EVDE BESLENME SONDASI TAKMA-ÇIKARMA

Evde nazogastrik (beslenme sondası) takma- çıkarma hizmeti alanında hizmet almak isteyenler için İstanbul Pendik, Gebze ve Tuzla’da firmamız hizmet sunmaktadır. Beslenme sondası işlemi ağız (oral) yol ile beslenmekte zorluk yaşayan hatta hiçbir şey tüketemeyen hastalar için buruna sokulup mideye kadar inen bir tüp takılması ile gerçekleşmektedir.

Evde beslenme sondası takma- çıkarma hizmeti sunmakta olan firmamız alanında uzman olan bir ekiple uzun süredir bu alanda İstanbul’da hizmet sunmakta olan bir firmadır. Alanında uzun süreden beri hizmet sunmakta olan firmamız Pendik, Gebze ve Tuzla çevresinde özellikle hizmet sunmaktadır. Hizmet edilmesi gereken hastanın hastane ve diğer sağlık kuruluşlarına gitmesine gerek kalmadan bulunduğu yerde evde nazogastrik (beslenme sondası) takma çıkarma işlemi gerçekleştirilebilir. Hastanın ağız yolla beslenemediği için alınan beslenme sondası hizmeti ile beslenme ve alınması gereken ilaçların devamlı bir şekilde kullanılması sağlanmaktadır. Beslenme sondasının takılmasıyla birlikte hasta ile ilgilenecek aile bireylerine gerekli tüm bilgilendirmeler uzman sağlık personellerimiz tarafından yapılmaktadır. Hastalar ve bizler için oldukça önemli bir durum olan beslenme konusunda dikkat edilmesi gereken durumlar vardır. Uzman sağlık personellerimiz tarafından bilgilendirilen aile yakınlarına verilen bilgilendirmeler ve eğitime dikkat edilmezse beslenme sondasına zarar gelebilmektedir. Örnek olarak sonda içerisinde kalabilecek yemekler sebebiyle beslenme sondasının tıkanmasına sebep olabilmektedir.

Beslenme sondası takma ve çıkarma alanında hizmet sunmakta olan firmamız aynı zamanda da refakatçi hemşire, EKG çekimi, röntgen çekimi ve ultrason çekimi gibi hizmetleri de sunmaktadır. Oldukça güvenilir olan firmamız aynı zamanda da sıklıkla tercih edilmektedir. Eğer sizler de nazogastrik (beslenme sondası) takma ve çıkarma hizmetinden faydalanmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçerek gerekli bilgilendirmeleri alabilirsiniz.

Pendik’te Evde Yaşlı Bakım Hizmeti

Belirli bir yaşa gelindikten sonra yaşlı bireylerin kendileriyle tek başına ilgilenmeleri zor olmaktadır. Diğer aile bireylerinin çalışması veya başa şehirlerde yaşamaları sebebiyle yaşlı birey için bakım yapabilecek bir kişiye ihtiyaç duyulmaktadır. Pendik ve çevresinde evde yaşlı bakım hizmeti alanında hizmet sunmakta olan firmamız alanında son derece uzman olan bir ekiple uzun süredir hizmet sunmaktadır. Evde yaşlı bakım alanında hizmet sunulmasının yanı sıra aynı zamanda da evde beslenme sondası takma ve çıkarma, refakatçi hemşire, röntgen çekimi alanlarda da firmamız hizmet sunmaktadır. Hastaneye götürmek noktasında zorlanan kimseler bu hizmetleri sıklıkla tercih etmektedir. Firmamız bu alanda ve bu yerde en sık tercih edilen firmalardan bir tanesi olma özelliği taşımaktadır. Evde beslenme sondası takma alanında firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Tuzla Evde Röntgen Çekimi

Tuzla ve çevresindekiler için evde röntgen çekimi hizmeti sunmakta olan firmamız uzun süreden beri bu alanda hizmet sunmakta olan bir firmadır. Son derece iyi olan bu firmamız son derece güvenilir ve de kaliteli olan bir firmadır. Tuzla evde yaşlı bakım hizmeti bakımından sıklıkla tercih edilen firmamızda aynı zamanda da evde röntgen çekimi, EKG çekimi ve ultrason çekimi gibi alanlarda da hizmet sunmaktadır. Alanında uzman olan bir ekiple uzun süreden beri hizmet sunmakta olan firmamız son zamanlarda bu hizmetler bakımından son derece bilinir ve tercih edilir bir firma haline gelmiştir. Evde beslenme sondası fiyatları bakımından firmamızla iletişime geçebilir, firmamız en iyi ve bütçe dostu bir aralıkta fiyat verilecektir.

Evde Beslenme Sondası ve Röntgen Çekimi Fiyatları

7 gün 24 saat boyunca kesintisiz olarak hizmet veren Ven Life Evde Sağlık Hizmetleri firmamız Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olmakla birlikte tüm belgelere de sahiptir. Sizlere hizmet de bulunacak sağlık personellerimizin de Sağlık Bakanlığı onaylı sertifikaları olduğunu hatırlatırız. Her türlü teçhizata sahip olan firmamız da İstanbul evde beslenme sondası hizmeti ve Tuzla Evde Röntgen çekimi fiyatları sizlere hastane ve diğer sağlık kurumlarına nazaran oldukça uygun ve makul bir fiyat sunmaktadır.  Evde Beslenme Sondası ve Röntgen Çekimi hizmeti fiyatları bireyin sağlık durumu, aldığı hizmet süresi ya da başka durumlara göre daha farklı olmaktadır. Kaliteli evde bakım hizmetleri firmamızda güven içinde verilmektedir. Gerekli olan fiyat bilgilendirmesi için hemen şimdi bizimle iletişime geçebilirsiniz.