7/24 Evde Sağlık Hizmeti
7/24 Mobil Sağlık Hatları: 05436078171

Evde Doktor Hizmeti

img

Evde doktor hizmeti, tüm sağlık sorunları için insanların ihtiyaçlarına çözüm üretmek adına verdiğimiz bir hizmettir. Firmamızdan, her zaman yardım alabilir, doktorunuzun kısa süre içerisinde evinize gelmesini sağlayabilirsiniz. Evde doktor hizmeti, her hastalık için verilir ve her alanda profesyonel olan bir ekibimiz mevcuttur. Hastaların sağlık durumlarını firmamıza ilettiğinizde, bu alanda uzman doktorlarımız evinize gelecektir. Her branşta profesyonel doktorlarımız tarafından evinizde muayene edildikten sonra hastanın rahatsızlığı hakkında teşhis konulmakta ve de tedavisi için gerekli her şey tespit edilmektedir. Hangi branşta doktor hizmeti alacağınızı bilmiyorsunuz bizlere danışabilirsiniz. Sizler değerli hastalarımınız sağlık probleminin tespit edilmesi için evlerinize gelen sağlık personellerimiz bizlere ve sizlere hastalığınız adına yol gösterici olacaktır. Tespit edilen rahatsızlık doğrultusunda sizlere uzman evde doktor hizmeti sunulmaktadır.

Uzman Evde Doktor Hizmeti

Evde sağlık hizmetleri, ilk olarak ABD’de 1965 yılında verilmeye başlamış ve sistematik bir şekilde devam etmiştir. Bakıldığında, bu sağlık hizmetinin birçok hasta için son derece avantajlı bir durum olduğu görülmüştür. Bazı hastalıklar, hastanın hastaneye gitmesine engel olduğu gibi yolculuk esnasında farklı sorunların ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Örneğin, şu hastalıklara sahip insanlar mutlaka evde sağlık hizmeti almalıdır:

Hareket etmeye engel olan ileri derece kas hastalıkları

 • Travmoloji hastalıkları
 • Kalp yetmezliğinin son evresi
 • İlerleyen kanser hastalıkları
 • İleri derece solunum ve akciğer hastalıkları
 • Felç hastalıkları
 • Bazı nörolojik hastalıklar

Bu hastalar, geçmişte sağlık sorunları ilerlemiş olsa da evde sağlık hizmeti alma şansına sahip değildi. Evde sağlık hizmeti verilmeye başladığında, ABD birçok ülkeye öncü olarak yaygınlaşmasını sağladı. ABD ardından Avrupa ülkelerinde de sıklıkla tercih edilen bir sistem haline geldi. Türkiye’de ise 2005 yılında resmi olarak evde sağlık hizmeti başlamıştır. Daha öncesinde özel sektörün sağlamış olduğu bu hizmet, günümüzde Sağlık Bakanlığı tarafından da sağlanmaktadır.

Evde sağlık hizmeti veren bir firma, bünyesinde nitelikli personeller barındırma sorumluluğunu yerine getirmelidir. Doktor, hemşire, sağlık memuru, şoför ve çağrı personelleri ile hizmet verilir. Hizmet almak isteyen hastalar, iletişim numarası üzerinden doktor talebinde bulunabilir. Doktor talebinde bulunulurken mutlaka sağlık sorunları ve hastalığın evresi hakkında bilgi verilmelidir.

Geçmişte bu hizmet daha çok ciddi hastalıklar için alınıyor olsa da günümüzde sadece muayene amacıyla da hizmet alınması mümkün hale gelmiştir. Evde muayene hizmeti almak için firmamızı arayarak bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Muayene sonrasında doktor, hastalığınıza göre tedavi süreci izlemeye başlayacaktır.

Evde sağlık hizmeti verilmesi için öncelikle muayene sürecinden geçilmelidir. Hastalığın evreleri, olası belirtileri, hastanın farklı hastalıklarının olup olmaması gibi birçok etkene dikkat edilir. Evdeki hastaya doktor teşhis koyduğunda, düzenli kontrolleri ve bakımları, evde sağlık hizmetinden alınmaya devam edebilir.

