EVDE HEMŞİRE HİZMETLERİ

Evde hemşire hizmetleri  birçok hasta, yaşlı, engelli veya diğer ihtiyacı olan kişilerin yardımına koşmaktadır. Genellikle yaşlılar ve engelliler için kullanılan evde hemşire hizmeti aslında her yaşta ki bireyler hatta çocuklar içinde sağlanmaktadır. Daha detaylı ve de daha sağlıklı bir hizmet elde edebilmek istiyorsanız evde hemşire hizmetimizden faydalanmanızı öneririz. Profesyonel sağlık destek hizmetlerinde bizlere güvenle başvurabilir ve imkânlarımızdan faydalanabilirsiniz.

Evde hemşire hizmetleri  ile birçok avantajlı uygulamadan faydalanmak mümkün olacaktır. Sizlerin bizlere başvurusu sonrasında kendi alanlarında uzman hemşireler tarafından siz hastalarımız için en uygun şekilde görevlendirilmektedir. Talep ettiğiniz evde bakımın gerçekleşeceği adrese göre size uygun olan randevulu bir sistem ile bakım gerçekleştirilir.

Sağlık Bakanlığı Onaylı Evde Bakım Hizmeti

Sağlık Bakanlığı onaylı evde bakım hizmeti almak için başvurularınızı anında oluşturabilirsiniz. Güvenilir hizmet ayrıntılarıyla fark yaratan bir şekilde sağlık çözümleri sunuyoruz. Hasta bakımının gereksinimlerinden ayrı olarak tıbbi açıdan hemşirelerin yapması gereken uygulamalar ortama göre gerçekleştirilmektedir. En doğru müdahalelerle hasta sağlığı daha iyi hale getirilmektedir. Sağlık Bakanlığı onaylı olan Ven Life firmamızdan güvenilir bir şekilde evde bakım hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Evde Bakım Hizmetleri Ücretleri

Evde bakım hizmeti ücretleri için net bir fiyatlandırma yoktur. Hizmetten yararlanacak kişinin aldığı hizmetin ne kadar süre boyunca devam etmiş olup olmadığı halinde ücretlendirme de bu kapsamda sonuç verecektir. Hastaların sağlık ve engel durumları yanında diğer sosyal hakları konusunda bilgilendirme için başvurularınızı yapabilirsiniz. Bu bilgilendirme sonucunda kişi için bakım hizmeti ücretlendirmesi en doğru şekilde yapılmakta ve sizlere bu bakım hizmeti ücretlendirmesi bilgilendirilmektedir.

65 Yaş Üstü Evde Sağlık Hizmeti 

65 yaş üstü evde sağlık hizmetlerimizin tamamı uzman sağlık personellerimiz tarafından profesyonel bir şekilde gerçekleşmektedir. Yaşlı kategorideki vatandaşlarımız için randevu almanız ardından hemşire gönderimi, isteğe göre bakım personeli temini yapılmaktadır. İş veya diğer nedenlerine bağlı olarak ihtiyaçlarınızı uzman gözüyle karşılamaktayız. Gerçekleştirilecek olan evde sağlık hizmetlerin de yaş sınırlaması olmadığı gibi engelli, yaşlı, malul veya çocuk diye de ayrım yapılmamaktadır. Hizmetlerimizden yararlanacak tüm herkes için eşit derecede sağlık hizmetleri verilmekte ve sizlerin bizlerden memnun kalabilmesi için elimizden gelenin en iyisini sizler için yapmaktayız.

Engellilere Evde Bakım Hizmeti

Engellilere evde bakım hizmeti hemşireler ve diğer sağlık görevlilerini de gerektirebilen önemli bir süreçtir. Ciddi rahatsızlıkları aktif şekilde süren, ayrıca engellilik durumu olan kişilere en uygun şekilde çözümler bulmayı hedeflemekteyiz. Yaşam alanlarında kolaylaştırıcı faaliyetler için eğitimli hemşire ve bakım ekibimiz gerekenleri sağlamaktadır.

Evde Hemşire Hizmeti Neleri Kapsar?

