EVDE ULTRASON ÇEKİMİ

Sizler için evde ultrason çekimi noktasında son derece kaliteli bir hizmet anlayışı içinde hizmet sunmakta olan firmamız aynı zamanda bu alanda güvenilir evde hizmet firmaları arasında yer almaktadır.

Ultrason sayesinde birçok hastalık erken teşhis edilebilmektedir. Evden dışarıya çıkmakta zorluk yaşayan, yatağa bağımlı yaşayan, kronik rahatsızlıkları bulunan, nörolojik ve ortopedik hastalıkları bulunan ve hareket etmek de zorluk yaşayan insanlar adına evlerinde ultrason çekimi yapılabilmektedir. Sizleri hastaneye veya diğer sağlık kurumlarına gitmenize gerek kalmadan evlerinizde hizmet etme şansı veriyoruz. Ven Life Evde Sağlık Hizmetleri ailesi olarak sizlere uzman radyoloji hekimlerimiz tarafından evleriniz de ultrason çekimi hizmeti vermekteyiz. Evde ultrason çekimi hizmetini gerekli bilgilendirmeler ışığıyla siz değerli hastalarımız ve de aile üyelerinin başvurularıyla hemen şimdi başlata bilmekteyiz.

Evde ultrason çekimi alanında hizmet sunmakta olan firmamız son derece uzman olan bir ekiple uzun süreden beri bu alanda hizmet sunmaktadır. Evde ultrason çekiminin yanı sıra aynı zamanda da evde EKG çekimi, evde röntgen çekimi, evde refakatçi hemşire alanlarında da hizmet sunmaktadır. Bu tarz hizmetleri talep edenler son derece fazladır. Firmamızı ise bulunduğu konum çevresinde talep bakımından son derece iyi durumdadır. Evde ultrason çekimi noktasında kaliteli bir hizmet sunan firmamız aynı zamanda da son derece uygun olan fiyatlardan yardımcı olmaktadır.

Evde Ultrason Hizmeti

Pendik ve civarında evde ultrason çekimi noktasında son derece kaliteli ve de güvenilir bir firma olarak hizmet sunmaktayız. Alanında uzman isimlerle çalışmakta ve bu şekilde siz müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Uzun süredir bu alanda firmamız hizmet vermektedir. Pendik evde ultrason çekimi işleminin yanı sıra aynı zamanda da evde röntgen çekimi ve evde EKG çekimi alanlarında da firmamız hizmet sunmaktadır. Pendik ve çevresinde sıklıkla tercih edilen firmamızın hizmetinden de genel anlamda memnun kalınmaktadır. Pendik ve çevresinde hizmet sunmakta olan firmamız aynı zamanda da İstanbul Tuzla ve de Gebze çevresinde de hizmet sunmaktadır.

Evde Ultrason Çekimi Hizmeti Nasıl Yapılır?

  •  Öncelik olarak sizlerin bizlere vermiş olduğu bilgiler doğrultusunda hizmetimizi sizlere sunmaktayız. Yapmanız gereken tek şey web sitemizde ki iletişim kanallarımızdan bizlere ulaşmak.
  •  Evde ultrason çekim hizmetinden faydalanacak olan kişi için ekibimizde uzman bir sağlık personeli görevlendirilecek ve çalışanımız sizin evinizde ki yatış pozisyonunuza bağlı olarak ultrason çekim için uygun pozisyonları belirleyecek.
  •  Uygun pozisyonları belirlenmesinden sonra sağlık çalışanımız ultrason cihazının bağlantılarını hazırlayarak kurulumu gerçekleştirecek.
  •   Prob ve jel kullanımı ile ekranda görüntü alınımı sağlanacak ve ultrason çekimi gerçekleştirilecek.
  •  Ultrason çekiminin sonuçları çekimden bir ila iki saatlik bir süre içerisinde size ve aile bireylerinize dijital ortamdan iletilecek. İletilen sonuçları dilediğiniz gibi sizinle ilgilenmekte olan hekimimize danışarak bilgilendirme amaçlı iletişim kurabilirsiniz. Son olarak tüm sonuçlarınız size elden teslim edilmektedir.

Tuzla Yaşlı Bakım Merkezi ve Radyoloji Hizmetleri

Tuzla’da evde yaşlı bakımı alanında hizmet sunmakta olan firmamız uzun süreden beri bu alanda hizmet sunmakta olan bir firmadır. Son derece kaliteli ve güvenilir bir firma olan firmamız aynı zamanda da kaliteli olarak sunduğu hizmetin karşılığında da son derece uygun ve de makul bir fiyatlandırma sunmaktadır. Tuzla yaşlı bakım merkezi alanında hizmet sunmakta olan firmamız alanında uzman bir ekiple uzun süreden beri hizmet sunmaktadır. Tuzla’da hizmet sunmakta olan firmamız aynı zamanda da İstanbul Gebze ve de Pendik çevresinde de hizmet sunmaktadır. Evde ultrason çekimi alanında hizmet sunmakta olan firmamız bu çevrelerde en sık tercih edilen firmalar arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

Evde Ultrason Hizmet Fiyatları

Sizler için sunmuş olduğumuz evde sağlık hizmetleri her zaman sizin huzurunuzu ve sağlığınızı düşünerekten yapılmaktadır. Bizlere vermiş olduğunuz bilgileriniz ışığında işlemlerimizi sürdürmekteyiz. Hastane ya da diğer sağlık hizmetlerine vereceğiniz kabarık ücret fiyatları yerine evinizde daha iyi bir konfor içerisinde ve makul fiyatlarda evde ultrason hizmetinden faydalanmak istiyorsanız bizimle şimdi iletişime geçmeniz sizin için en doğrusu olacaktır. Evde ultrason hizmeti fiyatı hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçmeniniz yeterli olacaktır. Bize yapmış olduğunuz bilgilendirmeler sonrası fiyatlandırma ile ilgili bilgilendirme almış olacaksınız.