EVDE FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON HİZMETLERİ

Sağlık alanında her zaman yüksek kalite hizmetleri ile farkını ortaya koyan Ven Life firmamız, evde fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmetleri alanında da sizlere güven içinde ayağınıza kadar getirmektedir.

Evde fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmetinin nasıl verileceği, hastanelerde verilen hizmet kadar olumlu sonuçlar doğuracağı tarzında sorularınızın olduğunu duyar gibiyiz. Bu konular hakkında endişeleriniz de olabilir. Fakat düşününce felci bir bireyin dışarıya çıkarak fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmetlerden faydalanabilmesi oldukça zorlu bir süreç olabilecektir. Evde kurulacak olan hizmet ile birlikte hasta bu zorlu süreçten arındırılmış olacak ve sağlıklı bir şekilde hizmetimizden fayda sağlayacaktır.

Fizik tedavi ihtiyacı yaşanılacak bir trafik kazası sonucu, ev veya iş kazası sonucu veya yaşanılan ameliyat sonucu vb. durumlarda karşınıza çıkabilmektedir. Eğer hastane veya diğer sağlık kuruluşlarına gitmekte zorluk yaşadığınızı ve yolda kaybedeceğiniz zamanın çok önemli olduğunu düşünüyorsanız sizleri Ven Life ailemizin evde fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmetlerinden yararlanmanızı şiddetle önermekteyiz. Sizler için sağlanacak bu hizmetin profesyonel lisanslı fizyoterapist hizmeti veren sağlık çalışanlarımız tarafından yapıldığını hatırlatırız.

Evde fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmetleri ile adından söz ettiren firmamız her zaman her konuda sizlere yardımcı olmaktadır. Sağlık tedavisinde işinde uzman olan profesyonel sağlık personellerimiz en son sistem teknoloji ve teknikler kullanılarak büyük titizlikle hizmetler vermektedir. Her türlü fizik ve rehabilitasyon hizmetlerine ihtiyaç duymanız halinde hiç zaman kaybetmeden firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Evde Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hizmetleri Nedir?

Evde fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmetleri yaşlı ya da tam ve yarı yatağa bağlı olan kişilerin ev ortamında gerekli olan kasların hareket ettirilmesi ile her türlü tıbbi bakım uzman kişiler tarafından sağlanmaktadır. Son derece önemli bir yere sahip olan bu tarz hizmetler hem hastanın hem de hasta yakınlarının zorlanmadan ve sağlık kuruluşlarına gitmek zorunda kalmadan tedavisine destekte bulunmaktadır. Ayrıca hasta yakınlarının sosyal ve psikolojik destek verilmesi ile en zor anlarının bir bütün olarak birlikte atlatılmasına yardımcı olunmaktadır. Hizmeti alan hastanın bu süreçte yanında olunması çok önemlidir. Hastanın kendisine inanması, eski sağlığına kavuşabilmesi ve de moral bulabilmesi için bizimle birlikte siz hasta yakınlarının da önemli bir şekilde destek de bulunması gerekmektedir. Bu koşulların sağlanması halinde hastanın evde fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmetlerinden daha olumlu sonuçlar elde etmesi kaçınılmaz olabilir. Zamandan, maliyetten ve de çoğu durumdan kazanç ve fayda sağlamak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Ven Life ailesi sizler için gereken en iyi koşulları sağlamaktadır.

Felç inmesinde, MS, omurilik yaralanmaları, Parkinson gibi nörolojik hastalıklarda, kalça kırığı, ön çapraz bağ ameliyatları, kalça ve diz protezleri tedavilerinde gerekli olan evde fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmetleri firmamızda profesyonel sağlık ekibimiz tarafından özenle verilmektedir. Bunların yanı sıra ileri yaşlara bağlı yürüyemeyen hastaların evde fizik tedavi hizmetleri firmamızda sağlanmaktadır. Her türlü yaşanmış olan sağlık sorunlarında gereken fizik tedavi hizmetleri için firmamızdan yardım alabilirsiniz. Birçok rahatsızlık da sizler için evde bakım hizmeti vermek de olan Ven Life firmamız fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmeti alanında da önemli işler yapmaktadır.

Evde Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tedavi Hizmetlerin Avantajları

Evde fizik tedavi hizmetleri sunmakta olan firmamızda profesyonel sağlık ekibimiz her zaman her konu da sizlere yardımcı olmaktadır. Bu tarz hizmetlerin hastalara ve hasta yakınlarına son derece büyük kolaylıklar sağlarken çok sayıda avantajlar sunmaktadır. Özellikle yaşlı ya da yatağa bağlı olan hastaların ihtiyacı olan fizik tedavisi için hastanelere gitmelerine gerek kalmaz ve zamandan tasarruf edilmektedir. Hastalar bu tarz tedaviler sırasında kendi evlerinde olduğu için daha rahat hissedeceklerdir. Evde fizik tedavi hizmeti alınması sonucunda hastanelerden ve diğer sağlık kurumlarından uzak kalan hasta ve hasta yakınları diğer hastalıklardan ve bulaşabilecek virüslerden kendilerini korumuş olacaklardır.

Fizik tedavi seansı hastanın en uygun zamanında olması için planlanmakta olup daha hızlı ve çok daha kolay bir şekilde tedavi yapılmaktadır. Her zaman kaliteden ve güvenden ödün vermeden hizmetlerine devam eden firmamız için insan sağlığı çok daha önemli bir yere sahip olmaktadır. Sağlığınız adına hareket ederek fizik tedavi hizmetinin olumlu sonuçlar vermesi için elimizden gelen her şeyi yapmaktayız. Tüm fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmetleri için hiç zaman kaybetmeden firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olmaktadır.

Evde Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Nasıl Yapılır?

Hastane koşullarına en uygun şekilde evde fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmetleri sunmakta olan firmamız bünyesinde işinde son derece tecrübeli özel eğitim almış sağlık personelimiz sağlığınıza kavuşmanız için her konuda yardımcı olmaktadır. Sizlerin talep etmesi üzerine evde rehabilitasyon hizmetleri veren firmamız hiç zaman kaybetmeden çalışmalarına devam etmektedir. Tedavi için ilk olarak tedavi görecek kişinin yaşadığı rahatsızlık teşhis edilir ve uygulanması gereken tedavi yöntemine ya da yöntemlerine karar verilmektedir. Ardından seans ve süresi belirlenerek hasta bilgilendirilir. Her zaman kaliteli tedavi hizmetleri veren firmamız güven içinde sizlere yardımcı olmaktadır.

Evde Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hizmetleri Ücretleri

7 gün 24 saat çalışmalarına ara vermeden devam eden firmamız ile ihtiyacınız olduğu her zaman iletişime geçebilirsiniz. Evde fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmetleri ücretleri bütçeleri zorlamadan çok daha uygun olmaktadır. Ücretler firmamızda tedavi süresi, sıklığı ya da hastalık tedavi yöntemlerine göre daha farklı olmaktadır. Net olmamakla birlikte ücretlendirmenin en doğru şekilde yapılabilmesi için tedavi süresi boyunca ilerlemenizin oldukça büyük bir önemi vardır.