Evde hemşire hizmetleri  geniş kapsamlı bir çözüm sunmayı amaçlamaktadır. Genel çerçevenin bilinmesi bakımından aşağıdaki işlemler sıralanabilir:

 • Sağlık personellerimizin ev ortamından ayrılmadan hasta sağlık kontrolleri
 • Bakım ve ayrıntılı kontrol gerektiren durumlara uygun müdahaleler
 • Hastane ortamı dışında ev ortamında ihtiyaç duyulan tüm tıbbi malzemeler
 • Tedavi türlerine göre hemşirelik müdahaleleri
 • Tedavi aşamalarının kaydedilmesi için uygun hijyenik ortam, tedaviyi engelleyen hallerin bulunmamasını sağlamak
 • Tedavide gereken örnekleri uygun şartlara göre alma; gaita örneği, kan, idrar vs.
 •  Serum işlemlerinin tamamı, takma, çıkarma, takip ve değişim işlemleri
 • Sonda işlemlerinin tamamı, mesaneye takma çıkarma
 • Uzun vadeli yara bakımları, büyüklüğü fark etmeksizin düzenli pansuman
 • Risk olmayan sınıftaki enjeksiyon işlemleri
 • Damar yolu açma, çıkartma
 • EKG Çekimi
 • Lavman vs. şeklinde hemşire hizmetlerinin kapsamı değişmektedir.

Evde Hemşire Hizmetlerinin Artıları Neler?

İstanbul evde yaşlı bakım hizmeti almanızın birçok artısını yaşayabilirsiniz.  Özel bakım süreçlerinin hızlanması, zamandan artı sağlamak, yolda ekstra zorlaştırıcı hallere yakalanmamak, daha iyi bir hizmet alabilmek, gerekli tüm ihtiyaçların sağlanması, güler yüzlü sağlık çalışanları ile daha iyi hizmet alabilmek vb. ilk artılardır.

 • Psikolojik açıdan evde hemşirelik hizmeti almak daha rahatlatıcı bir işlemdir. Hasta kendini daha az stres altında hissederek iyileşmeye meyil süresi hızlanır. Ameliyat ardından iyileşme aşamasındaki hastalarda bu süre en önemli aşamadır. Bilinç açıldığı andan itibaren yeniden eski yaşamlarına dönmekte kolaylık sağlamaktadır.
 • Hemşirelik bakımı ev ortamında sorun olmadığı sürece daha az enfeksiyon riski demektir.  
 • Hastane ortamında tedavi görülmediği için diğer hastalıklara karşı önlem alınmakta, korunulmaktadır. Hemşire personellerimizin sizin sağlığınız adına maske, hijyen vb. her önlemi almaktadır.
 • Hastalığınızla ilgili bir gizlilik ihtiyacınız varsa bu sağlanacaktır.
 • Yaşam kalitesi anlamında daha iyi sonuçlar alınacaktır. Hastane ortamında tedaviye göre evde yaşam alanı özellikleri tedavi kalitesinde artış sağlayabilir. Tabi bu her tedavide geçerli olmayabilir.

Evde Bakım Hemşire

Evde bakım hemşire hizmeti genel olarak yaşlı ve de hasta olan kişiler için tercih edilmektedir. Firmamız bu alanda hizmet veren en iyi firmalar arasında yer almaktadır. Sizler en iyiler arasında olan firmamızdan gönül rahatlığıyla iletişime geçip evde bakım hemşire hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Evde bakım hemşire hizmeti bakımından son derece iyi ve de güvenilir bir firma olarak alanında uzman bir ekiple uzun süreden beri hizmet sunmaktayız. Kaliteli ve de güvenilir bir firma olarak bu alanda son derece iyi bir hizmet sunmaktayız. Bizleri bu ve diğer sağlık hizmetlerinde tercih ederek sağlığınız adına olumlu adımlar atmış olabilirsiniz. Evde refakatçi hemşire hizmeti sunmanın yanı sıra aynı zamanda da evde röntgen çekimi, evde EKG çekimi ve ultrason çekimi alanında da firmamız son derece iyi ve de kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Bu bakımdan da firmamız sıklıkla tercih edilmektedir. Sizleri de bu imkânlardan yararlanmanız için sabırsızlıkla bekliyoruz.

