EVDE YAŞLI BAKIM

Uzun zamandır sağlık sektöründe verdiği başarılı evde yaşlı bakımı hizmetleri ile firmamız her zaman her konuda sizlere yardımcı olmaktadır.

Evde yaşlı bakım hizmetlerinde kaliteden ve güvenden taviz vermeden hizmetlerine devam eden firmamız için yaşlı sağlığı çok daha önemli bir yere sahip olmaktadır. Firmamız bünyesinde çalışmakta olan özel eğitim almış profesyonel ekibimiz büyük bir titizlikle hizmetlerini vermektedir. Evde yaşlı hasta bakımı yüksek kalite hizmetlerini güven içinde vermekte olan firmamız ile ihtiyacınız olduğu her zaman iletişime geçmeniz mümkün olmaktadır.

Çocukluk, gençlik, erişkinlik ve de yaşlılık… Hayatımız boyunca bu dört evreden geçmekteyiz. Altmış, altmış beş yaş üzeri üstünde ki bireyler yaşlı olarak sayılabilmektedir. Belirli bir zamandan sonra kendilerine bakmakta zorluk yaşayan yaşlılar için aileleri ya da çevresindeki arkadaşlarının yardım etmesi gerekmektedir. Neredeyse çoğu temel ihtiyacını karşılamakta zorluk çeken yaşlı bireylere bakılması gerekilmektedir. Yaşlanma evresine girildiği zaman yeni yeni rahatsızlıklar ve hastalıklarda görülmeye başlanmıştır. Bunlara kronik hastalıklar, gerçekleşebilen hafıza kayıpları, duyu ve görme ile ilgili bozukluklar, iletişim de zorluk çekme gibi birçok rahatsızlık ve hastalık gözlemlenebilmektedir.

Sizler işlerinizin başındayken, bizler yaşlı yakınlarınıza en iyi şekilde hizmet vermekten memnuniyet duyarız. Profesyonel sağlık çalışanlarımız ile birlikte sizlere güvenle hizmet vermek bizim işimiz. Evde yaşlı bakımı hizmeti alacak kişiye psikolojik ve sosyal ihtiyaçlarını vermekle birlikte, günlük yaşantıları için ihtiyaçları olan temel ihtiyaçlarını karşılamada da yardımcı olmaktayız. Bu ihtiyaçlara banyo desteği, giyinme desteği, yemek yeme, ağız bakımı, uyku düzeni, tuvalet ihtiyacı, sosyal aktiviteler, manevi destek vb. hizmetler verilebilmektedir.

Güvenilir Evde Yaşlı Bakımı Hizmetleri

Çocukluk, gençlik ve erişkinlik sonrası gelen yaşlılık döneminde kişiler bir takım işlerini yaparken çok fazla zorlanmaktadır. Özellikle yaşlılık döneminde çok daha fazla olan sağlık sorunları karşısında başkalarının yardımlarına ihtiyaç duymaktadırlar. Yaşlı bakımı güvenilir, bilgili, merhametli ve işinde uzman olan kişiler tarafından yapılması gereken en önemli hizmetlerin başında gelmektedir.

Gebze evde yaşlı bakımı hizmetleri ile firmamız hem yaşlı bireylere hem de yakınlarına en kaliteli hizmetlerini güven içinde sunmaktadır. 65 yaş ve üstü yaşlıların sağlık sorunları, yaşam kaliteleri ve sosyal yaşamları için gerekli olan tüm uygulamalar firmamızda profesyonel ekibimiz tarafından özenle uygulanmaktadır. Başarılı hizmetleri ile her zaman talep gören firmamızdan her zaman her konuda bilgi almak için iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Şimdi en iyi hizmeti elde edebilmek için bizimle iletişime geçmeniz en iyisi olacaktır.

Evde Yaşlı Bakım Hizmeti Avantajları

  • Ven Life ailesi olarak sizler için vermiş olduğumuz diğer sağlık hizmetlerinde de olduğu gibi evde yaşlı bakım hizmetinin sizlerin bulunduğu ortamlarda yapılması, hasta ve hasta ile ilgilenen yakınlarına oldukça fayda sağlamaktadır.
  • Evlerinizde verilen hizmet sayesinde hastanelerin ve diğer sağlık kurumlarının kalabalık ve hastalıklı ortamından sıyrılarak sizlere evlerinizde hizmet verilmektedir. Evinizde verilecek olan yaşlı bakım hizmeti sayesinde hastaneye nazaran daha konforlu ve rahat bir ortam hazırlanmaktadır.
  • Günümüz yaşantısının zor olduğu zamanlarda sizlere uygun bir fiyatlandırma içerisinde hizmet alabilmektesiniz. Maddi açıdan oldukça rahatlatıcı bir hizmettir.
  • Hastanın ve hasta ile ilgilenen hasta yakınlarının dışarıda harcayacakları zamandan oldukça fazla derecede tasarruf sağlanmaktadır.
  • Ven Life ailesinin uzman sağlık çalışanları sayesinde evlerinizde yaşlı bakım hizmetinden güvenli bir şekilde faydalanmanız mümkün olacaktır.

Yaşlı Ve Hasta Bakım Hizmetlerinde Profesyonellik

Yaşlılık döneminde pek çok farklı hastalıklar meydana gelmektedir. Sağlık sorunları karşısında özel bakıma ihtiyaç duyan yaşlılar için en kaliteli hizmetleri Tuzla evde yaşlı bakım hizmetleri veren firmamızdan talep edebilirsiniz. Özel eğitim almış olan profesyonel ekibimiz hem bakım hem de sağlık sorunlarında gerekli olan tedavi sürecinde destek sağlamaktadır. Yaşlı bireylerin özenle bakımları yapılmakta ve beslenmelerine dikkat edilmektedir. Evde huzur içinde ve gönül rahatlığında yaşlı ve hasta bakım hizmetleri için firmamızdan her zaman yardım alabilirsiniz.

Evde Yaşlı Bakım Fiyatları

Her zaman teknolojik gelişmeleri yakında takip ederek en yenilikçi fikirler ve teknikler ile hizmet veren firmamızda 65 yaş üstü evde sağlık hizmeti fiyatları çok daha uygun olmaktadır. Firmamız için yaşlılarımızın sağlıkları ve huzur içinde yaşam kalitelerinin artması çok daha önemli bir yere sahiptir. 65 yaş üstü evde sağlık hizmeti telefon numarası web sitemizin sağ alt tarafında bulunan buton yardımı ile evde yaşlı hasta bakımı ve evde yatılı bakıcı hizmetlerimizden faydalanabilmektesiniz. İsterseniz 7 gün 24 saat aktif olan müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek de evde yaşlı bakım hizmetlerimizden faydalanabilmektesiniz.