanın düzenli olarak aldığı ilaçların yan etkileri ve olası diğer riskleri kontrol etmek üzere bilgilendirme yapmaktayız. Beklenmeyen durumlarda nasıl bir yol çizileceği konusunda tecrübeli bir ekibimiz bulunmaktadır.

İstanbul Evde Serum Takma Hizmeti

İstanbul evde serum  takma hizmetleri şehrin birçok ili ve özellikle Gebze, Pendik ve Tuzla civarı başta olmak üzere buralara yakın olan kısımları ilgilendirmektedir. Başvurularınızı yaparken net lokasyon ve verilen hizmet sınırlamasını da öğrenmiş olursunuz. Serumun gerektirdiği haller konusunda yeterli bilgi ve deneyime sahip ekibimiz uygun sonuçlar sağlayacaktır.

Serumun İçerisinde Ne Var?

Serumun içeriğinde vücudun bozulan bağışıklık sistemini yerine getirmeye faydalı bir tuz bulunmaktadır. Kandaki sıvı elektrolit dengesini sağlamaya faydalı çözelti olarak çok yaygın kullanıma sahiptir. Belirli bir hastalığa özel değildir ancak birçok hastalığa bağlı sorunların hızlı toparlanmasına destek olabilir. En azından sorunun daha çok büyümesini engeller.

Tansiyonu Dengeleyen Serum

Vücudun sıvı elektrolit dengesi ve tansiyon birbirine son derece yakın konulardır. Vücudun tansiyonundaki dengesizlikler kan basıncıyla da ilgilidir. Ani değişimlerle mücadele eden bağışıklık sistemi için doğru bir desteğin sağlanması gerekmektedir.

Ameliyattan Önce & Sonra Serum Takılmasının Nedeni Nedir?

Ameliyattan önce ve sonra serum takılmasının nedeni nedir sorusunu birçok kişi sormaktadır. Ameliyata girecek olan bir kişi sıvı ve elektrolit ihtiyacı açısından gereksinimlerini serumla karşılamaktadır.

 • Operasyon devam ederken oluşabilecek ekstra ilaç durumları için seruma karıştırılarak verilen eklemeler vardır. Ameliyat sonunda hasta bakım alanına döndüğünde bu serumlara ihtiyaç duyabilmektedir. Süresi her hastada farklı olabilmektedir.
 • Damar yoluyla verilen seruma eklenen bulantı engelleyici ilaçlar ameliyat ardından önemli bir destekleyicidir.
 • Şiddetli ağrıları olanlar, ameliyat kaynaklı ağrılar için ağrı kesiciler seruma eklenerek verilmektedir.
 • Hasta ağız yoluyla bir gıda alamadığında eksikliği kapatacak desteklerin bir kısmı serum içerisine ilave edilerek verilebilmektedir.

Serumların hazırlığı konusunda steril ortam gereksinimlerine dikkat ederek ilerlemekteyiz. Bazı bölgelerine kesinlikle temas edilmemesi gerektiği için uygun müdahaleler yapılmaktadır.

Evde Seruma Ek Hizmetler Neler?

Eve serum servisi ekibimiz, özellikle salgın döneminde ekstra önem kazanan hijyen konularında titizlikle faaliyetlerini sürdürmektedir. Sağlığınız için tüm hijyen konularında dikkatli bir şekilde sizlere evlerinizde hizmet vermekteyiz. Serum hizmetiyle beraber veya ayrı olarak çok sayıda hizmet için başvuruda bulunabilirsiniz.

Evde Pcr ve Antikor Testi

Evde pcr ve antikor testi başvurularınız için en uygun adreslerden birindesiniz. Korona virüs ve diğer hastalıklarda salgına bağışıklık kazanma durumunuzun kontrolü bu testlerle sağlanmaktadır. Firmamız ile alacağınız kontrol testlerinde devamlı bir bakım ve antikor testi gereken durumlar başarılı şekilde sonuçlanmaktadır.

Antikor testleri aşının ardından yapılması gereken kontrol amaçlı testlerdendir. Bazı kişilerde ilk aşıdan itibaren bu test sonuçları alınabilirken bazılarında ikinci veya üçüncü aşıdan sonra istenen sonuçlar alınabilmektedir.

Yaşı olan hastalar, bir ameliyat geçirmiş olan kişiler için antikor oluşumu daha zor olabilmektedir. Direnç gösteren hücre sayısındaki azlık vücudun odaklandığı kısımlarla ilgili olacaktır. Devamlı ilaç kullanan ve kronik sorunları olan kişilerde antikor oluşumu zorlu ve takip edilmesi gereken bir süreçtir.

Evde Yara Bakım Hizmeti

Firmamız ile alabileceğiniz bir diğer hizmet evde yara bakım hizmetidir. Evde yara bakımı birçok hastalar için belirli bir süre boyunca kritik önem taşımaktadır. Bazı hallerde yara bakım hizmeti İstanbul evde serum hizmetini de gerektirebilmektedir. Tedavi edilecek hastanın durumu ve yaralarının ciddiyetine göre süre devam edecektir.

Küçük ya da büyük yara fark etmeksizin yara bakım hizmeti için hastanelere ya da diğer sağlık hizmetlerinden yararlanmak yerine Ven Life ailemizi tercih ederek bu hizmetten evlerinizden yararlanabilirsiniz. Yaralanmaların nedenleri ameliyat yaraları olabileceği gibi yatakta çok duran hastalardaki durumlardan kaynaklı da olabilir. Bazı yaralar kaza, alet yaralanması, iş yaralanmaları kaynaklı olabilmektedir. Yüzeysel yaralar ve derin yanık yaraları ciddi bir deri tedavi süreçleri demektir. Derinin kendini iyileştirici özelliğinden faydalanırken ortam sterilliğine odaklanılmaktadır.

Evde Diyetisyen Hizmeti

Bakımı evde devam eden hastalar için önemli olan bir nokta kilo kontrolü olacaktır. Ev ortamında tedavi sürerken kilo almaya müsait bir ortam da olduğu için beslenme kontrolünü sağlamak üzere sağlık odaklı çözümler elde edebilirsiniz. Hasta beslenmesi kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Sağlık çalışanlarımızın önemle hazırlamış oldukları diyetler ile birlikte hastalarımızın tedavi sürecini en hızlı şekilde tamamlayacak biçimde onarıcı beslenme düzeni kurulmaktadır. Evde diyetisyen hizmetimiz için daha detaylı bilgi almak için buradan ulaşabilirsiniz.

Evde Enjeksiyon İğne Hizmeti Başvuru

Evde enjeksiyon iğne hizmeti veren firmamız evde serum ile bütünleşen tüm kategorilerde istenen sonucu sağlamaktadır. Talep ettiğiniz düzenli iğne ve serum taleplerinizi Ven Life sağlık hizmetlerimizden dilediğiniz zaman oluşturabilmeniz mümkündür.