EVDE EKG ÇEKİMİ

Evde EKG çekimi için alanında uzman olan bir ekiple firmamız uzun süreden beri hizmet sunmaktadır. Kalp damar hastalıklarını tespit etmek için kullanılan elektro kardiyografi, kalbin kasılması ile ortaya çıkan hareketlenmelerin elektronik ortamda grafiksel olarak gözükmesini ve kayıt olmasını sağlayan bir cihazdır. Genellikle göğüs ağrısı şikâyeti olan kişilerin ilgili doktorlara başvurarak kalp krizi geçirme riskini değerlendiren EKG çekimini hastane ve diğer sağlık kurumlarına gitmenize gerek kalmadan evlerinizde konforlu bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Evde EKG çekimi genel olarak hastaneye gidemeyecek durumda olan hastalar tarafından tercih edilmektedir. Bu alanda hizmet sunmakta olan firmamız son derece kaliteli ve de güvenilir bir firma olarak alanın da uzman olan bir ekip ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktadır. Sunmuş olduğumuz iyi kalitede ki hizmet karşılığında ise son derece makul ve de uygun olan fiyatlardan sizlere ücretlendirme sunulmaktadır. Evde EKG hizmeti sunmakta olan firmamız aynı zamanda da evde ultrason çekimi ve evde röntgen çekimi yapmak noktasında da hizmet sunmakta olan bir firmadır. Son derece memnun kalınan firmamız uzun süreden beri bu alanlarda hizmet sunmaktadır.

Evde Ekg Çekimi Hizmetinin Hastalara ve Hasta Yakınlarına Faydaları

  • Diğer sağlık hizmetlerinde olduğu gibi ekg çekimi hizmetinin sizlerin evleriniz de yapılması hasta ve hasta yakınlarına oldukça fayda sağlamaktadır.
  • Hastanelerin ve diğer sağlık kurumlarının kalabalık ve hastalıklı ortamından sıyrılarak sizlere evlerinizde hizmet verilmektedir. Evinizde verilecek olan elektro kardiyografi hizmeti sayesinde hastaneye nazaran daha konforlu ve rahat bir ortam hazırlanmaktadır.
  • Maddi açıdan oldukça uygun bir hizmettir.
  • Hastanın ve hasta ile ilgilenen hasta yakınlarının dışarıda harcayacakları zamandan oldukça fazla derecede tasarruf sağlanmaktadır.
  • Ven Life ailesinin uzman sağlık çalışanları sayesinde evlerinizde güvenli bir hizmet almış olursunuz.

Pendik Evde Yaşlı Bakım Merkezi

Pendik ve çevresinde yaşayanlar için evde yaşlı bakım merkezi hizmeti açısından bir talep oluşmaktadır. Bu alanda ve de bölgede İstanbul yaşlı bakım merkezi hizmetini firmamız üstlenmektedir. Alanında son derece uzman olan bir ekiple uzun süreden beri hizmet sunmakta olan firmamız aynı zamanda da uzun süreden beri sıklıkla tercih edilen bir firmadır. Pendik ve çevresinde yaşlı bakım merkezi alanında hizmet sunan firmamız aynı zamanda da evde ultrason çekimi, evde EKG çekimi ve evde röntgen çekimi alanlarında da hizmet sunmakta olan bir firmadır.

Gebze Evde Röntgen Çekimi

Gebze’de yaşamakta olanlar için evde röntgen çekimi alanında hizmet sunmakta olan firmamız bu bölgede sıklıkla tercih edilen ve de memnun kalınan bir firmadır. Sıklıkla tercih edilen firmamız aynı zamanda da son derece kaliteli ve de güvenilir bir firmadır. Evde hemşire hizmetleri, evde EKG çekimi gibi alanlarda da hizmet sunmakta olan firmamız aynı zamanda bu kaliteli olan hizmetlerinin karşılığı olarak son derece makul ve de uygun fiyatlardan yardımcı olmaktadır. İstanbul’da yer alan firmamız özellikler Pendik, Gebze ve de Tuzla çevresinde hizmet sunmakta olan bir firmadır. Bunun yanı sıra bu çevrede sıklıkla da tercih edilmektedir. Evde EKG çekimi noktasında da son derece iyi bir hizmet sunmaktayız.

Evde Ekg Çekimi Hizmeti Ücretleri

Sizler için her zaman kaliteli ve güvenilir hizmetlerin en doğru adresi olan Ven Life firmamızdan her konuda yardım almanız mümkün olmaktadır. Sağlık Bakanlığı ruhsatı olan ve her zaman insan sağlığına öncelik tanıyan firmamızdan her konuda yardım alabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Branşlarında profesyonel olan sağlık personellerimiz ile firmamız 7 gün 24 saat boyunca sizlere kesintisiz sağlık hizmetleri vermektedir. İstanbul Evde ekg çekimi hizmeti ücretleri ve Gebze evde röntgen çekimi hizmeti  ücretleri hastanelere ve diğer sağlık kuruluşlarına nazaran firmamızda çok daha uygun olduğundan tüm hastaların bütçelerini zorlamayacak derecededir. Sizler de Ven Life ailemizin evde vermiş olduğu hizmetlerden faydalanmak isterseniz en kısa zamanda online olarak web sitemiz üzerinden randevu oluşturabilir; dilerseniz 0543 607 81 71 veya 0216 446 46 20 numaralı telefonumuzu arayarak müşteri temsilcilerimizden rezervasyon talebinde bulunabilir veya WhatsApp üzerinden bizimle online olarak iletişime kolay bir şekilde geçebilirsiniz.