Evde sağlık hizmeti, giderek ilerlemiş ve bugün birçok branş için hizmet verilmeye başlamıştır. Hizmet alınabilecek branşlar içerisinde; kadın hastalıkları, nöroloji, kardiyoloji, psikiyatri gibi birçok alan mevcuttur. Firma bünyesinde, bu alanlarda uzmanlaşan doktorlar bulunur. Doktorlarla birlikte hemşireler de beraberinde giderek gerekli tetkikleri yapar.

Hizmet almanız için ciddi bir sağlık sorunu yaşamak zorunda değilsiniz. Firmamız, sadece muayene olmak isteyen hastalar için de hizmet vermektedir. Bu sayede insanlar, hastaneye gitme durumunda kalmadan, ev konforunda tedavi alma şansına sahip olmuştur.

Geçmişle bugünü karşılaştırdığımızda, eve doktor çağırma fiyatları, günümüzde yüksek meblağlar değildir. Evde sağlık hizmeti, uygun fiyatlı olduğu gibi her kesimin ulaşabileceği bir hizmet haline gelmiştir. Firmamız, bu hizmetin bir lüks değil, her insan için ihtiyaç olduğu bilinci ile faaliyet gösterir. Bu nedenle fiyatlarımız yüksek değildir. İletişime geçerek fiyatlar hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bu hizmetten yararlanmak için firmamızı arayarak doktor çağırma şansınız vardır. Hafta sonları veya günün her saatinde iletişime geçebilirsiniz. Çağrı personellerimiz, hastanın durumu, kullandığı ilaçları, hastalığının evreleri hakkında detaylı bilgileri size soracaktır. Alınan bilgiler doğrultusunda bu alanda uzman olan bir doktorumuz görev alır. Hastanın evinde, rahatı bozulmadan, stres yaşamasına gerek kalmadan tedavi sağlanır.

Evde doktor hizmeti hareket kabiliyeti az olan, hastaneye gidemeyen, yatağa bağımlı olan ya da evde doktor hizmeti almak isteyen hastaların tercih ettiği hizmet çeşidi olmaktadır. Hastaların sağlık sorunlarında bilgi sahibi olunması ve tam olarak yaklaşım son derece önemli olmaktadır. Hastalıklarına göre kullanılan ilaçlar, psikolojik durumları, beslenmesi, mobilizasyonu gibi durumların beraber değerlendirilmesi yapılmadan istenilen olumlu tedavi elde etmek mümkün olmaz.

Hastayı tanıyan ve genel durumu ile ilgili değerlendirmeleri yapabilen, uzun süre tedavi sürecinin takibinin yapılabilmesinin yanı sıra, her zaman kolay bir şekilde ulaşılabilen, evde bakım doktoru hizmetlerini güven içinde almak hem hastalar hem de hasta yakınları için çok daha önemli olmaktadır. Evdeki hastaya doktor gerekli tetkikleri yaparak tedavi sürecini başlatacaktır.

Tuzla evde doktor hizmeti ile firmamız her zaman, en son sistem teknolojik gelişmeler doğrultusunda güven içinde çalışmalarına devam etmektedir. İşinde uzman olan ve tecrübeli doktorlarımız, profesyonel ekibimiz ile her konuda sizlere yardımcı olmaktadır. Tedavi sürecinde sağlamış olduğu sağlık destekleri ile çok daha kısa sürede olumlu sonuçlar almanızı sağlamaktadır. Evde doktor hizmetlerine ihtiyacınız olduğunda her zaman firmamızdan yardım alabilirsiniz. 

Evde Doktor Hizmeti Çeşitleri

Evde doktor hizmeti, evde sağlık hizmetleri olarak da adlandırılan, sistematik bir şekilde işleyen sağlık hizmetidir. Hizmet çeşitleri, günümüzde oldukça geniş kapsamlıdır. Evde hasta olmasa da evde muayene hizmeti almak için doktor çağırma şansınız vardır. Bu bağlamda, hastanelerin enfeksiyon riski, hastane masrafı gibi birçok dezavantajdan soyutlanma şansı sunmaktadır.

Verilen hizmetler, hastaneye gidemeyecek olan hastalar için oldukça avantajlıdır. Yatalak hastalar, hastaneye götürülebiliyor olsa da, son derece olumsuz etkilendiği bir süreç geçirmektedir. Aynı zamanda hastane ortamı, hastaların psikolojik olarak da yıpranmasına neden olabilir. Evde yatalak hastaya doktor hizmeti, en çok tercih edilen evde sağlık hizmet çeşitlerinden biridir.

Sağlık hizmetinin alınabileceği branşlar için kısıtlama yapmak zordur. Psikolojik rahatsızlıklar dahi evde sağlık hizmeti alınabilen hastalıklar içerisine girmiştir. Bipolar Bozukluk, Majör Depresyon gibi, insanların ciddi oranda hareket etmek istemediği, topluma karışmak istemediği hastalıklar vardır. Bu hastaların, hastanelerde tedavi görmesi olumsuz bir etkenmiş gibi görünmese de aslında büyük ölçüde zorlandıkları bir süreçtir. Firmamız, psikolojik hastalıklar için de evde sağlık hizmeti vermektedir.

Şeker hastaları, tansiyon hastaları ve kalp hastaları, olumsuz hava şartları, gürültü, stres gibi olumsuz faktörlerden etkilenen hastalardır. Bu konuda geçmişte bilinçli olunmasa da günümüzde bu hastalıkların ilerlememesi adına yaşam kalitelerini yükseltmelerinin önemi anlaşılmıştır. Evde doktor hizmeti veren firmamız, hastaların yaşam kalitesinin artması, konforlu bir tedavi süreci geçirmesi adına önemli bir hizmet sağlamaktadır.

Evde doktor hizmeti alınan branşlardan biri, kadın hastalıklarıdır. Kadınların regl ağrısı, şiddetli kanaması olması, hamilelik süreçlerinin olumsuz etkilerini yaşamaları, hastaneye gitmelerini zorlaştırır. Bu durumlar için de evde doktor hizmeti almanız mümkündür.

Genel olarak evde doktor hizmeti talep eden hastalar için farklı dallarda doktor muayenesi, firmamızda son derece güvenilir bir şekilde verilmektedir. İhtiyacınız olduğu her zaman, en güvenilir bu tarz hizmetler için, hiç zaman kaybetmeden iletişime geçebilirsiniz. İşte evde doktor hizmeti verilen bölümler;

 • İç hastalıkları (dahiliye),
 • Nöroloji,
 • Kardiyoloji,
 • Göğüs hastalıkları,
 • Çocuk hastalıkları,
 • Genel Cerrahi,
 • Üroloji,
 • Kadın ve Doğum hastalıkları,
 • Dermatoloji,
 • Psikiyatri,
 • Ortopedi,
 • Beyin Cerrahisi.

Hastanın ihtiyacına bağlı olarak farklı alanlarda gelen talepler doğrultusunda, firmamızdan eve doktor çağırma hizmeti almanız mümkün olmaktadır. Evde doktor hizmeti, hasta ve hasta yakınlarına her zaman büyük kolaylık ve konfor sağlamaktadır. Bundan dolayı zorunlu ya da isteğe bağlı olarak bu tarz hizmetler için her zaman firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Evde Doktor Hizmeti Avantajları

Evde sağlık hizmetleri, temelinde hareket kısıtlılığı olan ve ihtiyaçlarını karşılayamayan insanları tedavi etmek amacıyla başlayan bir hizmettir. Bu hizmet, rağbet görmeye başladığında, sağlık sektöründe gelişmeler yaşanmasını da beraberinde getirdi. Geçmişe kıyasla sağlık personeli sayısının artması, muayene araçlarına ve ilaçlara daha kolay ulaşılıyor olması, evde sağlık hizmetinin her yere ulaşmasına yardımcı olmuştur.

