EVDE ENJEKSİYON İĞNE HİZMETİ

Evde enjeksiyon iğne hizmeti almak isteyen hastalarımıza uygun randevu koşullarında hizmet vermekteyiz. Yaşlı ve ihtiyacı olanların başvurularını bekliyoruz. 

Kurumsal başvurularınız için evde enjeksiyon iğne hizmeti bir kliniğe gelemeyecek durumdaki hastalarımıza özel olarak sağlanmaktadır. Hasta bakımında geniş yelpazede hizmet veren sağlık ekibimiz bulunmaktadır.

Hasta yakınları talepleri doğrultusun da evde enjeksiyon iğne hizmetinden faydalanmasını istediği yaşlı ve bakıma ihtiyacı olan aile büyükleri için web sitemizden veya telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilir, uygun durumların oluşması durumunda profesyonel sağlık ekibimizi sizin için en uygun zaman dilimin de evinize gelerek hizmette bulunabilir. Tek yapmanız gereken Ven Life Sağlık Hizmetlerinden başvuru da bulunarak evde enjeksiyon iğne hitmetimizden faydalanmanız.

Siz değerli müşterilerimizin evlerinizden dışarıya çıkmadan, kalabalık İstanbul trafiğini çekmeden, yorgunluk hissetmeden ve de stres altında kalmadan sağlık ekibimiz tarafından sizin bizlere vermiş olduğunuz direktifler doğrultusunda sizlere evde enjeksiyon hizmeti vermekteyiz.

Evde Enjeksiyon Hizmeti Nedir?

Enjeksiyon kelimesi akıtma anlamına gelmektedir. Bir ilacın veya faydalı bir şeyin vücudun içerisine kan yoluyla geçirilmesidir. Sağlık hizmetleri arasında en yaygın ihtiyaç olan hizmetlerden biri olarak hastalara şifa olan bir uygulamalar bütünüdür.

İlaçlar enjeksiyon yoluyla nakledilirken hijyen, kullanılan ürünün doğru olması gibi çok sayıda ayrıntı bulunmaktadır. Hastalara verilen ilacın türü çok sayıda değişik ilaç barındırabilmektedir. Aşı uygulamaları da ayrıca önem taşımaktadır.

Korona aşısı için evde aşı hizmetleri verilirken bu alanda eğitimi alan ve bakım iğne konularında uzman kişiler müdahale etmektedir. Evde bakım hizmeti konusunda gereken temel eğitimler tarafımızdan sunulmaktadır. Görevlendirilen alanlar da değişmektedir.

Enjeksiyon veya iğne yapma sürecinde bir enjektör kullanılmakta, damarda kanal açılarak akıtma işlemi sağlanmaktadır. Sıvı veya ilaç enjeksiyonunda çeşitli bölgelerden işlem yapılabilmektedir. Hastalıkların atlatılması adına yaygın olarak kullanılan tedavi yöntemlerinden biri olan enjeksiyon uygulamaları bakıldığında kolay bir işlem olarak görülse de herhangi bir eğitim ve tecrübe edinmemiş kişiler tarafından yapılması kesinlikle tehlikelidir. Kendinize ve de vücuduna zarar vermeden önce uzman sağlık personellerine danışarak hareket etmeniz doğru olacaktır. Bizler Ven Life Sağlık Hizmetleri ailesi olarak eğitimli ve uzman sağlık personellerimiz tarafından sizlere evleriniz de rahat ve konforlu şekilde evde enjeksiyon hizmeti vermekteyiz.

İlaçlarını düzenli olarak ayda bir kere evde enjeksiyon olarak alması gereken yaşlı hastalar, kalçadan işlem görebilmektedir. Ağır ilaçlar olacağında hastalar bilgilendirilerek önlemler alınmaktadır.

Haftalık iğneler, günlük iğneler gerektiğinde düzenli olarak takip gerçekleşmektedir. Herhangi bir yan etki ya da yanlış bir aşılama yapılmasını istemiyorsanız bizlerden yardım alabilirsiniz. Profesyonel ve bilinçli olarak gerçekleşen iğne vurma işlemlerinde endişelenmeden sağlık görevlimiz süreci tamamlayacaktır. Evde enjeksiyon hizmetimizden faydalanmanız için bizlerle hızlı bir şekilde iletişime geçerek ister web sitemiz üzerinden başvuruda bulunabilir isterseniz de 0216 446 46 20 ya da 0543 607 81 71 numaralı çağrı merkezime ulaşarak hizmetimizden yararlanmak için başvuruda bulunabilirsiniz.

Hijyenik Ortamda Enjeksiyon İğne Hizmeti 

Evde enjeksiyon iğne hizmeti  verilirken hijyenik alan kriterleri, hastanın o anki durumu, iğne olmasında sakıncalı detaylar önem kazanmaktadır. Hızlı, doğru işlemlerden önce en uygun zemin ayarlanmaktadır. Gerekli incelemeler ve uygun bir zemin sağlandıktan sonra sizlere evlerinizde iğne hizmeti verilebilmektedir. Hizmetimiz sonrası oluşabilecek her türlü durum da bizlerle kolay bir şekilde iletişime geçerek çözümler bulabilirsiniz.

Yaşlılara Reçetesiz İğne Yapılır mı?

Yaşlılara reçetesiz iğne yapılır mı sorusu sadece yaşlılar için değil genel olarak büyük önemi olan bir konudur.  Enjeksiyon işlemlerinde bir uzman doktorun verdiği iğne reçeteli olarak uygulanmalıdır. Sağlık personelimizin reçetenizi görmesi ve bu şekilde işlemleri tamamlaması gerekecektir. Aksi halde evde iğne hizmeti yapılamamaktadır.

Kalçadan İğne Yapılırken Damara Gelirse Ne Olur?

Kalçadan iğne yapılırken damara gelirse sinire gelen iğneye bağlı olarak bir acı artışı yaşanmaktadır. Sinir olmadığında hafif ağrı ve uyuşma durumu olabilir. İğne uygulaması konusunda gerekenler sağlık personelimiz tarafından hatasız şekilde gerçekleştirilmektedir. Evde kendi imkanınızla iğne olmamanız ve bilinçsiz kişilere yaptırmamanız gerekmektedir.

Evde Sağlık Hizmetlerinden Kimler Faydalanabilir?

Evde sağlık hizmetlerinden faydalanabilecek kişilerin kapsamı çok geniştir. Evden çıkarak sağlık kurumuna gidemeyecek durumdakiler dikkate alınabilir. Bakıma muhtaç olanlar, solunumda ağır sorun yaşayanlar, felçli hastalara ve kronik rahatsızlıkları bulunan hastalara evde bakım iğne yapma işlemler gerçekleştirilmektedir.

Yaşlı bakım hizmeti Pendik ilçesinden başvurularda onkoloji hastalarının da ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Yatağa bağımlı, bir alete bağlı yatalak durumdaki hastalara gereken tüm bakımları ideal bir şekilde yapmaktayız.

Bazı hastalar ameliyat olduktan sonra belirli bir süre bakıma ihtiyaç duymaktadır. Bu kişiler için diğer aile bilgileri gerekli bilgilendirmeler doğrultusunda bizlere başvurularınızı yapabilirsiniz. Sağlık kabini enjeksiyon fiyatı  ile diğer hizmetlerin ücretlendirmesi hakkında bilgi alabilirsiniz.

65 Yaş Üstü Evde Sağlık Hizmeti Başvurusu

Sağlık personeli taleplerinizi 65 yaş üstü evde sağlık hizmeti başvurusu şeklinde yapabilir, endişelerinizden arınabilirsiniz. Evde sağlık hizmeti almak için yapmanız gereken başvurunuzu iletişim kanallarımızla sağlamak olacaktır. Gerekli temel bilgiler size aktarılarak ihtiyaçlarınız karşılanmaktadır.

Hasta veya hasta yakını  başvurularında hasta kişinin durumu hakkında bilgi almaktayız. En önemli aşama bu kısım olacaktır. Tedavide gereksinimler doğru anlaşıldığında iyileşme hızı artacaktır. Beklenmeyen durumlardan uzak şekilde bir tedavi sürecinin desteği elde edilir.

Evde Bakım Hizmeti Verilemeyecek Durumlar

Evde bakım hizmeti verilemeyecek durumlara da dikkat eden bir kurumuz. Yasal açıdan bakım alanı uygun olmadığında evde yaşlı bakım hizmeti Gebze firmamız işlem yapamamaktadır. Sadece Pendik ve Tuzla firmamız evde yaşlı bakım hizmeti vermektedir.

Evde Sağlık Hizmeti | Sağlık Kabini Enjeksiyon Fiyatı 

Evde sağlık hizmeti kapsamında sağlık kabini enjeksiyon fiyatı  için firmamıza başvuru yapabilirsiniz. Enjeksiyonun gereksinimlerini tüm cihaz kapsamıyla beraber değerlendirmekteyiz. Başvuran hastalarımız ve yakınları için tüm danışmanlık hizmetlerinden uygun şartlarda faydalanabilirsiniz.

 • Enjeksiyonun hangi hastalık için gerektiği
 • Hastalık süreci hakkında plan kapsamı, tedavinin ne kadar süreceği
 • İlaç tedarik konularında ülke içinde ve ülke dışında tedarik sorunu olup olmadığı

İlaç enjeksiyon tedavisine ek olarak nasıl bir hizmet alındığı, hastadaki diğer etkenler vs. toplam ücretlendirmeyi etkilemektedir. Fiyatlandırma konusunda Sağlık Bakanlığı ve ilaç ücretlerine dair yönetmelik kapsamından çıkmayarak hizmet vermekteyiz. Güvenle başvurularınızı yapabilirsiniz.

Yatalak Hastalarda Evde Enjeksiyon

Devamlı olarak yatağa bağlı şekilde hayatını sürdüren hastalar için tedavi sürecinin bir parçası enjeksiyon olabilmektedir. Evde enjeksiyon hizmeti  her hastada olmamakla beraber genellikle uzun vadeli tedavileri olan yatalak hastalar için gerekebilmektedir. Bağışıklığı güçlendirici ilaç takviyeleri doktor önerilerine göre değişecektir.

Hayatını uzun süredir yatakta geçiren kişilerde, ana hastalık haricinde kas ve eklem ağrıları sorunu görülebilmektedir. Bazen de kas ve eklem sorunları nedeniyle yataktan çıkamama durumu olabilmektedir. Her durum için uzmanlarımız doğru şekilde işlem yapmaktadır.

Kaza Geçirenlerde İğne Vurdurma

Kaza geçirenler için iğne vurdurma hizmetlerimizden hızlı ve güvenli bir şekilde faydalanabilirsiniz. Kaza ardından yaşanan sorunlarda tedavi durumuna göre evde iğne vurdurma hizmetlerine ihtiyaç olabilmektedir.

Kaza geçiren kişiler belirli bir süre evde bakım hizmetlerine gereksinim duyabilmektedir. Kendi işlerini kendisi halledemeyecek durumdaki kişiler için iğne vurdurma işlemleri düzenli olarak yapılacaktır. Kaza nedeniyle birçok kişi düzenli olarak iğne vurulmak durumunda kalabildiğinden tedaviye özel müdahalelerimiz bulunacaktır. İğne vurma işlemleri amaca uygun bir şekilde tamamlanmaktadır. İş kazaları ya da trafik kazaları sonucu bakıma muhtaç kalan kişilerin yaşadığı sağlık problemlerini atlatabilmeleri için elimizden geleni en iyi şekilde yapmaktayız.

Kanser Hastalarında İğne Hizmeti

Kanser ilaçları ve destek ağrı kesici tedaviler hastaların durumuna göre çok değişken olabilmektedir. Bazı tedavilerde iğne vurdurmak riskli bile olabilmektedir. Doğru iğne zamanını ayarlayarak işlemler sürdürüldüğü için güncel ihtiyaçlarınıza göre taleplerinizi oluşturabilirsiniz. Ağrı kesici iğneler kana doğrudan karışabildiğinden kanser tedavisinin ağrılarını daha hızlı şekilde kesecektir.

Kanser hastaları için iğne hizmeti veren ekibimiz evde iğne vurdurmak  için taleplerinizi beklemektedir. Kanser tedavilerinde ameliyat gerektiğinde ağrılı bir süreç de beraberinde gelecektir. Doktorunuz evde iğnelerin alınmasını talep ediyorsa, düzenli olarak evde bakım hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Engelli Bireylere İğne Hizmeti

Engelli bireylere iğne yapmak gerektiğinde her daim sizlere uygun desteği vermekteyiz. Hizmetlerimiz bedensel veya zihinsel engelli bireylerin ihtiyaçlarına yanıt veren çözümlerle sunulmaktadır. İğne vurdurma ihtiyaçları rutin aralıklarla gerçekleştiren firmamız dilediğiniz anda yanınızda olacaktır.

Kendi yaşamını sağlıklı bir şekilde sürdürmekte zorlanan kişilerde devlet desteklerine ek olarak özel sağlık evde bakım ihtiyaçları oluşabilmektedir. İsteklerinize ve hasta durumuna göre devam eden şekilde bir planlama süreci oluşturularak işlemlere devam edilecektir. Her ihtiyaca yönelik kapsamlı analizler ardından tedavi planına devam edilir. Engelli bireyler adına ailelerinin bizlere yapmış olduğu başvuru ile birlikte iğne hizmetinden faydalanmanız mümkündür.

Yaşlılarda İğne Yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yaşlılarda iğne yapılırken dikkat edilmesi gereken birçok ayrıntı bulunmaktadır. Yaşlılarda damar yolunu bulmak diğer yaş gruplarındakilere göre zordur. Aynı durum bebeklerde de görülmektedir. Damar yolu açmak için tıbbi malzemeler kullanılmakta, aynı yere üst üste işlem olmamaktadır. Aksi halde ayrıca bir soruna neden olmuş olunacaktır.

Yaşlı iğne vurma hizmetlerinde Sağlık Bakanlığı kriterlerine uygun eğitimli sağlık personelimiz işlemleri sürdürmektedir. Evde iğne yaptırmak  isteyen yaşlıların başvurularını en uygun şekilde karşılayan ekibimiz güvenli bir şekilde sürecin tamamlanmasını sağlar.

Evde Enjeksiyon Hizmetlerinin Avantajı Nedir?

Evde enjeksiyon hizmetlerinin avantajı öncelikle harekette zorlanan kişilerin yaşam alanına gönderilen bir hizmet sunulmasıdır. Steril ortamda kolay bir şekilde işin uzmanından hizmet almış olursunuz. Güvenerek başvuru yapabileceğiniz için teknik anlamda uygulama sıkıntıları olmayacaktır.

 • Evde enjeksiyon hizmetlerini düzenli olarak aldığınızda tedavinizin amaca uygunluğu daha etkili şekilde sürebilecektir.
 • İğneden kaynaklanan ağrı ve acı olması halinde yürüme zorluğu durumuyla uğraşmazsınız.
 • Riskli olmayan iğneler için evde iğne hizmeti pratik açıdan hayatınıza kolaylık getirecektir.
 • Evinizde gerçekleşeceği için oldukça konforlu ve de güvenilir bir işlemdir.
Evde Bakım Hizmetleri Avantajları 

Evde bakım hizmetleri avantajları kişisel olarak ayrıntılı bir tedavinin daha özel şekilde gerçekleşmesini sağlar. Hasta bakım hizmetlerine başvuru yapan hastalar çok daha konfor içinde sürece devam edecektir. Ruhsal açıdan iyileşmeye önemli bir katkısı vardır.

 • Kişinin günlük yaşam alışkanlıklarının engellenmemesi, güvende olma hissini tetikleyecektir.
 • Hasta kişinin çevresiyle daha detaylı görüşme yapılacağı için tedavi sürecine yönelik hassasiyetler artacaktır. Dolayısıyla tedavinin yanıt verme derecesi de çoğalacaktır.
 • Evde enjeksiyon hizmeti  ve diğer hizmetlerin tamamında yaşam kalitesine olumlu etkiler söz konusudur. Hemşire doktor ve bakım ekibimiz gerekli durumlarda nasıl müdahale edeceği konusunda uzman kişilerdir.
 • Enfeksiyon riski açısından değerlendirilirse, cerrahi işlemler ardından iyileşme süresinin avantaja dönmesi sağlanır.

Kas, omurga ve sinirsel sorunları olan kişilerde evde bakım hizmetlerini alarak onarıcı tedavilerin etkisi artacaktır. Bazı hastalar hastane ortamındaki diğer hastaların durumu nedeniyle kötüye gidebilmektedir. Evde daha kötü durumda bir hasta olmaması ekstra moral kaynağı olacaktır.

Evde Kan Alma ve Laboratuar Hizmetleri

Evde kan alma ve laboratuar hizmetleri, iğneyle yapılan işlemler demektir. Çeşitli hastalıkların bulunarak tedavi edilebilmesi için kan alınmakta, laboratuar ortamında incelenmektedir. Kan hastalıklarının kendisinde ve salgın, bakteriyel enfeksiyonlar vs. için kan alınabilir. Tespit edilmesi zor durumlarda bu tedavi yoluna duyulan ihtiyaç belirgin olacaktır.

Evde kan alma hizmetlerinin amaca uygun steril tüplerle gerçekleşmesi verimli bir işlemdir. Test sonuçları hakkında sizi bilgilendirerek gerekli tedaviler hakkında yönlendirme sağlamaktayız.

Enjeksiyonlu Evde Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hizmetleri

Fizik tedavi hizmetlerimiz normal koşullarda uzman bir ekiple sağlanan hizmetlerdir. Rehabilitasyon sürecinden faydalanmak isteyen çok sayıda hastamız başarılı bir şekilde sonuca ulaşmaktadır.

Enjeksiyon gerektiren evde fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmetleri nadiren olabilen bir durumdur. Genel olarak enjeksiyon olmayan tedaviler fizik tedavi kapsamına girse de ağrı azaltıcı önlemler kapsamında evde iğne vurdurmak gerekebilmektedir.

Evde Doktor Hizmeti Nedir?

Evde doktor hizmetlerimiz en özel tedavi yollarını sürdüreceğiniz şekilde uzman ekibimizle gerçekleşmektedir. Doktorlarımızın uzmanlık alanları değişmektedir. İhtiyaçlarınızın belirlenmesi için ön hazırlık aşamasında tedavi planı oluşturulmaktadır. Evde doktor talepleriniz bazen bakım destek ekibi, evde hemşire gibi talepler gerektirebilmektedir.

Her hastanın yatakta kalma süresi değişecektir. Kullanılan aletler, yapılan müdahaleler, ilaçlı ilaçsız tedaviler belirli bir kılavuza göre gerçekleşmektedir. Doktorlarımız sayesinde her yaş gurubu ve hastalık için doğru bir yöntem belirlenince uygun şekilde yeni aşamalar kaydedilecektir.

Evde Bebeklere İğne Hizmeti

Evde bebeklere iğne hizmeti bebek hemşireliği hizmetleri kapsamında vermekte olduğumuz hizmetler arasındadır. Bebeklerin iğne süreçleri, aşıları doğumun birinci ayının sonundan itibaren başlamaktadır. Bir nedenle hastaneye getirilemeyen bebekleriniz için evde iğne enjeksiyon hizmeti vermekteyiz.

 • Bebeklere iğne olması gereken önlem iğneleri ve hastalıklara bağlı iğneler nedeniyle değişebilmektedir. Ne tür iğne yapılacağı bebek ay durumu ve geçmiş dönemde iğne yapılıp yapılmadığına bağlı olacaktır.
 • Bebeklerde hastalıklara karşı önlem amacıyla yapılan aşılar, doğru koşullarda bulunduğunuz yere gelinerek sağlanmaktadır. Bebeklerde ekstra durumlar olduğunda sağlık açısından gereken tüm koşulları sağlamaktayız. Bebekler için her iğne yapılmaması gerektiğinden ayrıca bir plan hazırlanarak enjeksiyon süreci devam edecektir.

Enjeksiyon hizmetlerinde bebeklerde damar yolu bulmak zor olabilmektedir. Nazik şekilde damar yolu açmaya yönelik müdahalelerimiz gerçekleşmektedir. Bebeklerde kalça, kol veya el üstündeki kısımlar için evde iğne yaptırmak  mümkün olacaktır. Konuyla ilgili yapılacak müdahaleler anne ve babalar için açıklanmaktadır.

Covid-19 Hasta Takip ve Tedavi Hizmetleri

Evde enjeksiyon hizmetlerinde en yaygın olarak ihtiyaç duyulan bir süreç Covid-19 hasta takip ve tedavi hizmetleri olmaktadır. Covid geçiren ve bir süre takip edilmesi gereken hastalar için gereken yönlendirmeleri bakımı sağlamaktayız. Vücudu antikor geliştiren ve geliştirmeyen kişilerde hastalık seyri değişebilmektedir.

Covid aşısı olan kişilerde belirli bir süre geçince antikor oluşarak bağışıklık sağlanmalıdır. Antikor oluşmaması hastalıkla mücadele edilememesi anlamına gelecektir. Hemen herkeste antikor oluştuğu için istisna durumlarda yapılacak müdahaleler önem kazanmaktadır.

İyileşmeyen Covid hastaları için tıbbi müdahaleler kontrollü şekilde gerçekleşmektedir. Bazen kronik hastalarda, kanser hastalarında, ağır kaza geçiren kişilerde vs. bağışıklık sistemi salgın tedavisine yanıt vermeyebilir.  Çöken bağışıklık sistemi nedeniyle yatalak durumdaki hastaların bakımını ve Covid tedavi desteğini sizlere sunmaktayız.

Evde Kendi Başına İğne Yapmanın Zararları

Evden çıkamayacak durumdaki kişiler kendi başlarına kesinlikle iğne yapmamalıdır. İğne yapma konusunda gereken eğitimi alan bir kişi bile riskli iğneleri ev ortamında doğru ilaçlar olmadan yapmamalıdır.

Evde kendi başınıza iğne yapmanın birçok riski olabilir. Örneğin iğneyi vuracağınız damarı bulamayabilirsiniz. Diyabet iğneleri kendi kendinize vurulur ancak diğer iğnelerde damar bulmak, doğru boşluğu yakalamak ve kontrollü bir şekilde iğne yapmak gerekir. Genel öneri olarak doktor ve hemşireler dışındaki kimseye evde iğne yaptırılmaması gerekmektedir.

İğne kırılma risklerine karşı evde enjeksiyon hizmeti  alarak ilerlemeniz önerilir. Evde enjeksiyon hizmetlerinde alanında uzman kişiler iğne yapmakta, doğru kurallara göre müdahaleleri tamamlamaktadır.

İğne Vurulan Yerler Nereler?

İğne vurulan yerler nereler sorusunu birçok kişi kısmi olarak bilmektedir. Yaygın şekilde kas içine, deri altına ve damar içine iğne uygulaması yapılmaktadır. Evde enjeksiyon çeşitleri de bu şekilde gerçekleşmektedir.

 • Deri altına yapılan enjeksiyonlar için en uygun yer kol ve bacak bölgelerinde geçerlidir. Bacakların üst kısımları, kolların dış yüzeyi deri altı iğne vurma işlemleri demektir.
 • Kas içine enjeksiyon yapılacağında en uygun yer için önce tespit işlemi gerekmektedir. Kalçanın dört farazi çizgiyle ayrılması ardından üst ve dıştakine uygulanması kas içine enjeksiyon olacaktır. Bu iğnede damara gelmemesi gerekmektedir. Kalçadaki kaslar yerine damara gelen iğne ucu riskli olabilmektedir. Bu bölge enfeksiyonun hızlı yayıldığı alanlardan biridir.
 • Damar içerisine enjeksiyon yapılacağında toplardamar yoluyla ilaç enjekte edilmektedir.  İlaç miktarı ve enjektör büyüklüğü bu işlemde değişebilmektedir. Kolda dirsek bölümünün ön kısmında yer alan toplardamar ile işlemler yapılmaktadır.  

Hasta durumuna göre evde enjeksiyon türleri değişebilmektedir. Salgınlara karşı önlem için genelde deri altına aşılar yapılmaktadır. Hastalık tedavilerinde toplardamar ve kalçadan yapılan işlemler yaygındır.

Hastanelerde Refakatçi Hizmetleri Başvuru

Refakatçi taleplerinizde acil durumlar harici hastaya moral olması bakımından önemli katkılar sağlamayı hedefliyoruz. 7/24 refakatçi hizmetleri almak için hasta bakım ekibimizi değerlendirebilirsiniz. Bir yakınınız veya kendiniz için ihtiyacınız olan refakatçileri sizlere uygun koşullarda göndermekteyiz. Belirli bir süre çeşitli nedenlerle hastanede kalması gereken hastalarımız için destek amaçlı refakatçi hizmetleri sunulmaktadır.

Refakatçiler ve hasta bakım personelleri tamamen ayrı bir kategoride hizmet vermektedir. Hasta bakım hemşireleri evde iğne yaptırmak  gibi hizmetleri verirken refakatçi personellerimiz hastanelerde vs. yalnız durumdaki hastalara destek için beklemektedir. Olası acil durumlarda hemen doktorlara haber vermek için refakatçilerin önemi büyüktür.