BOSTANCI EVDE SAĞLIK HİZMETLERİ

Diğer Haberler

BOSTANCI EVDE SAĞLIK HİZMETLERİ

Evde sağlık hizmeti kapsamında TuzlaPendikKartal ve Gebze başta olmak üzere hizmet vermekte olan firmamız Bostancı bölgesinde de siz değerli hastalarımıza ve yakınlarına hizmet vermekten gurur duymaktayız. Ven Life Evde Sağlık Hizmetleri olarak bostancı evde sağlık hizmeti kapsamı altında profesyonel sağlık ekibimiz ile siz değerli hastalarımız ve yakınlarının en iyi hizmeti almaları için elimizden gelenin en iyisini yapacağımızdan hiç şüpheniz olmasın.

Şüphesiz ki aklınızda evde sağlık hizmetleri ile ilgili çeşitli soru işaretleri olabilir. Belki de bu zamana kadar hiçbir sağlık hizmetini evleriniz de almış olmayabilirsiniz. Bu zamana kadar sağlık çalışanlarımızla birlikte sunmuş olduğumuz hizmetler karşılığında hasta ve yakınlarının memnuniyet duygularının oldukça fazla olduğunu sizlere belirtmek isteriz. Sizlerin de bizleri seçerek hizmetlerimizden memnun kalacağınızdan eminiz. Bu dakikadan itibaren tek yapmanız gereken şey bizimle irtibata geçerek randevu oluşturmanız ve de gerçekleşen randevu ile birlikte gerekli hazırlıkların ve tıbbi malzemelerin evlerinizde yapılmasıyla evde sağlık hizmetinin başlaması olacaktır.

Evde sağlık hizmetinin asıl amacı hasta gibi sağlık kuruluşlarında gerçekleşen hasta yatış sürelerinin en az düzeye indirilmesi ve hastaların evlerinde istek ve arzuları ile sağlık hizmeti alması olarak belirtilebilir. İnsanlar belirli bir yaştan sonra hareket etmekte zorluk çekebilmektedir. Buna benzer olarak birçok hastalık veya hareket edebilmeyi engelleyebilecek trafik kazaları gibi sorunlar sebebiyle de hareket etme eylemini gerçekleştirememe gibi bir durumla yüz yüze kalabilmemiz mümkündür. Öte yandan engelli bireyler, felç geçirmiş kişiler, çeşitli sebeplerden dolayı dışarı çıkamayan bireyler, yeni doğum yapan anneler ve çocukları vb. gibi birçok örnek sonucu da hareket etmek ve dışarı çıkmak gibi problemlerle yüz yüze kalabilmektedir. Ven Life ailesi olarak sizlere istekleriniz ve arzularınız doğrultusunda hastane ortamına gitmenize gerek kalmadan evleriniz de sağlık hizmeti şansını sunmaktayız. Sağlığınızı önemsiyorsanız, maddi açıdan uygun ve kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız ve hastaların alanında uzman sağlık personelleri tarafından tedavi görmesini istiyorsanız en doğru yerde olduğunuzdan emin olun. Bostancı evde sağlık hizmeti başlığı altında sizlere hizmet etmekten memnuniyet duymaktayız.

Bostancı Evde Sağlık Hizmetleri Kapsamında Alabileceğiniz Hizmetler Nelerdir?

İster genç isterse de yaşlı olun hiç fark etmez. Sizler eğer evleriniz de sağlık hizmeti almak istiyorsanız bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Ven Life ailesi olarak sizlere Bostancı ilçesi de dahil olmak üzere evleriniz de çeşitli sağlık hizmetleri sunmaktayız. Sunmuş olduğumuz bu sağlık hizmetlerinin de alt hizmetlerini istekleriniz doğrultusun da sizlere sunmamız mümkündür. Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçerek randevu oluşturmanız olacaktır. Gelin şimdi Bostancı evde sağlık hizmetleri kapsamında alabileceğiniz hizmetlerin neler olduğunu birlikte öğrenelim:

 • Bostancı Tıbbi Cihaz Kiralama ve Satış Hizmeti
 • Bostancı Evde Yara Bakım Hizmeti
 • Bostancı Evde Serum Hizmeti
 • Bostancı Evde Radyoloji ve Görüntüleme Hizmeti
 • Bostancı Evde PCR ve Antikor Testi Hizmeti
 • Bostancı Evde Ozon Terapi Hizmeti
 • Bostancı Evde Kan Alma ve Laboratuvar Hizmeti
 • Bostancı Evde Hemşire Hizmeti
 • Bostancı Evde Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hizmeti
 • Bostancı Evde Enjeksiyon İğne Hizmeti
 • Bostancı Evde Doktor Hizmeti
 • Bostancı Evde Diyetisyen Hizmeti
 • Bostancı Evde Bebek Hemşireliği Hizmeti
 • Bostancı Evde Bakım Hizmeti
 • Bostancı COVID-19 Hasta Takip ve Tedavi Hizmeti
 • Bostancı 7/24 Refakatçi Hizmeti
 • Bostancı Evde Enjeksiyon Hizmeti
 • Bostancı Evde Röntgen Çekimi Hizmeti
 • Bostancı Evde EKG Çekimi Hizmeti
 • Bostancı Evde Ultrason Çekimi Hizmeti
 • Bostancı Evde Check-Up Hizmeti
 • Bostancı Evde Yaraya (Kesiğe) Dikiş Atma – Alma Hizmeti

Sizlere sunmuş olduğumuz bu sağlık hizmetlerinden sadece Bostancı’da yaşayan insanlar için değil İstanbul’da Tuzla, Pendik, Kartal ve Gebze başta olmak üzere çoğu ilçede yaşayan insanlar faydalanabilmektedir. Bostancı evde sağlık hizmetleri başlığı altında alabileceğiniz bazı sağlık hizmetlerini incelememiz sizler adına kolaylık sağlayacağını düşünmekteyiz.

Bostancı Evde Hemşire Hizmeti

Ven Life Evde Sağlık Hizmetleri olarak ilk günden beri sizlere sunmuş olduğumuz evde hemşire hizmetini bundan sonra Bostancı evde hemşire hizmeti olarak da hizmetinize sunmaktayız. Alacağınız evde hemşire hizmetinin asıl amacı hasta bireylerin ihtiyaçlarının tespit edilerek gerekli hizmetlerin hastanın istek ve talepleri doğrultusun da uygulanması olarak belirtilebilir. Sunmuş olduğumuz evde hemşire hizmeti genellikle bakıma muhtaç, hareket etmekte zorluk çeken yaşlı bireyler ve engelli bireyler tarafından tercih edilmektedir. Hasta yakınlarının iş hayatlarından ya da başka bir sebepten dolayı müsait olamama durumundan dolayı bu hizmet hasta yakınları için de oldukça önemlidir. Evde hemşire hizmeti sadece belirtmiş olduğumuz kişiler için sunulmamaktadır. Dışarıya çıkmakta zorluk çeken bireyler, felç geçirmiş kişiler, doğum yapan anne ve çocukları ve kronik rahatsızlıkları bulunan vb. kişiler de talepleri doğrultusun da evde hemşire hizmetinden faydalanabileceklerdir. Tek yapmanız gereken Ven Life ailesi ile iletişime geçerek gerekli koşulların ve isteklerin sağlanması halinde güvenli ve konforlu hizmetimizden faydalanmak olacaktır. Alanlarında uzman sağlık personellerimiz eşliğinde güvenli bir hemşire hizmeti için mutlaka bizi tercih etmeyi unutmayınız.

BOSTANCI EVDE YARA BAKIM HİZMETİ

Bostancı evde yara bakım hizmetimizden faydalanmak ister misiniz? 7 gün 24 saat hizmetiniz de olan Ven Life Evde Sağlık Hizmetleri sayesinde en iyi sağlık hizmetini güvenli bir şekilde alabilmeniz mümkün.