Hasta ve hasta yakınlarının evde doktor hizmetine başvurusu doğrultusunda sizlere oldukça tasarruf sağlayan durumlar meydana gelmektedir. Yaşlı hastanın bulunduğu sağlık problemi sebebiyle dışarı çıkacak gücü olmaması veya yatağa bağımlı olması durumunda evlerinize doktor hizmetini çağırabilir ve böylelikle kalabalık ve bunaltıcı hastane ortamından uzak kalmış olacaksınız. Evde verilecek olan doktor hizmetimiz sayesinde hastanede alacağınız hizmetin aynısını sizler için evlerinizde sizlere sunmaktayız. Evde doktor hizmeti sonrası yapılan işlemlere ait sonuçlar doğrultusunda her detaylı bilgi sizlere hızlı şekilde sunulacak, hastaneye gitmenize gerek kalmadan diğer tüm hizmetlere siz değerli müşterilerimize sunulacaktır. Sizlerde bu avantajlardan faydalanmak istiyorsanız bizlerden yardım isteyebilirsiniz. Gerekli bilgilendirmeler doğrultusunda şikayetiniz ile ilgili uzman doktor hizmetimiz sizleri bekliyor olacak.

Evde doktor hizmeti almanın sağladığı avantajları anlamak için öncelikle günümüzde sağlık sektöründe yaşanan zorluklardan bahsetmek gerekir. İnsanlar, sağlık hizmetleri almak için şu gibi sorunlarla karşılaşmaktadır;

 • Randevu sistemleri ile randevu almak mümkün olsa da randevular 1-2 hafta gibi geç tarihlere verilmektedir.
 • Özel hastanelere ödenmesi gereken ücretler yüksek olabildiği için birçok hasta, devlet hastanelerinde sıra beklemek durumunda kalmaktadır.
 • Doktorların aynı gün içerisinde birçok hastaya bakması gerekir ve kısıtlı tedavi süresi içerisinde ilgi görebilirsiniz.
 • Hastaneler, bilhassa acil servisler son derece kalabalık olduğu için enfeksiyon riski yüksektir.
 • Hastanelere ulaşım, ödenmesi gereken ücretler, tahliller için sıra ve sonuç bekleme, birçok insanın yaşadığı sorunlar arasındadır.

Tüm hastaneler için aynı olumsuzluklar olduğunu söylemek mümkün değildir. Ancak, özel hastanelere ödemeniz gereken ücretlere göre, evde sağlık hizmeti almak için ödeyeceğiniz tutarlar daha makul fiyatlardır. Firmamız, her hastanın bu hizmete ulaşmaya hakkı olduğu bilinci ile daha düşük fiyatlar vermektedir.

Evde sağlık hizmeti, evde muayene hizmeti veya bakım hizmeti olarak verilmektedir. Pansuman, yara bakımı, tansiyon ölçme, şeker ölçme gibi birçok sağlık kontrolü evde yapılmaktadır. Bu hizmetin sağladığı birçok avantaj olduğu gibi günümüzde daha ulaşılabilir düzeye inmiştir.

Evde sağlık hizmeti almanın sağladığı başlıca avantajlar şu şekildedir:

 • Hastaneye gitmek için randevu tarihi beklenmesine veya saat kısıtlaması olmasına gerek yoktur. Kısacası kişi zamandan oldukça fazla tasarruf sağlar.
 • Hastane kalabalığına girilmeyeceği için enfeksiyon riski en aza indirilmiştir.
 • Doktorların gün içerisinde çok fazla hastası olması, hastaneye gelen hastalara özel ilgi göstermelerinin önüne geçtiği için evde sağlık hizmeti, daha özel bir ilgi sunmaktadır.
 • Hastanelerde kan alma, tansiyon ölçme gibi işlemler için sıra beklemenize gerek kalmadan işlemlerin yapılmasını sağlayabilirsiniz.
 • Eve gelen doktorlar, alanında uzman olduğu için hastalığınıza teşhis koyarak tedavi sürecini en hızlı şekilde başlatır. 
 • Rahatsızlığını dile getiren hastaların yaşadıkları ortamda sağlık hizmetlerimizden faydalanmaktadır.
 • Hasta istekleri doğrultusunda özel bir bakım avantajı elde etmektedir.
 • Ven Life ailemize ait profesyonel sağlık çalışanları sayesinde kişilere evde doktor hizmetinden faydalanma şansı ve hastanede istirahat etmek yerine sevdikleri ile birlikte zaman geçirebilme şansı verilir.
 • Hizmet sonrası yaşanabilecek her türlü kötü durumda bizlere kolay bir şekilde ulaşabileceğiniz için korkulacak herhangi bir durum söz konusu olmayacaktır.

