YATAK YARASI (BASI YARASI) HİZMETİ

Sağlık sektöründe çok uzun zamandır sağlık hizmetleri veren firmamızdan yatak yarası (bası yarası) hizmeti güven içinde en kısa sürede almanız mümkün olmaktadır.

Yatak yarası (bası yarası) hizmeti sunmakta olan firmamız her zaman kaliteden ve güvenden taviz vermeden hizmetlerine devam etmektedir. Her türlü sağlıklı sorunu yaşayan hastalara ev konforunda en güvenilir sağlık hizmetleri firmamız bünyesinde işinde profesyonel olan uzman personelimiz tarafından verilmektedir. Sağlık sorunlarından dolayı evde tedavi sürecinde olan tüm hasta ve hasta yakınları ihtiyaçlarında hiç zaman kaybetmeden firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Yatak Yarası (Bası Yarası) Nedir?

İnsanlar arasında bası yarası, dekübit ve basınç ülseri adı da verilen yatak yarası, genel olarak vücutta ki kemik çıkıntılarının üzerlerinde ki deri ve deri altı dokularında meydana gelen basınç ile meydana gelen bölgesel doku zedelenmesine verilen addır. Genellikle otururken veya yatarken alt taraflarımızda kalan kemik çıkıntılarının bulunduğu yerlerde görülmektedir.

Yatak yarası bir hastalığı, rahatsızlığı bulunmayan insanlarda yatarken ya da otururken görülmemektedir. İnsanlar uzun süre boyunca belirli bir pozisyonda oturur ya da uzanırsa o bölgelerde ağrılar oluşmakta ve kişi ister istemez bu ağrı sebebiyle hareket edip pozisyonunu değiştirir. Yatağa bağımlı bir insan hareketsiz bir şekilde sabit yattığı için ve de herhangi bir ağrı hissetmediğinden bası yarası vücudunda görülebilmektedir. Bir diğer örnek ise bilincini kaybetmiş bir hastanın uzun süre bilinci kapalı bir şekilde yatmasından kaynaklı olarak bası yarası meydana gelebilmektedir. Aynı bu sebepten dolayı da yoğun bakımda bilinci kapalı bir halde yatan hastalarda da yatak yarası görülebilmektedir. Bu ve benzeri durumlarda ki hastalarda yatak yarasına engel olunabilmesi için hastaların belirli süreler boyunca yatış pozisyonlarında değişiklikler yapılması gerekmektedir.

Güvenilir Yatak Yarası (Bası Yarası) Hizmetleri

Genel olarak yatağa bağımlı olan hastalarda çok yoğun görülen yatak yarası hakkında detaylı bilgiler almak ve en doğru şekilde tedavi uygulanması için uzman yardım alınması çok daha doğru olmaktadır. Müdahale edilmeyen bu tarz sağlık sorunları çok daha büyük ve geri dönüşü olmayan sağlık sorunlarına yol açacaktır. Alanında her zaman kaliteli hizmetleri ile farkını ortaya koyan Pendik yatak yarası (bası yarası) hizmeti ile firmamız her konuda sizlere güven içinde yardımcı olmaktadır. Hem hastalar hem de hasta yakınları için son derece önemli olan bu tarz hizmetler için hiç zaman kaybetmeden firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Zamanınızdan tasarruf etmek, yüksek maliyetlerden kurtulmak, ailenizle beraber olabilmek için evde yatak yarası (bası yarası) hizmetimizden faydalanmanız sizler için çok iyi olacaktır.

Profesyonel Yatak Yarası (Bası Yarası) Hizmeti İşlemleri

Gebze yatak yarası (bası yarası) hizmeti sunmakta olan firmamız bölge halkına her zaman en kaliteli hizmetlerini güven içinde ayağınıza kadar getirmektedir. Yatak yarası bakımı alanında uzman olan özel eğitim almış profesyonel ekibimiz tarafından en doğru teknikler doğrultusunda sunulmaktadır. Yara bakımı doğru olarak yapılmaması halinde bulunduğu bölge olumsuz etkilenecek ve daha büyük sorunlar ortaya çıkacaktır. Bu gibi sorunların yaşanmaması için her zaman firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Uzman sağlık personellerimiz eşliğinde evlerinize sizlere uygun bir şekilde hizmet vermekteyiz. Evlerinizde sizlere cerrahi, ilaç, pansuman, gerekli tedaviler, pozisyonlarınızı düzeltme ve yara bakımı, krem vb. tedavi yöntemleriyle sizlere bizzat en iyi şekilde hizmet vermekteyiz. Öte yandan hasta yakınlarına vereceğimiz temel bilgiler ışığında da bizler yokken hastaya yardımcı olabilmektesiniz.

Yatak Yarası (Bası Yarası) Hizmeti Ücretleri

İnsan sağlığı her zaman ilk sırada tutmakta olan firmamız 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz olarak çalışmalarına devam etmektedir. Yatak yarası (bası yarası) hizmeti ücretleri firmamızda çok daha uygun olmasından dolayı asla bütçeleri zorlamaz. Hizmet ücreti alacağınız hizmete dayalı olarak değişiklik gösterebileceğinden, gerekli bilgilendirmeler ışığında net bir ücret tutarı sizlere sunulabilmektedir. Bizimle iletişime geçmeniz için yapacağınız tek şey randevu oluşturmak. Ven Life Evde Sağlık Hizmetleri web sitemiz üzerinde yer alan iletişim kanallarını kullanarak istediğiniz zaman randevu oluşturabilir, bizlerden gerekli evde sağlık hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Her türlü sağlık hizmetleri için firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.