Özel Hemşirelik Hizmetleri

İstanbul’da Pendik ve Tuzla olmak üzere Gebze ilçesinde sizlere hizmet veren Ven Life Sağlık Hizmetleri her türlü şikâyetiniz de, rahatsızlığınız da sizleri ağırlamaktan hoşnut olmaktadır. İstanbul'da evde yaşlı bakım merkezi bakımından hizmet talebinde bulunmak isteyenler firmamıza gönül rahatlığı ile başvuruda bulunabilirler. Evde yaşlı bakım merkezi alanında hizmet sunmakta olan firmamız son derece kaliteli bir hizmet sunmakta olan güvenilir bir firma olmaktadır. Tercih edenlerin memnun kalmakta olduğu firmamız alanında son derece uzman bir ekiple hizmet sunmaktadır. Evde hemşire hizmeti bakımından firmamız verdiği kaliteli hizmetin yanı sıra son derece makul ve de uygun fiyatlar talep etmektedir. Özel hemşirelik hizmetleri firmamız tarafından sağlanmakta olup en kaliteli evde hemşire hizmetini sizlere sunmaktadır. Özel kurumlarda ya da diğer hizmet sektörleri yerine uygun ve makul fiyatlar ile firmamızı tercih edebilirsiniz.

İğne İçin Eve Hemşire

İstanbul'da evde yaşlı bakım hizmeti açısından hizmet sunmakta olan firmamız son derece kaliteli ve de güvenilir bir firmadır. Sıklıkla tercih edilen ve hizmetinden memnun kalınan firmamız aynı zamanda da son derece uygun ve de makul olan fiyatlardan yardımcı olunmaktadır. Firmamız Hemşire hasta bakıcı hizmeti sunmanın yanı sıra aynı zamanda da evde röntgen çekimi, evde ultrason çekimi, evde EKG çekimi alanlarında da hizmet sunmakta olan bir firmadır. İstanbul ve çevresinde bu alanlarda hizmet almak isteyenlerin en sık tercih ettiği firma olarak aynı zamanda da hizmetinden son derece memnun kalınan bir firmayız. Verdiğimiz kaliteli hizmetin karşılığı olarak da son derece makul ve de uygun fiyatlar sunmaktayız. Evde hemşire hizmeti fiyatlarıevde yatılı hemşire fiyatları gibi bilgileri almak için bizlerle iletişime geçebilir en uygun fiyat garantisi ile hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Evlere hemşire hizmeti bakımından en iyi hizmeti sunan firmayız. İğne için eve hemşire arkadaşlarımızı en kısa sürede istanbulun bütün ilçelerine gönderiyoruz. Bir daha iğne vurulmak için hastaneye gitmenize gerek kalmayacak.

Evde Yaşlı Bakım Hizmeti İstanbul

Evde bakım hemşiresi talepleriniz olduğunda bunu sizlere sağlamaktayız. Bakım hemşiresi ve diğer hemşire hizmetlerinde görevler açısından farklar olabilmektedir. Evde Serum Takma Hizmeti Yazımız ilginizi çekebilir dilerseniz evde serum takma hizmetimizden de faydalanabilirsiniz.

Evde yaşlı bakım hizmeti ekibimiz tedavi ve bakım hizmetlerini ideal bir şekilde yerine getirmek üzere sizleri beklemektedir. Güler yüzlü hizmetlerimizle iyi enerji dolan hastalar daha yüksek motivasyonla sonuca yaklaşacaktır. Tüm tanı ve tedavileri doğru şekilde uygulamaktayız. Yaşlı bireylerin kendi bakımları için ve de bu kişilerin aile bireylerinin başvuruları sonucunda evde yaşlı bakım hizmetinden faydalanabilirsiniz. Unutmayın Ven Life ailesi her zaman siz değerli müşterilerimiz için hizmet etmekte hoşnut olmaktadır.

Evlerinizde vermiş olduğumuz Hemşire hizmetlerimizden Evde Enjeksiyon Hizmeti yazımızı inceleyebilirsiniz.