Hastaneye ulaşma ve ödenecek masraflara bakıldığında eve doktor çağırma fiyatları ile hemen hemen aynıdır. Özel sağlık hizmetinin yüksek fiyatlarla verildiği düşüncesi, yanlış algılardan biridir. Firmamız, insanların bütçelerini sarsmayacak, en uygun şekilde sağlık hizmeti alacağı şekilde fiyatlar belirler. Rahatsızlığınız doğrultusunda belirlenecek branş ile evinize gelecek doktorun muayene ve işlemleri sonucu gerekli fiyatlandırma belirlenecektir.

Evde sağlık hizmeti almak için firmalarla her zaman iletişime geçme şansınız vardır. Hafta sonları ve günün her saatinde, sağlık kontrollerine ihtiyaç duyulabilir. Bu bilinçle hareket eden firmamız, insanların hastalıklarına fayda sağlamak için son derece hızlı hareket etmektedir. Erken teşhisler, hastalıklara zamanında müdahale etmek, insan sağlığı için oldukça önemlidir. Bu bilinçle hareket ettiğimiz için sağlığınızı riske almadan, konforlu bir şekilde tedavi alabilirsiniz.

Firmamızla iletişime geçtiğinizde, eve doktor çağırma ücreti hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Evde sağlık hizmetleri, yaygınlaşan ve ücretleri geçmişe kıyasla daha uygun olan bir hizmettir. Bu sayede her kesimden insanlar, evde sağlık hizmeti alma şansına sahip olmuştur. Bu hizmeti almak, lüks değil, ihtiyaçtır. Firmamız, her insanın evinde tedavi olmasına imkân sağlamak için özenle çalışmaktadır. Hiç tereddüt etmeden bizlere web sitemiz üzerinden ulaşabilir isterseniz telefon numaralarımız üzerinden arayarak detaylı bilgilendirmeleri alabilirsiniz.

Evde sağlık hizmeti alacak kişilerin, hastalıklarının ne olduğu önemli değildir. Bu alanda verilen hizmetler için kısıtlama söz konusu olmadığı gibi sadece evde muayene amaçlı da hizmet alınabilir. Sağladığı avantajlara bakıldığında; risk olmadan, ev konforunda, hijyenik koşullarda tedavi alma şansı sunmaktadır.

Geçtiğimiz yıllarda yaşanan salgın hastalık, birçok insanın kalabalık ortamlardan uzak durmak istemesine neden olmuştur. Hastaneler, enfeksiyon riskinin en yüksek olduğu, her zaman kalabalık olan alanlardır. Bu alanlarda muayene olmak istememeniz, tedavi sürecini hastanede geçirmemek istememeniz, son derece doğal ve makul bir istektir. Bu durumlar doğrultusunda evde doktor hizmetinden faydalanmak istemeniz oldukça doğal olacaktır.

İnsanlar, sağlığını riske atacak kalabalık alanlardan uzak durma hakkına sahip olmalı, sağlık hizmetini her yerde alabiliyor olmalıdır. Sağlık sektöründeki ilerlemeler, bunları mümkün kıldığı için istediğiniz zaman evinize doktor çağırma şansınız vardır. Hastaların en rahat olduğu evlerinde, gerekli bakımlar, testler ve kontroller detaylı bir şekilde yapılır.

Bu hizmetin sağladığı bir diğer avantaj ise insanların özel bir ilgi ile tedavi görme şansına sahip olmasıdır. Hastaneler, bilhassa devlet hastaneleri, son derece kalabalıktır. Doktorlar, gün içerisinde çok sayıda hastaya bakmakla yükümlüdür ve belirli muayene süreleri vardır. Bu kısıtlı süre içerisinde en verimli tedavinin uygulanması zordur. Hastalar, kan tahlili, idrar tahlili verdiğinde sıra beklemek durumunda kalır ve sonuçları geç çıkar. Tüm bu etkenleri düşündüğünüzde, evde sağlık hizmeti almanın avantajları kafanızda daha net olarak canlanacaktır.

Evdeki hastaya doktor gönderilmeden önce firmamız, hastanın durumu, kullandığı ilaçlar, varsa farklı sağlık sorunları hakkında tüm detayları sorar. Hasta için en uygun muayene araçları ve ilaçlar hazırlanır. Uzman doktor ile birlikte bir hemşire evinize kısa sürede ulaşır ve gerekli tedaviler yapılır. Yaralı hastalar için acil yardıma ihtiyaç duyduğunuzda da firmamızla iletişime geçebilirsiniz. 

Son zamanlarda çok daha fazla yaygınlaşan ve pek çok hastaya büyük kolaylıklar sağlayan evde doktor hizmeti avantajları bulunmaktadır. Eve doktor çağırma veren firmamızın sağlamış olduğu avantajlar arasında ilk olarak hastalar yaşadıkları ortamda sağlık hizmetleri almaları mümkün olmaktadır. Kişiye özel bir bakım sağlanır ve hastane psikolojisi yaşanmaz. Enfeksiyon riski azalır, hastaneye gitme süresi olmadığından zaman tasarrufu sağlanır ve hastanın yaşam kalitesi artar.

Her zaman kaliteden ve güvenden ödün vermeden evde doktor hizmeti, firmamız için insan sağlığı çok daha önemli bir yere sahip olmaktadır. Firmamızın eve doktor çağırma fiyatı oldukça bütçe dostudur. Aklınızda bir şüphe olmadan; Ven life sağlık hizmetimiz kapsamında, bütçe dostu fiyatlar ile eve doktor çağırma fiyatını, firmamız ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Evde Doktor Hizmeti Fiyatları

Eve doktor çağırma, geçmişe kıyasla daha çok tercih edilen ve daha kolay ulaşılan bir hizmet haline gelmiştir. Bu sektörde faaliyet gösteren birçok firmanın  ortaya çıkması, fiyatlarında da düşüş yaşanmasına neden olmuştur. Bakıldığında, eve doktor çağırma ücreti, hastanelere ödenen ücretlerle yakındır.

Uzman doktor kadrosu ve profesyonel ekibimiz ile firmamız 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz sağlık hizmetleri vermektedir. Tuzla evde doktor hizmeti fiyatları firmamızda çok daha uygun olduğundan tüm hastaların bütçelerini zorlamaz. Firmamız tarafından verilen hizmette tüm hastaların tedavi sürecinde ekibimizin büyük oranda katkıları bulunmaktadır.

Eve doktor çağırma fiyatları ile ilgili bilgi almak için firmamızı arayabilir, web sitemizden ulaşabilirsiniz. Evde doktor hizmeti İstanbul ilimizin her ilçesine yapılmaktadır. Eve doktor çağırma ve evde hemşire hizmetini firmamız kesintisiz olarak vermektedir. Ven life, eve doktor hizmetini kesintisiz olarak İstanbul’un bütün ilçelerinde hizmete sunmaktadır. Evde doktor hizmeti için firmamızla iletişime geçtiğinizde, ücretlerimiz hakkında net bilgiler alabilirsiniz. Sağlığınız için ihtiyacınız olan evde doktor hizmetini belirleyin ve bunu bizimle paylaşın. Branşlarında uzman doktorlarımız sayesinde güvenle tedavi olun.

ÇEVRİMİÇİ ÜCRETSİZ RANDEVU REZERVASYONU

Online hızlı bir şekilde randevu oluşturabilir, dilerseniz (0216) 446 46 20 numaralı telefonumuzu arayarak rezervasyon talep edebilir veya WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.