EVDE RADYOLOJİ VE GÖRÜNTÜLEME HİZMETLERİ

Bazı durumlarda hastaların dışarıya çıkacak durumu bile olamayabiliyor. Tedavi olması gereken bu hastaların yardımına tabii ki de biz koşuyoruz. Profesyonel sağlık personellerimizin yardımı ile birlikte hastalara kendi evlerinde radyoloji ve görüntüleme hizmetlerimizi sağlıyoruz. Sağlamış olduğumuz bu hizmet evden dışarıya çıkması mümkün olmayan veya yatağa bağımlı olan hastalarımız adına sunuyoruz.

Ven Life olarak evde radyoloji ve görüntüleme hizmetleri veren kurumsal bir kuruluş olduğumuzu belirtmek isteriz. Evden çıkması güç olan, yatağa bağımlı olan veya kronik hastalığı olan kişiler için taşınabilir görüntüleme cihazlarımız sayesinde evinde konforlu bir şekilde hizmet sunuyoruz. Ev ortamında verilen görüntüleme hizmeti ile sizlerin güvenliğini amaçlıyoruz. Evde sunduğumuz radyoloji hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi vermek isteriz. Bizlerden gerekli bilgilendirmeleri almak adına 7 gün 24 saat bizim ile iletişime geçmeniz mümkündür.

 • Röntgen
 • EKG
 • Holter
 • Ultrason
 • EKO
 • Renkli Doppler Ultrason
 • NST

Dilediğiniz zaman iletişim adreslerimizden bizlere ulaşarak yukarıda belirtmiş olduğumuz radyoloji ve görüntüleme hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Uzmanlarımızdan detaylı bilgi edinerek dilediğiniz zaman hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Önceliğimiz hasta memnuniyetidir. Evde röntgen çekimi için güvenilir bir şekilde hizmet veren kuruluş tercih edilmelidir. Alanında profesyonel radyoloji uzmanlarımız ile en iyi şekilde hizmet imkânı sunuyoruz. Talebiniz doğrultusunda bulunduğunuz konuma hastalarımızın ihtiyacı için kısa sürede uzman radyoloji ve görüntüleme teknikerlerimiz gelerek gerekli işlemleri sizler için yapmaktadır. Sizlere en hesaplı ve konforlu bir şekilde radyoloji ve görüntüleme hizmeti vermeyi amaçlıyoruz. Vermiş olduğumuz bu hizmetten hiç tereddüt etmeden hızlı bir şekilde başvurarak faydalanmanız mümkündür.

Evde Bakım ve Radyoloji Görüntüleme Hizmetleri

Radyoloji sayesinde kişinin iç hastalıklarının görüntülenmesi amaçlanmaktadır. Hızla artan nüfus yoğunluğu ile birlikte günümüzde hastanelerin radyoloji bölümleri olmakla birlikte diğer bölümlerinde de oldukça doluluk ve de yoğunluk sebebiyle alınacak randevuların günler, haftalar hatta aylar sonrasına kalmasına sebep olmaktadır. Oldukça zaman gerektiren bu bekleyiş şüphesiz ki hastalar adına büyük bir çile olarak görülmektedir. Hastaları bu büyük dertten kurtaracak yöntem ise evde bakım ve radyoloji görüntüleme hizmetleridir. Bu hizmeti de tabii ki diğer hizmetlerde olduğu gibi yine Ven Life ailesi sizlere sunmaktadır. Siz değerli hastalarımız zamandan tasarruf etmek, virüslerin yaygın olduğu bu zamanlar da kalabalıktan uzaklaşmak ve de uzun zaman randevunuzun gününün gelmesini beklemek istemiyorsanız bizimle iletişime geçerek radyoloji ve görüntülenme hizmetimizden en kısa sürede faydalanabilirsiniz.

Evde bakım ve sağlık hizmetleri kapsamında radyoloji ve görüntüleme hizmeti vermekteyiz. Hastaların tedavi sürecinde ev ortamında ayrılma gibi bir durumu yok ise evinde radyoloji ve görüntüleme hizmeti alabilir. Taşınabilir görüntüleme cihazlarımız ile ev ortamında hizmet imkânı sunuyoruz. Uzman radyoloji teknisyenlerimiz ile değerli hastalarımızın konforunda önem veriyoruz. Profesyonel bir düzeyde ev ortamında radyoloji ve görüntüleme hizmeti vermekteyiz.

Evden çıkması güç olan hastalarımıza evde radyoloji ve görüntüleme hizmetini kusursuz bir şekilde sunuyoruz. İster evinizde isterseniz de iş yerinizde hizmet talebinde bulunabilirsiniz. En son teknoloji ile gelişmiş radyoloji ve görüntüleme cihazınızı taşınabilir özelliği ile birlikte hizmet veriyoruz. Aynı zamanda evde yaşlı bakım hizmeti verdiğimizi de belirtmek isteriz. Dilediğiniz zaman iletişim adreslerimizden bizlere ulaşarak hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Gerçekleşen radyoloji ve görüntüleme hizmetinin sonuçlarını uzman doktorlarımız eşliğinde hızlı bir şekilde değerlendirme şansı da sizleri beklemektedir.

Evde Tıbbi Radyoloji ve Görüntüleme Hizmeti

Teknolojinin gelişimi ile birlikte sağlık alanında evinden çıkamayan veya yatağa bağımlı olan hastalar için radyoloji ve görüntüleme hizmeti veriyoruz. Hastaların ev ortamında konforlu ve güvenli bir şekilde tetkiklerini sorunsuz bir şekilde yapmaktayız. Evde sunduğumuz tetkik hizmetinde hastalık odaklı çalışıyoruz. Yıllardır sağlık sektöründe profesyonel düzeyde radyoloji ve görüntüleme hizmetleri vermekteyiz. Evde ultrason, EKG, EKO, röntgen, renkli doppler ultrason ve NST çekimi yapmaktayız. Alanında uzman hekimlerimiz ile siz değer hastalarımıza konforlu bir sağlık hizmeti veriyoruz.

Evde Röntgen Çekiminin Önemi

Tedavisi devam eden ve vücutlarının herhangi bir yerinde rahatsızlık bulunan kişiler "evde röntgen çekimi" hizmeti alabilir. Hasta bunun için bir sağlık kuruluşuna gidemeyecek kadar kötü ise ev konforunda bu hizmetten istediği zaman faydalanabilir. Yaşam alanınızda bu hizmeti sorunsuz bir şekilde sunmaktayız.

Evde Röntgen Çekimi

Evde röntgen çekimi hizmeti veren lider bir sağlık kuruluşuyuz. Temel amacımız; hastalara ev ortamında röntgen hizmeti sunarak doktorlarımıza ulaştırmaktır. En kaliteli röntgen grafiği ile çekim yaparak hastalarımıza memnuniyet garanti bir hizmet veriyoruz. Bunun için sektörde profesyonel ve son model cihazlar kullandığınızı belirtmek isteriz. Radyoloji teknikerlerimiz gerekli eğitim ve donanıma sahip ekipten oluşmaktadır. Röntgen filminizi evinizde çekerek doktorumuza en hızlı şekilde ulaştırıyoruz. Sonucu kanıtı ile iletişim numaranızı ve e-mail adresinize gönderiyoruz. Güvenilir ve son model cihazların kendi evinizde kurulup kullanılması, uzman radyoloji teknikerlerimizin yönetimi tarafından radyoloji ve röntgen çekiminden faydalanmak ve de hızlı şekilde sonuçlarınızın en uygun fiyat ile sizlere ulaşmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Sektörde en uygun fiyat dâhilin de hastaneye gitme durumu olmayan ve evde radyoloji hizmetine ihtiyacı olan müşterilerimiz için hizmet veriyoruz. Evde radyoloji ve görüntüleme hizmetleri alanında profesyonel bir sağlık kuruluşu olduğumuzu belirtmek isteriz. Hasta odaklı çalışarak konforlu, güvenilir ve uygun fiyat da görüntüleme hizmeti veriyoruz.

Evde Röntgen ve Çekiminin Hasta ve Hasta Yakınlarına Faydaları

 • Evde yapılacak olan röntgen çekimi öncelikle hasta adına olmakla birlikte hastanın yakınlarına da büyük avantajlar sağlamaktadır. Bu faydalar:
 • Gerçekleştirilen röntgen çekiminin hastanın evinde olmasıyla birlikte hastanın yeni bir travmaya maruz kalması engellenmiş olur.
 • Hasta ve hasta yakını evde röntgen çekimi için gerçekleşen bu süreçte zamandan tasarruf sağlar.
 • Gelişmiş personel desteğiyle birlikte alınan hizmetle beraber kişinin memnuniyeti artar.