Yara, insan derisinde yaşanan bozulmalara verilen addır. Yara tedavisi oldukça dikkatli yapılması gereken bir tedavi yöntemidir. Yaranın önemsenmemesi sebebiyle enfeksiyon kapılabilir ve insan sağlığı açısından önemli zararlar oluşturabilir. Yaranın keskinliği ve boyutuna dikkat ederek gerekli önlemlerin ve tedavinin işinde uzman sağlık çalışanları tarafından yapılması gerekmektedir.

Yaralar akut ve kronik olarak ikiye ayrılmaktadır. Akut yaralar kronik yaralara göre daha erken iyileşmektedir. İyileşmesi 3 ila 4 haftayı bulabilen akut yaralarına karşı, kronik yaraların iyileşme süreci ise 6 ila 8 haftayı bulabilmektedir. Akut yaralara örnek olarak, ameliyat ardından gerçekleşen dikiş izi verilebilirken; kronik yaralara örnek olarak da diyabet hastalığı, damar yetmezliği ve uzun süre boyunca hareket edemeyen kişiler de görülen bası (yatak) yarası kronik yaralar için verilebilecek örneklerdir.

Her türlü yara bakımının sağlık çalışanları tarafından yapılması sağlığınız için en doğrusu olduğunu söylememiz mümkündür. Bu doğrultu da alabileceğiniz en iyi evde yara bakım hizmetini Ven Life ailesi olarak sizlere sunmaktayız. Müşteri memnuniyeti olarak evde sağlık hizmeti alanın da en iyilerden biri olan Ven Life Evde Sağlık Hizmetleri olarak tüm içtenliğimizle sizlere hizmet etmekten gurur duymaktayız.

BOSTANCI EVDE CHECK- UP HİZMETİ

Evinizde uygun bir fiyat karşılığında check- up hizmeti arıyorsanız en doğru yerdesiniz. Sizlere en iyi ve güvenilir bir hizmet sunan firmamız Bostancı evde check- up hizmeti ile de vermiş olduğu hizmete devam etmektedir. Yaptıracağınız check- up sayesinde gelecek yıllarda karşınıza çıkabilecek hastalıkların ve rahatsızlıkların önüne geçebilir, erken teşhis konularak tedavilere erkenden başlayabilirsiniz. Check- up hizmetini sizlere yeni ve tam donanımlı tıbbi malzemelerimiz eşliğinde evleriniz de ya da dilediğiniz yerde sunmaktayız. Tuzla, Pendik, Kartal, Bostancı ve Gebze başta olmak üzere birçok ilçe de uzun yıllardır sağlık hizmeti veren firmamız bu kulvarda oldukça iddialı bir durumdadır.

Bostancı evde check- up hizmetinde alanında uzman sağlık çalışanlarımızın talep ettiğiniz konuma gelerek check- up öncesi gerekli tüm sağlık işlemlerini (kan ve idrar numuneleri alma) gerçekleştirmekte ve bu işlemlerin sonuçlarını laboratuvar ortamına sunduktan sonra EKG ve akciğer röntgeni işlemini gerçekleştire bilmektedirler. EKG ve akciğer röntgeni çekildikten sonra sonuçlarınız sağlık ekibimiz tarafından sizlere sunularak değerlendirilmektedir. Bu işlem sonrası ise check- up işlemi gerçekleştirilmektedir. Check- up işleminin sonuçları da EKG ve akciğer röntgeni işleminde olduğu gibi sağlık ekibimiz tarafından sizlere en ince ayrıntısına kadar sunulmaktadır. Sonuçlarınız ile ilgili her bir soru işaretiniz de doktorunuza danışabilir ve gerekli bilgilendirmeleri alabilirsiniz. Unutmayın sizlerin sağlığınız için alanında uzman sağlık çalışanlarımız ve en son sistem teknolojik ekipmanlarla sizlere hizmet sunmaktayız.

BOSTANCI EVDE OZON TERAPİ HİZMETİ

Vücutta görülebilen mantar, egzama, yara ve kanser gibi birçok hastalıkta tedavi yöntemi olarak ozon terapisi uygulanmaktadır. Ozon terapisi tamamlayıcı bir tedavi yöntemi olarak birçok hastalığın tedavisinde kullanılmaktadır. Ozon terapisi hizmetini, tedavi edilmek istenen yara, mantar vb. sorunların içerisinde ki bakteri ve virüsleri yok edilmesi işlemi olarak da belirtilebilir. Ozon terapi hizmetinin insanların vücutlarına ve sağlıklarına faydaları oldukça fazladır. Bu faydalara bakmamız gerekirse:

 • İnsan vücudunun bağışıklık sistemini güçlendirir.
 • Detox etkisi vardır. Böylelikle insan vücudunu dinç tutar.
 • Vücut metabolizmasına iyi gelir ve metabolizma hızını arttırır. Metabolizmayı hızlandırma etkisi sayesinde kilo verme hızımız artar.
 • İnsanların yaşam kalitelerini arttırıcı etkisi vardır.
 • Ağrılara iyi gelir ve ağrı şiddetini azaltıcı etkisi vardır.
 • Mantar, egzama ve çeşitli yaraların iyileşme sürecini arttırır ve deriyi yeniler.
 • Kanser hastaları için tedavi yöntemi olarak kullanılır.
 • Birçok alerjik hastalıklarda tedavi yöntemi olarak kullanılır.
 • Enfeksiyonel hastalıklara karşı vücudumuzun direnç sağlamamasına yardımcı olur.
 • Çeşitli kalp rahatsızlıklarına karşı engelleyici etkisi vardır.
 • Romatizma, eklem ağrıları ve çeşitli fıtık ağrıları için tedavi yöntemi olarak da ozon terapi hizmeti kullanılmaktadır.

Evde ozon terapi hizmeti hakkında sorularınız var ise bizimle iletişime geçerek her türlü soru işaretinize yardımcı olabileceğimizi belirtiriz. Birkaç soru işaretinize yardımcı olmak amaçlı bazı sorularınıza cevap vermemiz gerekirse; evde ozon terapi hizmetinin zararlarının var olup olmadığı hakkında bilgi almak isteyebilirsiniz. 1960 yılından itibaren kullanılmakta olan ozon tedavisi uygulaması günümüze kadar hiçbir sağlık problemi ortaya çıkartmamıştır. Bu yüzden güvenilir ve insan vücuduna zararı olmayan bir tedavi yöntemi olarak kullanılmaktadır. Burada dikkat etmeniz gereken tek şey alacağınız bu ozon tedavi hizmetinin profesyonel sağlık çalışanları tarafından sizlere veriliyor olması olacaktır. Bir başka sorunuz ise bu tedavi yönteminden kimlerin faydalanamayacağı olabilir. Bu sorunuza cevap olarak ise astım hastaları, hamile bireyler ve çeşitli kan hastalıkları yaşayan bireyler için bu tedavi yöntemi kullanılamamaktadır. Sizlerde Bostancı evde ozon terapi hizmetinden faydalanmak için web sitemizi ziyaret ederek randevu sistemi oluşturabilir ve kaliteli, güvenli bir sağlık hizmeti alabilirsiniz.

Bostancı Evde Sağlık Hizmetinden Faydalanmak için Ne Yapmanız Gerekir?

Güvenilir, huzurlu, konforlu ve makul bir evde sağlık hizmeti mi arıyorsunuz. Ven Life Evde Sağlık Hizmetleri olarak sizlere bu imkânı sunmaktayız. Bostancı evde sağlık hizmetleri kapsamında sizlerde evde sağlık hizmetinden faydalanmak istiyorsanız hemen şimdi web sitemiz de bulunan iletişim sayfasında ki randevu sistemini ya da 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz müşteri hizmetlerimizle iletişime geçerek randevu oluşturabilir, eski sağlıklı günlerinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir