KARTAL EVDE SAĞLIK HİZMETLERİ

Diğer Haberler

KARTAL EVDE SAĞLIK HİZMETLERİ

Kartal Evde Sağlık Hizmetleri

Ven Life Evde Sağlık Hizmetleri olarak PendikTuzla ve Gebze’den sonra Kartal’da da alanında uzman sağlık çalışanlarımızla birlikte sizlere evde sağlık hizmeti sunmaktayız.

Dünya genelinde oldukça yaygın olarak kullanılan evde sağlık hizmetlerinin asıl amacı hasta gibi sağlık kuruluşlarında ki hasta yatış süresinin azaltılarak, hastaların daha huzurlu ve aşina olduğu ortamlar da sağlık hizmetlerinin devam edilmesi olarak söylenebilir. Ven Life Ailesi olarak siz değerli hastalarımıza ve ailenize Kartal Evde Sağlık Hizmeti kapsamında sizleri eski sağlıklı günlerinize götürmeye ve 7 gün 24 saat boyunca alanında uzman sağlık çalışanlarımızla birlikte sizlere hizmet etmek için sabırsızlıkla görevimizi bekliyoruz.

Kartal Evde Sağlık Hizmetlerinden Kimler Faydalanabilir?

Evde sağlık hizmetinden faydalanabilecek bireyler oldukça fazladır. Evde sağlık hizmetlerinden faydalanabilecek kişilere bakmamız gerekirse genel olarak bu kişilerin hizmetlerden yararlandığını söyleyebiliriz:

 • Hareket etmekte zorluk çeken bireyler
 • Yaşlılar
 • Yeni doğum yapan anneler ve bebekleri
 • Diyabet (şeker) hastalığı bulunan hastalar
 • Kalp ve damar hastalıkları bulunan hastalar
 • Kanser tedavisi gören hastalar
 • Laboratuvar hizmetini hastane yerine evlerinde almak isteyen hastalar
 • Zihinsel engelli bireyler
 • Tıbbi ekipman talebinde bulunan hastalar
 • Pansuman, enjeksiyon ve dikiş atma gibi yara bakımlarına ihtiyaç duyan hastalar
 • Kronik rahatsızlığı bulunan hastalar (Alzheimer, Koah, Parkinson vb.)
 • Tansiyon hastaları
 • Felçli ve yatağa bağımlı yaşayan bireyler

KARTAL EVDE SAĞLIK HİZMETLERİ NELERDİR?

Ven Life Evde Sağlık Hizmetleri olarak sizlere evde sağlık hizmeti kapsamı altında hizmetler sunmaktayız. Sağlıklı bir gelecek için sizlerde sunmuş olduğumuz sağlık hizmetlerinden faydalanabilir ve güvenli bir sağlık hizmetinden yararlanabilirsiniz. Sizlere sunmuş olduğumuz evde sağlık hizmetleri başlıca:

 • Kartal 7/24 Refakatçi Hizmeti
 • Kartal COVID-19 Hasta Takip ve Tedavi Hizmeti
 • Kartal Evde Bakım Hizmeti
 • Kartal Evde Bebek Hemşireliği Hizmeti
 • Kartal Evde Diyetisyen Hizmeti
 • Kartal Evde Doktor Hizmeti
 • Kartal Evde Enjeksiyon İğne Hizmeti
 • Kartal Evde Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hizmeti
 • Kartal Evde Hemşire Hizmeti
 • Kartal Evde Kan Alma ve Laboratuvar Hizmeti
 • Kartal Evde Ozon Terapi Hizmeti
 • Kartal Evde PCR ve Antikor Testi Hizmeti
 • Kartal Evde Radyoloji ve Görüntüleme Hizmeti
 • Kartal Evde Serum Hizmeti
 • Kartal Evde Yara Bakım Hizmeti
 • Kartal Tıbbi Cihaz Kiralama ve Satış Hizmeti

Sizlere sunmuş olduğumuz sağlık hizmetlerinin alt hizmetleri olarak da çeşitli seçeneklerimiz mevcuttur. Bu hizmetlerin bazılarına bakmak gerekirse:

 • Evde Enjeksiyon Hizmeti
 • Evde Röntgen Çekimi Hizmeti
 • Evde EKG Çekimi Hizmeti
 • Evde Ultrason Çekimi Hizmeti
 • Evde Check-Up Hizmeti
 • Evde Yaraya (Kesiğe) Dikiş Atma – Alma Hizmeti

KARTAL EVDE COVID-19 HASTA TAKİP VE TEDAVİ HİZMETİ

COVID-19 salgını günümüzde etkisini azaltmış gibi görünse de hala can kayıplarına sebep olduğunu söylememiz mümkündür. Çeşitli mutasyonlar geçiren bu virüs için çeşitli aşılar üretilerek, ölümlerin ve salgın sonrası çeşitli hastalıkların önüne geçilmek hedeflenmiştir. Öksürük, yüksek ateş, halsizlik vb. birçok belirti sizlerin COVID-19 salgınına yakalandığınızı gösterebilir. Sizler de bu tarz belirtileriniz olduğunda hastanelere gidip, acil sıralarında beklemek yerine evlerinizde PCR Testi hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Kartal Evde COVID-19 Hasta Takip ve Tedavi Hizmeti kapsamında sizlere COVID-19 salgınına yakalandığınız an ve yakalandıktan sonra ki süreç için hizmet vermemiz mümkün olacaktır. Sizlerin bu süreçteki hastalığınızın ilerleyişinin uzman sağlık personelleri eşliğinde takibi yapılarak, gerekli tedavi yöntemlerinin uygulanması ve önlemlerin alınması için bu hizmet sizlere sunulmaktadır. Sizlere salgını atlattıktan sonra ki süreçlerde takip edilerek gerekli her türlü önlem ve hizmet verilmektedir. Pendik, Tuzla ve Gebze de vermiş olduğumuz Evde COVID-19 Hasta Takip ve Tedavi Hizmetini ve diğer sağlık hizmetlerini artık Kartal’da sizlere de sunmaktan gurur duymaktayız. Sizler de alanında uzman personellerimiz eşliğinde COVID-19’a dair hasta takip ve tedavi hizmetinden faydalanıp, uygun fiyatlar çerçevesinde hizmet almak istiyorsanız web sitemiz üzerinde ki iletişim kaynaklarından herhangi birisini kullanarak randevu oluşturabilirsiniz.

KARTAL EVDE EKG ÇEKİMİ HİZMETİ

Elektrokardiyografi (EKG); özellikle kalp ve damar hastalıkları, göğüs ağrıları ve rahatsızlıkları ve kalp ile ilgili tüm şikayetleriniz doğrultusunda uygulanan teknolojik görüntüleme yöntemine verilen addır.

Evde EKG Çekimi Hizmeti ise hareket etmekte zorlanan, yaşlı, engelli, yatağa bağımlı kişiler ve dışarı çıkmakta zorluk yaşayan hastaların, yaşamış oldukları kalp rahatsızlıklarından dolayı talepleri doğrultusunda bulundukları evlerde profesyonel sağlık çalışanlarımız eşliğinde mobil EKG cihazı ile görüntüleme işleminin gerçekleşmesi durumudur. Tüm sağlık işlemleri hastanın ve yakınlarının talepleri doğrultusunda yapılmakta olup; EKG Çekimi sonuçları işlem sonrasında tüm detaylarıyla birlikte hasta ve hasta yakınlarına iletilip tüm bilgiler sağlanmaktadır.

Kartal’da ikamet edenler için evde EKG çekimi alanında sizlere hizmet sunmakta olan Ven Life Evde Sağlık Hizmetleri firmamız İstanbul ve Gebze bölgelerin de sıklıkla tercih edilmektedir. Kartal ve çevresi yerler de yaşıyor ve çeşitli kalp rahatsızlıklarınızdan şikayetçiyseniz Kartal Evde EKG Çekimi Hizmetinden hemen şimdi randevu oluşturarak faydalanabilirsiniz. Evlerinizde konforlu ve huzurlu bir sağlık hizmetinden faydalanmak için en doğru yerde olduğunuzu belirtmek isteriz.

KARTAL EVDE FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON HİZMETİ

Çeşitli rahatsızlıklar (felç, yaralanma, ameliyat, hastalık, yaşlılık vb.) sebebiyle hareket etmekte zorluk çeken bireylerin eski günlerine dönebilmeleri ve tekrardan hareket edebilmeleri adına alanında uzman sağlık personelleri eşliğinde evde uygulanan egzersizler ve hizmetlere evde fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmeti denmektedir.

Oldukça zorlu bir süreç olan fizik tedavi hizmeti sürecinde alanında uzman sağlık çalışanları eşliğinde eğitim alınması son derece önemlidir. Yapılacak hatalar sonucu hareket etmek daha da zorlanabilir ve geri dönüşü olmayabilir. Kartal Evde Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hizmeti ile sizlere bu profesyonel eğitimi güvenli bir şekilde sunuyoruz. Hizmetimizden yararlananların memnuniyetleri doğrultusunda sizlerin de Ven Life Ailesinden memnun kalacağınızdan hiç şüphemiz yok.

Sizlerde evlerinizde kalmayı tercih ederek sağlığın sizlere gelmesini istiyorsanız Ven Life Evde Sağlık Hizmetlerini tercih ederek en iyi sağlık hizmetinden yararlanabilirsiniz. Kartal Evde Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hizmeti doğrultusunda evlerinizde ki konforlu ortamdan faydalanılarak sizlerin sağlık hizmetinden faydalana bilmenizi ve eski günlerinize geri dönmenizi hedeflemekteyiz. Web sitemiz üzerinde ki size uygun olan randevu seçeneklerinden birisini kullanarak sağlığı ayağınıza getirebilirsiniz.

Kartal Evde Kan Alma ve Laboratuvar Hizmeti

Kan tahlili yaptırtmak sizlerin gelecekte ki birçok hastalığınıza erken teşhis konulması için önemli bir basamak olarak görüldüğünü söyleyebiliriz. Yaptıracağınız kan tahlilleri sonucunda olası tüm hastalıklara en doğru şekilde teşhis konması mümkün olacaktır. Bu kan tahlillerini hastane veya diğer sağlık kuruluşlarında yaptırmanız demek, gününüzün büyük bir bölümünü burada geçirmeniz demek olacaktır. Buralarda ki yoğunluk sebebiyle öncelikle kan tahlili yaptırmanızı bekleyeceksiniz ve yaptırdığınız kan tahlili sonucunu da uzun bir süreç boyunca beklemeniz gerekecektir. İlerleyen yıllarda size sorun yaratabilecek çeşitli hastalıklara önlem olmak için Kartal Evde Kan Alma ve Laboratuvar Hizmetini tercih ederek hızlı, doğru ve güvenilir bir şekilde hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Kartal Evde Kan Alma ve Laboratuvar Hizmeti Ven Life Evde Sağlık Hizmetleri tarafından sizlere 7 gün 24 saat boyunca verilen bir sağlık hizmetidir. Yaptırmanız gereken testler, kan verme işlemleri ve laboratuvar hizmetleri var ise evlerinizden dışarıya adım atmadan, bizimle iletişime geçerek Kartal Evde Kan Alma ve Laboratuvar Hizmetinden faydalanabilirsiniz. Genellikle bu hizmetten yaşlılar, engelliler, evden dışarıya çıkamayan yatağa bağımlı kişiler ve kronik rahatsızlıkları bulunan bireyler faydalanmaktadır. Sizlerin bu hizmet ve diğer sağlamış olduğumuz hizmetlerden faydalanabilmeniz için illa bu kriterlerde ki bireyler olmanıza gerek yok. Sağlığınızı önemsiyorsanız bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacak ve tüm evde sağlık hizmetlerimizden faydalanabileceksiniz.

Kartal Evde Kan Alma işlemi evlerinize gelerek yapılmakta ve gerekli hazırlıklar yapıldıktan sonra 10 ila 15 dakika içerisinde gerçekleşmektedir. Bu kan alma işleminin sonuçları ise laboratuvar ortamına ulaşan kan testlerinizin sonuçlarının 2 saat içerisinde çıkması doğrultusun da siz değerli hastalarımıza ve hasta yakınlarına iletilmektedir. Sonuçlarınızın tüm detayları en ince ayrıntısına kadar sağlık çalışanlarımız tarafından sizlere yansıtılmaktadır.

Kartal Evde Serum Hizmeti

Tuzla, Pendik, Gebze ve çeşitli ilçelerde hizmet veren Ven Life Evde Sağlık Hizmetleri sizlere Kartal Evde Serum Hizmetini sunmaktan gurur duymaktadır. Sizlerin evlerinize gelerek profesyonel sağlık çalışanlarımız eşliğinde, talep ve doğrultanız ışığında evde serum hizmeti vermekteyiz. Ven Life ailesi olarak bizlerden memnun kalacağınızı düşünüyor ve en yakın zamanda sizlerle iletişim halinde olmaktan sabırsızlık duyuyoruz.

Sizler kendinize ya da sevdikleriniz için evde serum hizmetinden faydalanmak istiyorsanız en doğru yerdesiniz. Damar yolu açmak, hasta bireyler için serumlarını değiştirmek ve gerekli ilaçların, iğnelerin en doğru şekilde verilerek yaptırmak gibi uzmanlık gerektiren tıbbi işlemler için bizleri tercih ederek uzman personellerimiz eşliğinde en doğru ve güvenli hizmeti alabilirsiniz. Kartal Evde Serum Hizmeti almak için tek yapmanız gereken şey Ven Life ailesi ile iletişime geçmek olacaktır.

Neden Evde Bakım Hizmeti Almalıyız?

Uzun ve sağlıklı bir hayat için mutlaka ama mutlaka gerekli sağlık kontrollerimizi yaptırmalı; gerekiyorsa da en iyi tedavi yöntemlerini sağlığımız için uygulatmamız gerekmektedir. Hastane ve diğer sağlık kuruluşlarında alabileceğiniz bazı sağlık hizmetlerini evlerinizde de alabileceğinizi biliyor muydunuz? Aklınıza direkt şu sorular gelebilir. Acaba hastanede alabildiğimiz hizmetten daha iyi bir hizmet alabilmemiz mümkün olabilir mi? Ya da bu hizmet kapsamında hastane ve diğer sağlık kuruluşlarına ödeyeceğimiz tutardan daha fazla mı ödeme yapmamız gerekir? Tarzında sorularınız olabilir. Gelin bu sorularınızın cevaplarını öğrenelim.

 • Alacağınız evde sağlık hizmeti kapsamında cepleriniz tasarruf edebilecek.
 • Evde sağlık hizmeti sayesinde iyileşme süreci hızlandırılmış olacaktır.
 • Hasta ve hasta yakınları trafik derdi yaşamadan ve hastane ortamına gitmesine gerek kalmadan evlerinizde sağlıklı ve konforlu bir sağlık hizmetinden faydalanacaksınız.
 • Hastanın kendi ev ortamında gerçekleşecek olan bu sağlık hizmeti kapsamında alanında profesyonel sağlık personellerimiz hastanın talepleri doğrultusunda hareket ederek sizleri memnun etmek adına her şeyi yapacak.
 • Hastanın sosyal hayatı hastanelerde alacağı tedavi yüzünden aksayabilmektedir. Evde alacağınız sağlık hizmeti doğrultusunda hasta, sevdikleri ile iletişimde kalarak sosyal hayatını güçlendirebilir.
 • Hastane ve diğer sağlık kuruluşlarında ki kalabalık sebebiyle hasta ve hasta yakınlarının çeşitli hastalıklarla kapılabilmesi mümkündür. Evde alacağınız hizmet doğrultusun da bu hastalıklardan kendinizi koruyabilirsiniz.

Kartal Evde Sağlık Hizmetlerinden Faydalanabilmek için Nereye Müracaat Etmeliyiz?

Sizlerde Kartal Evde Sağlık Hizmeti kapsamında kendiniz ya da sevdikleriniz için sağlık hizmeti almak istiyorsanız; hemen şimdi Ven Life Evde Sağlık Hizmetleri web sitesine girerek, ister web sitemiz üzerindeki 0543 607 81 71 telefon numaramız ile isterseniz de internet üzerinden randevu sistemi hizmetimizi kullanarak randevu oluşturabilirsiniz. Herhangi bir sorunuz ve randevunuz için Whatsapp ve mail üzerinden de bize ulaşabilir ve her türlü sorularınızı bizlere yöneltebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir