EVDE BAKIM HİZMETİ

Belirli hastalıklar sonrası oluşan durumlarda, iş ve trafik kazaları sonrası, doğuştan gelen kalıcı hastalıklara sahip olan kişiler için, kronik rahatsızlık sebebiyle zorluk yaşayanlar ve bakıma ihtiyacı olan her birey için sağlıklı bir bakım hizmetinin gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Zor durumlarda kaldığınız zaman hastaneye gitmek için yanlarınızda birilerinin olması hatta sizlere eşlik edip hastaneye ya da diğer sağlık kurumlarına götürmesi oldukça zahmetli bir iş olacaktır. Yoğun İstanbul trafiğinin çekilmezliği, hastanelerin aşırı kalabalıklığı, günümüzde hala yaygın olan korona virüsünün yaratmış olduğu korku ve tedirginlik sebebiyle siz değerli müşterilerimiz adına evde bakım hizmeti vermekteyiz. Sizler için sağlamış olduğumuz evde bakım hizmetinden faydalanmanız için yapmanız gereken şeyler oldukça basit. Hemen yetkili personellerimiz ile iletişime geçerek evde bakım hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Unutmayın sağlığınız için Ven Life Sağlık Hizmetlerini güven ile tercih edebilirsiniz.

Firmamızın evde bakım hizmeti açısından oldukça fazla branş da hizmeti bulunmaktadır. Ameliyat öncesi ve sonrası, doğum sonrası, diyetisyenlik hizmeti, serum hizmeti ve evde fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmetleri vb. olmak üzere birçok alanda sizler için hizmet vermekten gurur duymaktayız.

İnsan sağlığını her zaman öncelik olarak gören firmamız evde bakım hizmeti ile her zaman her konuda sizlere yardımcı olmaktadır. Dilediğiniz hizmet ile ilgili uygun branşlara sahip profesyonel sağlık ekibimiz ile sizlere sınırsız hizmette bulunmaktayız.

Evde bakım hizmeti ile her zaman kaliteden ve güvenden ödün vermeden çalışmalarına devam eden firmamız için insan sağlığı çok daha önemli bir yere sahip olmaktadır. Özel eğitim almış profesyonel ekibimiz ve uzman personelimiz her türlü taşınabilir en son sistem ekipmanlar ile bakım hizmetlerini büyük bir titizlikle sizler için vermektedir. Evde bakım hizmetine ihtiyaç olduğunda hiç zaman kaybetmeden firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. İster web sitemizden ve de WhatSapp üzerinden online şekilde başvuru yapabileceğiniz gibi 7 gün 24 saat firmamızın telefon numaraları üzerinden sesli bir şekilde randevu oluşturup hizmetimizde yararlanabilirsiniz.

Evde Bakım Hizmeti Nedir?

Evde bakım hizmetlerinde en büyük amaç ihtiyaç durumunda olan tüm bireylerin yaşam kalitesinin artması için gerekli olan tıbbi bakım ve rehabilitasyon hizmetlerinin evde aile ortamında yapılmasını sağlamaktadır. Özellikle cerrahi uygulamaların sonrasında bazı hastaların hastanelerde yatmasının gerekli olmaması ile sağlık hizmetlerinin evlerde de verilebilmesi halinde evde bakım hizmeti çok daha önemli olmaktadır.

Yaşlı, engelli, kronik hastalığı bulunan, yatağa bağımlı olan ya da ameliyat sonrasında tedavi süresinde kişilerin tedavilerine destek amaçlı yaşam kalitesini artırmak adına evde bakım hizmeti fizyolojik, psikolojik veya tıbbi bakım olarak verilmektedir. Kişilerin daha kısa sürede iyileşmesi ya da bakıma ihtiyacı olan hastaların en güzel şekilde bakılması için en kaliteli hizmetleri sunmakta olan evde bakım hizmeti firmamız her zaman güvenirliğini başarıları ile kanıtlamıştır. Firmamız bu tarz hizmetlerinde Tıbbi etik kurallarından ödün vermeden ve hasta haklarına saygı duyarak en son sistem teknolojik ekipmanlar ve gelişmiş bilgiler doğrultusunda en kaliteli hizmetlerini vermektedir.

Evde Bakım Hizmetinin Avantajları

Genel olarak hem hasta olan kişilerin hem de hasta yakınları için sağlık bakımından son derece önemli olan ve büyük kolaylık sağlayan evde bakım hizmeti avantajları bulunmaktadır. Kişilerin evde sağlık hizmeti almasını sağlayan bu tarz hizmetlerde yaşlılık veya kronik hastalığı bulunan kişilerin sağlık kurumlarına gitmeden evde hizmet almasını sağlamaktadır.

Evde bakım hizmetinden faydalanacak olan bireylerin alacakları hizmet sayesinde eş, dost ve aileleriyle birlikte daha fazla zaman geçirebilmesine olanak sağlamaktadır. Üstelik bunu yaparken de firmamıza ait sağlık çalışanlarımız sizlere evlerinizde hizmet etmeye devam etmiş olacaktır. Evde bakım hizmetinin sağlamış olduğu diğer avantajlara baktığımız zaman yüksek maliyetlerden sizleri korumak adına gayet makul bir düzeyde ailenizi memnun bırakacak bir hizmet verilmesidir. Sizlere vereceğimiz evde bakım hizmeti sayesinde hizmet gören hastanın tedavisi için gereken iyileşme sürecin de önemli düzeyde hızlandırma gerçekleşecektir. Bu da hem hastaya hem de ailesi adına oldukça avantaj sağlamaktadır.

Kişilerin laboratuvar ve hastane risklerini yaşamadan evde sağlık hizmetleri verilmektedir. Ayrıca hasta ve yakınlarına bakım konusunda gerekli olan tüm bilgiler profesyonel bir ekip tarafından detaylı olarak verilirken destek sağlanmaktadır. Bunların yanı sıra İstanbul evde bakım hizmeti veren firmamızda kişiye özel bakım ve tedavi yöntemleri uygulanmaktadır. Yatağa tam ya da yarım bağlı olan hastaları için temel ihtiyaç ile öz bakım hizmetleri sunulmaktadır. Hastaya yapılan tedavi süresi boyunca kaliteli ve güvenilir bakım hizmetleri için her zaman firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Profesyonel Evde Bakım Hizmetleri

Evde bakım hizmeti kapsamı oldukça geniş olmakta ve bu tarz ihtiyaç sahibi olan kişiler için firmamızda en kaliteli hizmetler profesyonel ekibimi tarafından güven içinde verilmektedir. Bu tarz hizmetler ameliyat sonrası yara bakımı, enjeksiyon uygulamaları, evde pansuman, evde check- up, evde laboratuvar tetkikleri, doğum sonrası bebek bakımı, yaşlı ile engelli bakımı, evde doktor ve hemşire hizmeti gerektiren her durumda verilmektedir. Geniş donanımlı teknolojik ekipmanlar ile özel eğitimli profesyonel ekibimiz tüm hizmetlerinde büyük titizlikle çalışmaktadır. İhtiyacınız olan evde bakım hizmetleri için hiç zaman kaybetmeden firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Evde Bakım Hizmeti Fiyatları

7 gün 24 saat boyunca kesintisiz olarak hizmet veren firmamız Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı tüm belgelere sahiptir. Sizlere hizmet de bulunacak sağlık personellerimizin de Sağlık Bakanlığı onaylı sertifikaları olduğunu hatırlatırız. Her türlü teçhizata sahip olan İstanbul evde bakım hizmeti fiyatları firmamızda çok daha uygun olmaktadır. Evde bakım hizmeti fiyatları bireyin sağlık durumu, aldığı hizmet süresi ya da başka durumlara göre daha farklı olmaktadır. Kaliteli evde bakım hizmetleri firmamızda güven içinde verilmektedir.