Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Hayatımızın ideal amacı olan sağlığımızı korumak adı altında yaptığımız yıllarca çalışma ve tecrübelerimizden sonra günümüzün problemleri viral enfeksiyonları hastaneye veyahutta herhangi bir sağlık kuruluşuna gitmeden nasıl uzaklaştırabiliriz sorularının yanıtları biziz. Mesleğine aşık olup işini hakkıyla yapabilmek ve karşısındaki hastasını kendi ailesinden farklı tutmayan meslektaşlarımızla beraber evlerinize sağlık getiriyoruz. Sağlık kuruluşlarında alabilebileceğiniz her türlü hizmeti sizlere ev veyahutta işyeri konforunda verebilmek için yaptığımız bu girişimde şuanda İstanbul ve Kocaeli olmak kaydıyla 1000’i aşkın hastamızın sağlık problemlerini memnuniyetle çözmüş olmanın verdiği gururla sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Hasta Memnuniyeti İçin Varız!

‘Bugün kaç hastaya hizmet verdik’ yerine ‘Bugün kaç hastamızı memnun edebildik’ sorusunu kendilerine ilke edinen meslektaşlarımızla gün geçtikçe evde sağlık hizmetini halkımıza sevdirmeye devam etmekteyiz. Kuruluşumuzdan bugüne değişkenlik gösteren modern sağlık politikasından başka bir değişkenlik göstermeyen kurumumuzda insani değerleri en ön planda tutmak bizler için en büyük öncelik ve sorumluluk olmaktadır. Mesleki anlayışlarından ve değerlerinden asla vazgeçmeyecek profesyonel ekibimiz, başarılarını daha fazla memnun olmayı bekleyen insanlarımıza ulaştırmanın farklı yollarını düşünmeye devam edecekler.

Ven Life Sağlık Verdiğimiz Hizmetlerimiz

Evde Serum Hizmeti

Evde serum hizmeti, kişisel sağlığınıza özel tedavileri evinize getirir. Dehidratasyon ve kronik hastalıkların yönetiminde hızlı ve konforlu bir çözüm sunar.

Evde Doktor Hizmeti

Evde doktor hizmeti, kişisel sağlık ihtiyaçlarınızı evinizde karşılar. Uzman doktorlar, konforunuz için size özel tedaviler sunar. Sağlık evinize gelsin!

Evde Kan Alma ve Laboratuvar Hizmetleri

Evde kan alma ve laboratuvar hizmetleri, konforlu bir şekilde örnek toplama ve sonuçların takibini sunar. Sağlık kontrolü evinizin rahatlığında!

Evde Ozon ve Glutatyon
Tedavisi

Evde ozon ve glutatyon tedavisi, vücudu detoksifiye etme ve bağışıklığı güçlendirme fırsatı sunar. Sağlığınızı evinizin konforunda güçlendirin!