EVDE SONDA TAKMA- ÇIKARMA HİZMETİ

Sağlık alanında her zaman yüksek kalite hizmetleri ile adından söz ettiren firmamızda evde sonda takma- çıkarma hizmeti güven içinde ayağınıza kadar gelmektedir.

Evde sonda takma- çıkarma hizmeti kaliteden ve güvenden taviz vermeden sunmakta olan firmamız en son sistem teknolojik gelişmeleri yakından takip etmektedir. Özel eğitim almış profesyonel sağlık ekibimiz ile en son sistem teknolojik makineler kullanılarak büyük bir özenle hizmet verilmektedir. Her türlü sağlık sorunları sonrasında gerekli olan tedavi sürecinde sonda takma ve çıkarma işlemleri için firmamız ile her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Güvenilir Evde Sonda Takma- Çıkarma Hizmeti

İdrar sondası, bireylerin idrar keselerinde olan idrarın dışarı atılması amacıyla takılan bir streil lastik tüp işlemdir.  Bu işlemde idrarın yapıldığı deliğe idrar sondası takılarak, takılan bu sondanın idrar kesesine kadar ilerletilmesiye birlikte yapılan idrarın boru sayesinde idrar torbasına birikmesi eylemidir. Kullanılan idrar sondası işleminin asıl amacı idrar torbasına biriken idrarın dışarıya aktarımının sağlanmasıdır. Yapılacak olan tüm uygulamalar oldukça kolay ve ağrısız gerçekleşmektedir.

Ameliyat sonrası ya da tedavi sırasında gerekli olan idrar sondası takma, çıkarma ya da değiştirme hizmetleri son derece önemli olmaktadır. İdrar akışını sağlamak için üretra yöntemi ile mesaneye içi boş olan bir tüp yerleştirme işlemine sonda takma işlemleri denilir. Gün sayılarına göre çeşitlere ayrılan bu tarz hizmetlerde istenmeyen sağlık sorunları yaşanmaması için mutlaka uzman kişilerden yardım alınması gerekir.

Gebze evde sonda takma- çıkarma hizmeti sunmakta olan firmamızda işinde uzman eğitim almış profesyonel sağlık ekibimiz yardımcı olmaktadır. Özellikle yatağa tam olarak bağımlı olan hastaların hastane kurumlarına rahat bir şekilde gidememesi yönünden son derece doğru bir hizmet olan bu tarz hizmetleri firmamızdan güven içinde almanız mümkün olmaktadır.

Evde Sonda Takma- Çıkarma Hizmetinin Avantajları

Herkes alacağı sağlık hizmetinden memnun kalmak ister. Hastane ve sağlık kuruluşlarında değişen hizmetlere nazaran evlerde verilebilen sağlık hizmetleri çok daha verimli olabilmektedir. Evde verilebilen sağlık hizmetlerine bakıldığında kişilere oldukça fazla avantajlarda sağladığını görmekteyiz. Bu avantajlara baktığımızda:

  • Hastalığa sahip olan bireyin mahremiyeti korunmuş olmaktadır.
  • Hastaya sağlık hizmetinin yanında manevi destek de verilir.
  • Hastane ve diğer sağlık kurumlarına gidip gelmek yerine evde sağlık hizmetinden faydalanarak zamanınızı gereksiz yere boşa harcamamış olursunuz.
  • Ev ortamında yapılacak olan sağlık hizmeti sayesinde hasta hem yorulmamış olmakta hem de bulunduğu ev ortamında ki konfordan faydalanmış olur.
  • Ven Life Evde Sağlık Merkezinin profesyonel sağlık personelleri tarafından verilen hizmetler sayesinde güvenle sağlık ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

İdrar Sondası Neden Takılır

İdrar sondasının takılma sebepleri oldukça fazladır. Bakıldığında en temel sebebin kişilerdeki idrar kanalında yaşanan sorunlar sebebiyle idrarını yapamamak, yaparken zorluk yaşamak olduğunu söyleyebiliriz. Hareket etmek de zorluk yaşayan, yatağa bağlı yaşayan, kronik rahatsızlığı bulunan ve ileri derecede hasta veya yaralı olan bireylerde idrar çıkışlarını takip etmek amaçlı da idrar sondası takılabilmektedir. Bazı cerrahi ameliyatlar sonucu hastanın hareket etmemesi gereken durumlarda veya yataktan kalkamadığı durumlarda idrar sondası takılma işlemi gerçekleşmektedir. Bu ve daha fazla durumda hastaneye gitmek yerine evinizde sonda takma işleminden faydalanabilirsiniz. Eğer şimdi evde sonda takma- çıkarma hizmetinden yararlanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir, gerekli bilgilendirmeler ve detaylar sonrasında hizmetimizden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Evde Sonda Takma- Çıkarma Hizmeti İşlemleri

Tuzla evde sonda takma- çıkarma hizmeti ile her zaman farkını ortaya koyan firmamızdan 7 gün 24 saat boyunca yardım alabilirsiniz. Hastanın sağlığı için gerekli olan tedavi sürecinde önemli bir yere sahip sonda takma- çıkarma işlemleri uzman ekibimiz tarafından düzenli bir şekilde takip edilmesi sağlanmaktadır. Hastayı tanıyan ve genel durumu ile ilgili değerlendirmeleri yapabilen ve uzun süre tedavi sürecinin takibinin yapılabilmesinin yanı sıra her zaman kolay bir şekilde ulaşılabilen evde sağlık kontrolü hizmetlerini firmamızdan güven içinde alabilirsiniz.

Evde sonda takma- çıkarma hizmeti ücretleri firmamızda çok daha uygun olmaktadır. İnsan sağlığını her zaman ilk sırada tutan firmamızda sonda takma- çıkarma ücretleri hizmet bölgesine ya da sıklığına göre değişmektedir. Gerekli fiyat bilgilendirmesini elde etmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.