EVDE BAKIM KURUMLARINDA VERİLEN SAĞLIK HİZMETİ

Sağlık alanında her zaman yüksek kalite hizmetleri ile adından söz ettiren firmamızda evde sağlık kontrol hizmetleri güven içinde ayağınıza kadar gelmektedir.

Evde sağlık kontrol hizmetlerinde her zaman farkını ortaya koyan firmamız her konuda sizlere en güvenilir şekilde yardımcı olmaktadır. Firmamız bünyesinde yer alan işinde uzman sağlık personelimiz ve uzman ekibimiz en son sistem teknolojik gelişmeler doğrultusunda büyük titizlikle hizmetlerini vermektedir. Evde sağlık kontrol hizmetleri için her zaman firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Güvenilir Evde Sağlık Kontrol Hizmetleri

Evde sağlık hizmetleri ihtiyacı olan yaşlı, yatağa bağımlı ya da farklı nedenlerden dolayı evden çıkamayan kişiler için son derece önemli bir hizmet olmaktadır. Sağlık hizmetlerine ihtiyacı olan kişilerin muayene, tetkik, tahlil ve tıbbi bakımın yanı sıra rehabilitasyon gereksinimlerinin karşılanması hasta ile hasta yakınlarının sosyal ve psikolojik destek hizmetlerinin verilmesi çok önemlidir. Hastaların ya da yaşlıların tedavi süresinde gerekli olan sağlık kontrolleri için her zaman yüksek kalite hizmetler veren evde sağlık kontrol firmamız her konuda yardımcı olmaktadır. Firmamız bu tarz hizmetlerinde tıbbi etik kurallarından ödün vermeden ve hasta haklarına saygı duyarak en son sistem teknolojik ekipmanlar ve gelişmiş bilgiler doğrultusunda en kaliteli hizmetlerini vermektedir.

Hastanelerde ve diğer sağlık kurumlarında oluşabilecek hastalık ve enfeksiyon riskini azaltmak, hastanelere ödenecek kabarık ödemeleri en hafife indirgemek, iyileşme sürenizi hızlandırmak, huzurlu ve konforlu bir şekilde hizmet almak ve yaşadığınız ortamda sevdiklerinizden ayrılmadan onlarla birlikte rahat bir şekilde evde sağlık hizmeti almak istiyorsanız hemen şimdi Ven Life ailesinden randevu alabilirsiniz.

Sağlığınız ile ilgili olan her bir branşta uzman sağlık çalışanlarımız tarafından sizlere hizmet vermekteyiz. Evde hemşire hizmetimiz ile de sizlere pansuman, serum takma, dikiş yapma ve alma, yara bakımı, idrar ve beslenme sondası, enjeksiyon vb. evde sağlık hizmetleriyle sizlerin karşınıza çıkmaktayız.

Evde Bakım Hizmetlerinden Kimler Faydalanabilir?

  • Hastanede alınacak olan laboratuvar hizmetini evlerin de almak isteyen kişiler.
  • Doğumdan önce ve doğumdan sonra olmak üzere sağlık hizmetini evde almak isteyenler anneler.
  • Felç geçirmiş olan kişiler, kronik rahatsızlık yaşayanlar (kalp hastalığı, şeker hastalığı, koah, Alzheimer vb.) ve engelli bireyler.
  • Bakıma ihtiyaç duyan hasta ve yaşlı bireyler.
  • Evde bebek bakımı hizmetimizden sayesinde sizlere sunmuş olduğumuz eğitimlerden faydalanmak isteyen sizler.
  • Kısacası Ven Life Evde Sağlık Hizmetleri ile iletişime geçerek; sizlere uygun koşulların sağlanması ve hizmete uygun görülmeniz durumunda istediğiniz zamanda evde sağlık hizmeti vermekten memnuniyet duyarız.

Evde Bakım Kontrol Hizmetlerinde Uzmanlık

Evde sağlık kontrol hizmeti kapsayan evde yara bakımısonda takılması ve bakımı, damar yolu açılması, tansiyon gibi kontroller uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Böylece hastanın sağlığı için gerekli olan tedavi sürecinin daha düzenli bir şekilde takip edilmesi sağlanmaktadır. Hastayı tanıyan ve genel durumu ile ilgili değerlendirmeleri yapabilen ve uzun süre tedavi sürecinin takibinin yapılabilmesinin yanı sıra her zaman kolay bir şekilde ulaşılabilen evde sağlık kontrolü hizmetlerini firmamızdan güven içinde alabilirsiniz.

Her zaman sağlık alanında yapmış olduğu başarılar ve profesyonel ekibimiz ile firmamız 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz sağlık hizmetleri vermektedir. evde sağlık kontrol hizmet fiyatları firmamızda çok daha uygun olup bütçeleri zorlamaz. Kaliteli ve güvenilir evde sağlık kontrol hizmetleri firmamızda güven içinde verilmektedir.

Evde Bakım Hizmeti Fiyatları

Evde bakım hizmeti alacak olan sizlerin ilk aradığı şeylerden birisinin güven olduğunu bilmekteyiz. Sizlere hizmet vermeden önce size uygun olan uzman sağlık personellerimizi görmeniz, tanımanız ve onların da gereken hizmetlerin sağlanması adına gözlem yapması için evlerinize kadar gelmektedir. Gerçekleşen bu görüşmeler sonrasın da uygun görmeniz halinde sizlere evde hizmeti verme işlemine geçilebilmektedir. Bütçenizi zorlamak istemiyor, evinizde konforlu ve huzurlu bir şekilde hizmet almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Bizler Ven Life Evde Sağlık Hizmetleri ailesi olarak sizlerin sağlığınıza büyük önem vermekteyiz.

Gerekli fiyat bilgilendirmesi alabilmek için yapmanız gerekenler çok kolay. İnternet sitemizde yer alan iletişim kanallarına göz gezdirmeniz yeterli olacaktır. Hizmet almaya karar verdiğiniz an 7 gün 24 saat aktif olan randevu sistemimiz ve müşteri temsilcilerimizle kuracağınız iletişimler doğrultusunda sizlere evleriniz de hizmet vermeye hemen şimdi başlayabiliriz.