ATAŞEHİR EVDE SAĞLIK HİZMETLERİ

Diğer Haberler

ATAŞEHİR EVDE SAĞLIK HİZMETLERİ

Hastaneye gitmenize gerek kalmadan, dilediğiniz konum da güvenli ve sağlıklı bir evde sağlık hizmetine ne dersiniz. Hastaneler de alacağınız hizmetin aynısını ve hatta daha iyisini sizlere sunan Ven Life Evde Sağlık Hizmetleri olarak Ataşehir de sizlere hizmet vermekteyiz. Günümüzde son derece yaygın olarak tercih edilen evde sağlık hizmetleri hasta ve hasta yakınlarına oldukça fazla avantajlar sağlamaktadır. Evinize sağlık getiren Ven Life ailesi sayesinde uygun fiyatlar doğrultusun da en iyi hizmeti alabilir, sağlık çalışanlarımız eşliğinde hastalıklarınızdan kurtulabilir ve ailenizden birisiymiş gibi bizleri yanınız da hissedebilirsiniz. Yaş sınırı fark etmeksizin dilediğiniz gibi bizlerden hizmet alabilirsiniz. Sunmuş olduğumuz çeşitli evde sağlık hizmetleri sayesinde bu alanda ve bölge de en iyi evde sağlık hizmetlerinden birisi olan Ven Life Evde Sağlık Hizmetleri, teknolojiye ayak uydurarak en iyi ve en güncel tıbbi cihazlar doğrultusun da sizlere hizmet vermektedir. Ven Life ailesini dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerde tercih edebilir ve sağlıklı bir hayat sürdürmeye devam edebilirsiniz.

Ataşehir Evde Sağlık Hizmetleri Kapsamı Altında Faydalanabileceğiniz Sağlık Hizmetleri Nelerdir?

Bilindiği üzere sağlık alanında oldukça fazla miktarda sağlık hizmeti mevcuttur. Bizler de bu sağlık hizmetlerinden evleriniz de faydalanabilmeniz adına sizlere hizmetler sunmaktayız. Hastane ve diğer sağlık kuruluşlarında ki yaygın sağlık hizmetlerinin birçoğunu Ataşehir evde sağlık hizmetleri kapsamında Ven Life ailesi olarak sizlere sunmaktayız.

 • Ataşehir 7/24 Refakatçi Hizmeti
 • Ataşehir COVID-19 Hasta Takip ve Tedavi Hizmeti
 • Ataşehir Evde Bakım Hizmeti
 • Ataşehir Evde Bebek Hemşireliği Hizmeti
 • Ataşehir Evde Beslenme Sonda Takma – Çıkarma Hizmeti
 • Ataşehir Evde Check-Up Hizmeti
 • Ataşehir Evde Diyetisyen Hizmeti
 • Ataşehir Evde Doktor Hizmeti
 • Ataşehir Evde EKG Çekimi Hizmeti
 • Ataşehir Evde Enjeksiyon Hizmeti
 • Ataşehir Evde Enjeksiyon İğne Hizmeti
 • Ataşehir Evde Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hizmeti
 • Ataşehir Evde Hemşire Hizmeti
 • Ataşehir Evde Kan Alma ve Laboratuvar Hizmeti
 • Ataşehir Evde Kulak Delim Hizmeti
 • Ataşehir Evde Ozon Terapi Hizmeti
 • Ataşehir Evde PCR ve Antikor Testi Hizmeti
 • Ataşehir Evde Radyoloji ve Görüntüleme Hizmeti
 • Ataşehir Evde Röntgen Çekimi Hizmeti
 • Ataşehir Evde Serum Hizmeti
 • Ataşehir Evde Ultrason Çekimi Hizmeti
 • Ataşehir Evde Yara Bakım Hizmeti
 • Ataşehir Evde Yaraya (Kesiğe) Dikiş Atma – Alma Hizmeti
 • Ataşehir Evde Yaşlı Bakım Hizmeti
 • Ataşehir Evde Yoğun Bakım Hastası Bakım Hizmeti
 • Ataşehir Tıbbi Cihaz Kiralama ve Satış Hizmeti

Sizlere sunmuş olduğumuz bu evde sağlık hizmetlerinin ve de diğer sağlık hizmetlerimizden faydalanabilmeniz adına sizlere gerekli bilgilendirmeleri yapmamız daha doğru olacaktır.

Ataşehir Evde Bebek Hemşireliği Hizmeti

Ataşehir evde bebek hemşireliği hizmeti kapsamında sizlere hizmet sağlayan firmamız, uzman bebek hemşirelerimiz eşliğinde sizler ve bebeklerinizle yakından ilgilenmektedirler. Evde bebek hemşiresi hizmetinin asıl amacı dünyaya yeni gelen bebeklerin gelişiminin daha sağlıklı ilerlemesiyle birlikte onların büyümelerine yardımcı olmak adına verilen evde sağlık hizmetidir. Bu amaç doğrultusunda bebek hemşirelerinin yapacakları görevler bebek bakımı, bebeğin uyku düzeninin oluşturularak gelişimlerinin takibinin yapılması ve emzire desteği gibi uygulamalar da yardımcı olmaktadırlar.

Bebek hemşireleri verecekleri bu hizmet için gerekli tüm eğitimleri almış kişiler tarafından seçilmektedir. Bu yüzden bu hizmet için oldukça bilgili ve tecrübe sahibi kişiler olduğunu söylememiz doğru olacaktır. Anne bireyler için oldukça zorlu bir dönem olan doğum sonrası dönem de anneleri en büyük yardımcı olarak bebek hemşireleri görev almaktadır.

Evde bebek hemşireliği hizmetini tercih eden aileler genellikle ilk çocuk sahibi olan bireyler tarafından olmaktadır. Doğum sürecinde oldukça yıpranan ve zorluklar çeken anne için oldukça önemli bir hizmet olan evde bebek hemşireliği sayesinde anne birey aklında hiçbir soru işareti olmadan güvenle dinlenme fırsatı bulabilecek. Ven Life oldukça güvenilir ve de tercih eden bireyler tarafından oldukça memnun kalınan bir evde sağlık hizmeti firmasıdır. Doğum sonrası süreçte güvenle bizleri tercih edebilir ve bebeğiniz için en güvenilir sağlık hizmetinden faydalanmış olabilirsiniz. Bebeklerinizin doğumdan sonra ki süreçte daha sağlıklı büyümelerine ve gelişmelerine yardımcı olan hemşirelerimiz alanlarında uzmanlık belgelerine sahip kişilerden seçilmektedir. Öte yandan sunmuş olduğumuz bu hizmet diğer firmalara göre çok daha uygun olmaktadır. Böylelikle sizlerin ceplerinizi zorlamayacak ve de kaliteli bir bebek eğitimi almış olabileceksiniz.

ATAŞEHİR EVDE PCR VE ANTİKOR TESTİ HİZMETİ

Koronavirüs etkilerini gün geçtikçe azaltsa da çeşitli mutasyonlara bürünerek insan sağlığını hala etkilemektedir. Koronavirüs çeşitli mutasyonların farklı belirtileri doğrultusunda belirlendiği üzere PCR Testleri ile de kişinin virüslü olup olmadığı tespit edilmektedir. Burundan ve de ağızdan sürüntü yoluyla yapılan PCR Testi öncelikli olarak hastane veya diğer sağlık kuruluşlarında yapılmaktaydı. Günümüzde evlerinizde de PCR Testi hizmetinde faydalanabileceğinizi biliyor muydunuz? Hastane ortamlarında gerçekleşen kalabalıklar her zaman sağlığınız için bir tehdit oluşturmaktadır. Hasta olduğunuzu düşünseniz bile bazı zamanlar hasta olmayabiliyorsunuz. Bu durumlarda bu kalabalık içerisinde bulunmanız sağlınızı önemli ölçüde etkilemektedir. Hastalıklı, virüslü ve enfeksiyonlu bireyler arasında dahil olmanız doğrultusunda Koronavirüs hastalığına yakalanabilmeniz kaçınılmaz olabilmektedir. Ataşehir Evde PCR Testinden faydalanmanız için öncelikli olarak bizlerle iletişime geçerek gerekli bilgileri vermeniz doğrultusunda evlerinize sağlık personellerimizi yönlendirmekteyiz. Gerekli tüm tedbirler evlerinizde alınarak, gerekli hijyen koşullarının sağlanması ile talep ettiğiniz bireye PCR Testi ağızdan ve de burundan sürüntü yoluyla sokulan çubuk ile yapılmaktadır. Alınan örnekler laboratuvar ortamına yönlendirilmektedir. Hastanelerde genellikle 1 günü bulan test sonuçları sizlere Ven Life ailesi olarak 5 ila 6 saat arasında ulaşmaktadır. PCR Testi sonuçlarınıza dair tüm soru işaretlerinizi sağlık çalışanlarımıza danışarak sizlere yardımcı olmaktayız. Sunduğumuz bu hizmetten genellikle 65 yaş üstü bireyler, engelli bireyler ve hareket etmekte zorluk çeken yaşlı bireyler faydalanmaktadır.

Ataşehir Antikor Testi hizmeti ile sizlere hizmet veren firmamız PCR Testinde olduğu üzere aynı güven çerçevesinde sizlere hizmet vermekten gurur duymaktadır. Yapılacak olan Antikor Testi sayesinde koronavirüs hastalığına yakalanmış bireylerin bu vürsten kurtulup kurtulamadıklarını öğrenme şansları vardır. Yapılan testle vücudunuzun bu virüse karşı bağışıklık durumu da tespite edilmektedir. Antikor testleri ilk zamanlarda virüsün vücuda yayılımından 14 gün sonrasında yapılırken; bu süreler zamanla 10, 7 ve 5 güne düşmüştür. Şu an da ise sizlerin talepleri doğrultusunda Antikor Testi hizmeti yaptırma şansınız vardır. Gelelim Antikor Testinin nasıl uygulandığına. Talebiniz doğrultusun da evinize yönlendirmiş olduğumuz sağlık çalışanları gerekli hijyen koşullarının sağlanması durumunda virüs bulaşmış hastaya kolunda ki damardan ya da parmağından alınacak kan örneğinin laboratuvar ortamına yönlendirilmesiyle gerçekleşmektedir. Sağlık Bakanlığı’nın tanımış olduğu virüs bulaşım süresine bakılarak Antikor Testlerinizi yaptırmanız daha doğru olacaktır.

Ataşehir PCR ve Antikor Testi hizmetini sizlere sunan Ven Life Evde Sağlık Hizmetleri firmamız, diğer tüm evde sağlık hizmetlerinde olduğu gibi en iyi hizmeti sizlere vermek adına uğraşmaktadır. Aklınızda ki tüm soruları bizlere ileterek içinizi rahatlatabilir, bizleri ailenizden birisi olarak hissederek güvenli bir evde sağlık hizmetinden faydalanabilirsiniz.

ATAŞEHİR EVDE ULTRASON ÇEKİMİ HİZMETİ

Birçok evde sağlık hizmetinden faydalanmanıza yardımcı olan Ven Life ailesi olarak Ataşehir evde ultrason çekimi hizmetini güvenle ve en iyi şekilde evlerinizde uygulamaktayız. Ultrason çekimi hizmeti sayesinde sağlığınız adına oldukça büyük avantajlar sağlamanız mümkündür. Yapılan ultrason sayesinde ileri tarihli hastalıklarınıza erken teşhis konulmakta ve böylelikle erken tedavi şansınız doğmaktadır. Bu hizmetten hareket etmekte zorluk yaşayan bireyler, yaşlılar, engelliler, yeni doğum yapan anne ve bebekleri, dışarı çıkmakta zorluk çeken bireyler ve kronik rahatsızlığı bulunan hastalar faydalanabilmektedir. Sizlere sunmuş olduğumuz bu hizmet sayesinde sizi büyük bir zorlu süreçten de kurtarmış olmaktayız. Çekeceğiniz zorlu hastane yolculukları, trafik dertleri ve kalabalık İstanbul hayatında evlerinizde rahatınızı ve huzurunuzu bozmadan ultrason çekimi hizmetinde faydalanabilirsiniz. Son derece ekonomik bir fiyatlandırma doğrultusunda en iyi hizmeti alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Evde uygulanacak olan ultrason çekimi hizmetinin nasıl gerçekleştiğini öğrenmek ister misiniz? Öncelikle bizlere ulaşmanız ve randevu sağlamanız halinde sizlere en uygun zaman da evlerinize gelinerek gerekli tüm hazırlıklar yapılmaktadır. Evlerinize yönlendirmiş olduğumuz uzman sağlık çalışanlarımız sizinle bu süreçte yakından ilgileneceklerdir. Öncelikli olarak sizin uygun yatış pozisyonunuzu sağlamakla görevli olan sağlık çalışanlarımız bu pozisyonun sağlanması durumunda ultrason cihazının bağlantısını kurarak kurulumu gerçekleştirmekte hazır duruma gelecektir. Jel ve prob kullanılarak ultrason cihazından görüntü alınımı için ultrason çekimi gerçekleşecek. Gerçekleşen bu evde ultrason çekimi sonuçları çekimin gerçekleştiği andan itibaren 1 ila 2 saat arasında sizlere dijital platformlar doğrultusunda ulaştırılacaktır. Sonuçlarınız hakkında bilgi sahibi olmak için her türlü sorularını, şikayetlerinizi bize ulaştırabilir ve en doğru yanıtları almanıza yardımcı olabiliriz.

ATAŞEHİR EVDE YARAYA (KESİĞE) DİKİŞ ATMA – ALMA HİZMETİ

Yaralar bazı durumlarda başımıza büyük dertler açabildiği üzere, bazı durumlarda da birkaç gün içerisinde kabuk bağlayarak yok olmaktadır. Kişiler de çeşitli iş kazalarında ya da trafik kazaları sonrasın da ya da geçirdikleri ameliyatlar sonrasında vücutlarında ki yaralara dikiş atma işlemi gerçekleşmektedir. Bu dikişler bir zaman sonra alınması gerekmektedir. Kişiler ameliyat sonrası belirli bir dönem sonrası evlerine yönlendirerek tedavileri burada devam edebilmektedir. Fakat atılan dikişlerin alınması için tekrardan hastaneye gelinmesi ve burada işlemlerin devam etmesi gerekmektedir. İşte burada biz devreye giriyoruz. Ven Life Evde Sağlık Hizmetleri olarak sizlere Ataşehir evde yaraya (kesiğe) dikiş atma – alma hizmetini güvenle sunmaktayız. Oldukça zorlu ve uzman kişiler tarafından uygulanması gereken dikiş atma veya dikiş alma hizmetini mutlaka ama mutlaka bilmeyen kişilere uygulatmamanız gerekmektedir. Bu doğrultu da uzman sağlık çalışanları eşliğinde Ven Life firmamız sizlere güvenli bir şekilde bu hizmeti sunmaktadır.

SİZLERE SUNMUŞ OLDUĞUMUZ ATAŞEHİR EVDE SAĞLIK HİZMETLERİNDEN FAYDALANMAK İÇİN YAPMANIZ GEREKENLER

İstanbul Ataşehir de uygun fiyatlar çerçevesinde güvenli ve iyi bir sağlık hizmeti mı arıyorsunuz. Eğer öyle ise Ven Life Evde Sağlık Hizmetleri aradığınız hizmeti sizlere sunacağından emin olabilirsiniz. Açıkçası herkes alacağı sağlık hizmetinin faydalı ve iyi olmasını ister. Bizlerde bu istekleriniz doğrultusunda sizlere hizmet vererek bizlerden memnun kalmanız için elimizden gelen her şeyi yapmaktayız. Ataşehir evde sağlık hizmetinden faydalanabilmeniz için yapmanız gerekenler oldukça basit. Ven Life Evde Sağlık Hizmetleri web sitemizde ki randevu oluşturma seçeneği ile evde sağlık hizmeti randevunuzu oluşturabilirsiniz. Öte yandan iletişim sayfamızda ki telefon numaraları ve online iletişim kanallarımızı tercih ederek de gerekli bilgilendirmeleri alabilir ve istediğiniz hizmet için randevu oluşturabilirsiniz. Bizlerden memnun kalacağınızdan hiç şüpheniz olmasın. Alanında en iyiler arasında gösterilen firmamız, uzman personelleri eşliğinde hizmet vermekten gurur duymaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir