TIBBİ CİHAZ KİRALAMA VE SATIŞ

Ven Life Evde Bakım ve Sağlık Hizmetleri ailesi olarak tıbbi cihaz kiralama ve satış hizmetinden yararlanmak için Gebze, Pendik ve Tuzla’da sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Hastaların ihtiyaç duyduğu her türlü tıbbi cihaz kiralama ve satışı yöntemini Ven Life ailesi olarak sizlere sunulmaktadır.

Tıbbi cihaz kiralama ve satış konusunda firmamıza güvenebilirsiniz. Profesyonel olarak hizmet veren ekibimiz, öncelikli olarak medikal ve elektro-tıbbi cihazların satışı ve kiralanması konusunda medikal sektöründe akredite bir firmadır. Tıbbi cihaz kiralama sektörünü kozmetik, kişisel hijyen, bebek ürünleri, diyetetik ve daha fazlası ile birleştirerek yıllardır kişisel bakım için etkili çözümler sunuyoruz. Tıbbi cihaz kiralama hizmeti ile hastaların ihtiyaç duyduğu alanda ki tedavi ihtiyaçları hızlı, güvenilir ve kolay bir şekilde sizler için gerçekleşmektedir.

Misyonumuz, hastanın hastaneye yatış veya rehabilitasyon yolunu olabildiğince sakin ve konforlu hale getirmek ve birlikte aşırı doğruluk ve profesyonellik ile semptomların tedavisi veya terapiyi desteklemek için en faydalı ürünleri değerlendirmektir.  

Sektörde uzun yıllara dayanan deneyime sahip yüksek nitelikli personelimiz, markaları en ünlüler arasında yer alma ününe sahip, piyasadaki en iyi ürünleri seçmeye özen göstermektedir. Tıbbi cihaz kiralama ve satış konusunda Ven Life Evde Bakım ve Sağlık Hizmetleri ailesi olarak siz değerli hastalarımızın bizlere ihtiyaç duyduğu her zamanda yanınızda olmaktan memnuniyet duymaktayız.

Medikal Cihaz Kiralama

Medikal ve tıbbi cihaz satışları kiralama yöntemine göre oldukça pahalıya kaçmaktadır. Biz Ven Life ailesi olarak siz hastalarımız adına maliyet yükünü hafifletmek adına medikal cihaz kiralama işleminde sizlere kolaylıklar sağlıyoruz.

Hastanın ihtiyacına dayalı olarak günlük, haftalık, aylık ve de yıllık olarak kiralama yöntemi yapılmaktadır. Kiralanan tıbbi cihazların deneyim sahibi personellerimiz tarafından kurulumu yapılmakta ve de hastanın cihaza bağlılığı bittiğinde ekibimiz kiralanan tıbbi cihazı sizleri yormadan gelip geri almaktadır.

Pendik tıbbi cihaz kiralama konusunda her zaman sağlık sorunlarının önlenmesi ve tedavisi için en etkili ve bilimsel olarak akredite çözümler aradığımız kişinin refahına yönlendirilmiştir. Amaç, hastanın durumuyla en iyi şekilde ve gerekli konforla baş etmesine yardımcı olmaktır. Önde gelen hizmetlerimizden biri, hastayı semptomların tedavisi için desteklemek veya terapiyi desteklemek için kısa süreli ekipman veya ekipman kullanmak isteyenler için tasarlanmış tıbbi ve elektro-medikal cihazların kiralanmasını talep etme olasılığı ile ilgilidir.

Tıbbı cihaz kiralamak isteyenler için, bir aile üyesine evde bile profesyonel bir şekilde yardımcı olmak isteyen kişiler için uygun olabilir. İhtiyaç duyduğunuz tıbbi cihazın evinizde kullanılması sizler için büyük kolaylık sağlamaktadır. İstanbul da tıbbi cihaz kiralama ihtiyaçlarının karşılanması gerektiğinde örneğin kısa bir hastanede kalış süresi için gerekli konforlarla donatılmış özel bir oda ayarlayabilir. Tıbbi cihazlarımızın kurulumundan sonra hasta ile ilgilenecek kişiler adına cihaz ile ilgili gerekli bilgilendirmeler yapılmakta, cihazın nasıl kullanılacağı öğretilmektedir. Yaşanılacak olumsuz durumlarda ya da şikayetlerinizde biz Ven Life ailesin ile iletişime geçip gerekli her türlü yardımı talep edebilirsiniz.

Evde Bakım Hizmetlerinde Tıbbi Cihaz Kiralama

Evde bakım hizmetleri, hastalara hastanede sunulan hizmetlerin çoğunu evlerde de sunmaktadır. Hareketsizliğe veya yarı hareketsizliğe zorlanan, tedavi döneminde en büyük rahatlamayı sağlamak için özel dikkat ve özen gösterilmesi gerekir. Hastaya mümkün olan en iyi şekilde yardımcı olmak, ona ihtiyacı olan ve sağlığına ve iyiliğine fayda sağlayabilecek tüm bakımı sağlamak ve aynı zamanda daha hızlı bir iyileşmeyi garanti etmek anlamına gelir.

Evde bakım hizmetleri hastalarımızın evlerinde ki talep ettikleri bakım hizmetimizi yerine getirmek amacıyla ihtiyaçları olan manyetoterapi ekipmanı, dekübit önleyici şilteler, hastane yatakları, tekerlekli sandalyeler vb. gibi tıbbi cihaz kiralama ve satış yöntemiyle sağladığımız hizmetlerdir.

Yürüme yardımcılarıyla ilgili olarak, aşağıdakiler dahil olmak üzere tıbbi cihaz kiralama destek ekipmanı ve tedavi ekipmanı kiralanabilir:

  • Manyetoterapi ekipmanı
  • Dekübit önleyici şilteler
  • Hastane yatakları
  • Tekerlekli sandalyeler
  • Koltuk değneği
  • Koruyucular
  • Süt sağıcılar

Yukarıdaki tıbbi cihaz destek ve tedavi ekipmanları, talebiniz doğrultusunda hastanelere ve bireysel olarak hastalarımıza dilediğiniz zamanda teslim edilmektedir.

Anneler için özellikle hastanede kaldıkları süre boyunca süt sağım cihazları kiralamak mümkün olabilir. Süt sağım cihazlarını uygun fiyatlarla kiralayan hastaneler, ilk müşteriler arasındadır. Ayrıca siz hastalar için tıbbi cihazları bireysel olarak da kiralama talepleri söz konusu olabilmektedir. Bu tür işlemler için ekibimizden yardım alarak kiralama yaptırabilirsiniz.

Yenilikçi Tıbbi Ürünler

En yeni nesil biyomedikal teknolojilerin kullanımı ile yeni tıbbi, teşhis ve tedavi edici uygulama ve prosedürlere özel önem verilmektedir. Eksiksiz bir hizmet için danışmanlık, tedarik, teknik yardım ve bakım ile hastaneler için ofisleriniz, ameliyathaneleriniz, günübirlik cerrahi, bağlantı alanları ve bitişik bağlantılı hizmetlerin inşası için mimari planlama ve tasarım sağlayabilen uzman ekibimiz, sağlık merkezleri ve ayakta tedavi merkezleri için tıbbi cihaz kiralama ve tıbbi cihaz satış hizmeti vermektedir. Sizler için en uygun olanı sizlere sunmaktan gurur duymaktayız.

Kiralama hizmeti, bir cihazı satın almadan önce belirli bir süre denemek ve denemek isteyen tüm müşterilere de sunulmaktadır. Sözleşmenin sona ermesi üzerine, müşteri enstrümanı indirimli kiralama fiyatından sipariş etme hakkına sahiptir. Siz hastalarımız hizmetlerimizi satın almadan ya da kiralamadan önce belirli bir süreliğine tıbbi cihazlarımızı test edip deneyerek, test ettiğiniz cihazlardan memnun kalmanız halinde sözleşmeye dayalı olarak bu cihazları satın alabilmektesiniz.

Ayrıca sadece cihazların tedariği değil, aynı zamanda sağlık merkezine ve doktora hasta bakımını iyileştirmek için gerekli tüm enstrümanları ve desteği sağlayan satış sonrası yardım hizmetlerinin sunumu ve yüksek kalitesi bizim için büyük önem taşımaktadır. Yalnızca yenilikçi tıbbi cihaz kiralama İstanbul ve çevresinde satılmaktadır.